Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen intenzív tornagyakorlatokat ajánlanátok belső comb fogyasztására/formálására fórum

Milyen intenzív tornagyakorlatokat ajánlanátok belső comb fogyasztására/formálására (tudásbázis kérdés)


9. mikebubu (válaszként erre: 8. - Mandulaszem)
2010. júl. 21. 22:33
A talpad össze, és így próbálod meg a térdedet közelíteni egymáshoz.Nyilván sose fog összeérni, szinte lehetetlen. De épp ez az ellenállása a bokának erősíti a belső combot.)
8. mandulaszem (válaszként erre: 6. - Mikebubu)
2010. júl. 18. 12:13

Ez nekem nem tiszta:) vízszintesen vagy függőlegesen van a nyit-zár rész? Tehát fent összezárom, vagy kinyújtom és visszahúzom?


Sorry:)

2010. júl. 18. 12:03
köszönöm mindenkinek!Alkalmazni fogom...-:)
2010. júl. 18. 11:50
Ülj a talajra, illeszd össze a két talpad, aztán a térded nyit-zár. Minden záráskor feszítsd annyira amennyire csak tudod, és tartsd ki 8-10 mp-ig. Ha ez már nagyon megy, akkor az összeillesztett talpad se legyen a földön, hanem tartsd meg a levegőben. Garantált hatás, de holnap úgy fogod érezni, a lábad karika, és esetleg el is gurulsz:)
2010. júl. 18. 11:47
vagy a széken ülve.térd derékszögben.egy labdát a térdek közt szorongatsz.
2010. júl. 18. 11:41
az is hatásos, ha leülsz, elfekszel, és a lábaidat felemeled, terpesz-zár, terpesz-zár gyakorlatok.. sokszor.
2010. júl. 18. 11:36

ha jól tudom,akkor hatásos lehet,ha leülsz a földre és egy szék első vagy hátsó két lábát kapod a talpaid közé és teljes erővel nyomod,szorítod nyújtott térddel kb 100 másodpercig!!!Ha odanyúlsz,érzed is,h kemény.Remélem,érthetően írtam le!

vagy ha van fitnessz labdád,akkor azt szorítod ugyanígy.

2010. júl. 18. 11:33

Borzalmasan néz ki!Tornázgatok,de hátha valaki tud nekem valami szuperhatásos gyakorlatot...-:)

Köszönöm!

2010. júl. 18. 11:32
Milyen intenzív tornagyakorlatokat ajánlanátok belső comb fogyasztására/formálására

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook