Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak a hasam, derekam akarom fogyasztani fórum

Csak a hasam, derekam akarom fogyasztani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. jún. 10. 11:46

[link]

Hálás vok.neked Guruljka hogy ezt megtaláltam!Te írtad hogy ez neked bejőn!Hátha nekem is!Sok sikert!

2012. dec. 1. 17:06

Örülök, hogy megoldódott a gondod.

A legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben. :D De ezt Te is nagyon jól tudod! :)

107. n.diamond (válaszként erre: 106. - Guruljka)
2012. dec. 1. 15:39

Mostanában csak végigfutom a fórumokat, ahol megszólaltam, és ezt kihagytam, merthogy már csak ketten voltunk az utóbbi időben, és egy kicsit átmentünk privibe.

Én teljesen lemondtam a fogyásról, már a hasamról sem akarok.Nem tudom, mitől, de lement rólam kb 3 kg és feljött rám a két éve kihízott nadrágom.

Az antidepiből már csak felet szedek ezért csökkent a súlyom (mivel az okozta a +10 kg-t), és mivel abba akarom hagyni, nem akarok megint átmenni csontiba.

Iszonyatosan lusta vagyok, illetve semmihez semmihez sincs kedvem. Szégyellem magam, de még a hétvégi Eggerszalóki utazás is csak idegesít.


Elég ennyi baromkodás .


Jó hét végét Neked (nektek)

2012. nov. 30. 20:12

N.Diamond, nem nézel ide?


Kitaláltam egy fotelos hasgyakorlást. Még a combomat is erősíti, megint csúsznak a centik elfele.

Igyekszem kitalálni dolgokat, nehogy baj legyen. Azaz fel tudjak állni, ha abbahagytam...

2012. nov. 19. 07:30

Pedig egy Anyu főztjét csak extrém esetben lehet visszautasítani...akkor viszont, mivel az életösztön sugallja, muszáj is.

Majd még azt hiszi, étvágytalan vagy! :D


Enyimfiam visszament a koliba, a tegnap sütött rahedli sütit mind becsomagoltam neki. Imádják az osztálytársai is...

Szóval nem maradt itthon kísértő tényező.

Éppen végeztem az összerámolással, mert egy ithon töltött hétvége után újra meg kell vonnom a határvonalakat. Terjeszkedik a gyermek óhatatlanul...Most még az a kis napi takarítás, és jöhet a komolyabb mozgás. :D

104. n.diamond (válaszként erre: 103. - Guruljka)
2012. nov. 19. 07:19
Valóban nem csináltam semmit, és ma sem fogok, már ami a testedzést illeti. Viszont nem is nagyon ettem, pedig az anyu főzött.
2012. nov. 18. 19:08

Amúgy meg:

Ne tessen rajongás mögé rejteni a lustaságodat! Ma se csináltál semmit ugye? :D

Én se. Viszont összeettem magam mindennel. Így van ez, ha a gyerek itthon van...

102. Guruljka (válaszként erre: 101. - N.diamond)
2012. nov. 18. 19:01

Hát...erre nem tudok válaszolni.

Ha folyton a nyakamon lógna egy nő, sikítófrászt kapnék. De pasit sem nagyon viselek el állandóra.


De a legnagyobb truttyban sem szabad megzőőődülni, ki ad kaját a kutyáimnak?

És a pumi, ha nem ért valamit, ott helyben leül a fenekére és próbál rájönni a dolog nyitjára. Ha láttál már ilyet, tudod, miről beszélek. Ha nem láttál...akkor hidd el: annak is kinő a humora, akinek addig még nem vót.

101. n.diamond (válaszként erre: 95. - Guruljka)
2012. nov. 18. 18:35

Megint briliroztál ! Nem tudok betelni azzal, ahogy a "szenvedéseid,hülyeségeid" ilyen humorral leírod.

Remélem, te nem úgy vagy, mint én.A barátnőim szerint akkor volt a legjobb a humorom, amikor a legnagyobb sz.....ban voltam.

100. Guruljka (válaszként erre: 99. - Tavasz007)
2012. nov. 18. 03:44

Jóvanna...:D Nem is mondom én, hogy nincs igazad, ebben a dologban sokféle az igazság. Életkor, anyagiak, egyéni erőnlét, hajjaj...még sok minden.


Emiatt nincs is egyetlen recept, de mozogni mindenképpen kell.

99. tavasz007 (válaszként erre: 97. - Guruljka)
2012. nov. 17. 15:55

én ám nem lebacni akartalak, hanem leirtam, hogy mit gondolok!!!!


:DD

2012. nov. 17. 04:47

Ja...és mi az, hogy nem árt kis mozgás sem?

Én akkor érzem jól magam, ha itt húzódik, ott sajog.

Elsősorban nem is fogyni akarok, hanem mozgékonyra és energikusra visszaváltani, amilyen voltam.

A fiam azt mondja, hogy nagyon örül annak, hogy ez máris látható rajtam. :D

97. Guruljka (válaszként erre: 96. - Tavasz007)
2012. nov. 17. 04:44

Én képtelen vagyok 5x enni naponta. Többször próbáltam pedig, még az almákat beleszámítva se megy. Reggel pláne nem bírok enni, ez is egy embertípus. Kell bizonyos idő a felébredéstől számítva.

Szeretek főzni, és nem akarom Norbit gazdagítani, ráadásul eleve drága is nekem a házhoz rendelés. Napi ezres, csak egy ebédért????

A puffadás okának felismerése nálam is megvolt, alig eszem kenyeret.De nem ennék spagettit se, még ha házhoz hoznák se, pláne vadassal. Pörköltet se kagylótésztával. (Belenéztem a heti menübe.)

Én is ettem egyszer pizzát életemben, és gyomorégésem lett tőle, pedig házilag sütötte a húgom. Szóval ezzel is igazolva éreztem, hogy semmi olasz dolog nem való nekem. Tésztát havi gyakorisággal eszem végső esetben... hetente többször tuti nem. Mert nem szeretem annyira, és szerintem nem is célszerű, ha a lassan felszívódó szénhidrátokat nézzük.


Persze múlik a méret az alkaton is. Azért szeretném a saját, húsz évvel ezelőtti derékméretemet megtalálni és lehetőleg megközelíteni.

Mivel az életkorral járó változások is szerepet játszanak, azért csak a húsz évvel ezelőttit, a fiatal kori méretem régebben volt.

A cardio dolgoknak az esetemben ellentmondanak a vérnyomás-problémáim, futni az ízületeim védelmében egyelőre nem is próbálok.


Tudom, hogy van sok Norbi-rajongó, de nem mindenkinek jó, vagy nem mindenki szereti... neked ez jön be, nekem más.

És a derekam szépen kisebbedik.

2012. nov. 16. 23:31

Sziasztok, akkor én is beköszönök!


nekem is problémás a hasam, máshol jó vagyok!:)


napi 5x kell enni, keveset. Néhány hete besokkaltam, és 2 hétre leálltam a szénhidrátról, péksütiről, cukorról, és egészen másképp éreztem magam. Rájöttem, h egész életemben puffadt voltam, csak nem jöttem rá, meg azt hittem, h ez normális. Aztán ettem valahol pizzát, kiütéses lettem. Aztna ott láttam, h valami nagyon nem jó.


én Norbi update ebédet rendelek, igy nem kell főznöm, minden nap egy alma, az is egy étkezes. Reggel fontos lenne enni, mondjuk egy vékony szelet diós kenyeret, paradicsommal. Nem árt kis mozgás sem, de update nornbi mellett amúgy is lehet fogyni.


CSAK és kizárólag hasból nem lehet fogyni, ha az a kritikus. Kell kardió, zsirgétő edzés, aztán lehet gyúrni, aki nem az az alkat, annak sajnos nem lesz vékony dereka.



szóval update norbi!:)

2012. nov. 13. 19:56

No még a végin megtanulok írni. (Mármint készség-szinten, bármikor.)


Szóval miveloptimista vagyok, gondoltam, megmérem, hogyan alakult a növekedésem, azaz a nullától az ellenkező irányba haladok-és, avagy bele se gondoljak inkább.

Van nekem az a jó kis vinklim (nagyon pontosan megmunkált, acélból készült derékszög), odaálltam zokniban, sarkokkal az ajtófélfához.

Mire sikerült a vinklit rendesen a fejemre és a függőlegeshez odatartanom, majdnem lefagyott a lábam. Hol a sarkam került messze az ajtófélfától, hol a fejem teteje a vinklitől.

Azért az értelmi szintem még kevésbé hanyatlik a fizikai valómnál, így rájöttem, hogy nem-e hogy netán még rosszabb lett nekem a tartásom ugyehogy?

Azóta a tükör előtt kiválasztottam a megfelelőnek tűnő tartást, és a hanyettesés érzéséenek szélén tartózkodás eléggé közelít a függőleges gerinchez. Most ezt próbálom állandósítani, mert levegő is jobban jön így...

Nem utolsósorban a hasam is jobban eloszlik rajtam, és nem koncentrálódik lógó gömbbé.

2012. nov. 13. 08:27

Írtam egy hosszút, egy de véletlenül kitöröltem.

Nem volt semmi lényeges, csak az hogy átkozottul lusta vagyok, és még meg is húztam valamilyen izmot az csipőm, oldalam környékén,úgyhogy még fájok is. De utálom most magam.

Irj valami "guruljkásat" !

Pusszantalak !

93. Guruljka (válaszként erre: 92. - N.diamond)
2012. nov. 7. 20:25

Persze, így van. Nem a nikotin hiánya hizal, hanem részben a helyette való rágcsálás, nassolás. És az a jó étvágy, mert mindennek íze lesz hirtelen...

Egy tízest, de ha több, az se baj.

Nem erőltetek semmit, csak fura, hogy "beragadt" a súlyom. Bár izom-épülés is remélem, van ebben....

Ha újra elindul lefelé, akkor talán több kiló is leszalad majd hirtelen.

És az eddig finoman lekezdett gumiszalagos "evezések" is remélem, használnak. Mert kisebb a hasam, de a kezdődő kötényhas azért még most is annak látszik! Csak most már, ha kihúzom magam, akkor nem annyira.

2012. nov. 7. 20:20

Hát akkor ,gondolom egy tizest még le szeetnél adni :(

A párom is arra fogja a hízását, hogy abbahagyta a dohányzást, csak nem teszi hozzá, hogy a napi két csomag cigi mellé csak kávét ivott egész nap, és csak este evett valamit. dohányzés abbahagyásával egyidőben elkezdett rendszeresen naponta többször, jóízűen enni.

2012. nov. 7. 19:59

Hogy magas, az tévedés az esetemben...

Fiatalon 156 cm, mostanában 150, de a torna révén kicsit kiegyenesedtem, és nőttem is vissza egy-két centit.

A nyár végén került elő a mérleg, akkor voltam 70 kiló. És csak kalóriát számolok a megfelelő oldal segítségével. De ezt műveltem már régen is egy időben, scak akkor zsebszámológép, kockás papír...egy okos ember megcsinálta, és szerencsémre rá is találtam, mert ilyesmin törtém már a fejem.

Ami azt illeti, 70 kiló még soha nem voltam. Tavaly nyáron szoktam le a dohányzásról, és nagyjából akkoriban kezdtem el sütiket is sütni. Valahogy mindig kellett még egy adagot sütni, hogy a fiúknak is jusson...

2012. nov. 7. 19:50
Az 8 azaz NYOLC cm :), mi csak hasra és derékra gyúrunk ! Akkor mi a gond ? És 6kg ! mennyi idő alatt? Hány cm magas vagy
2012. nov. 7. 15:27
Szóval a súlyom áll, mint a jancsiszög...
2012. nov. 7. 15:26

Na most képzeljétek el.

Az eredeti 70 kilóról, és a 68 kilónál elkezdett komolyabb kalória-csökkentéssel elért 64-65 kilóról nem és nem tudok lejjebb jutni.

Viszont a derekemnak nevezett középső testtájéka a gurigának már mégis 89 centi lett!

Volt pediglen 97.

És még mincig nem tudok értelmesen hasra dolgozni.

Tegnap az ulrahang-vizsgálathoz egy lapos izén kellett hanyatt feküdni. És alig bírtam lemászni a végén! Tehát felülésről még messze nincs szó.

Viszont lehet, hogy igaz, amit a tévében fél mondatban hallottam: láb-gyakorlatokkal lehet hasról fogyni????

2012. nov. 6. 18:20
Nem ééér eltűnni!!!!
86. n.diamond (válaszként erre: 84. - Ibike77)
2012. nov. 6. 07:34
Üdv. a tagok között, már éppen temettük a fórumot !
85. Guruljka (válaszként erre: 84. - Ibike77)
2012. nov. 6. 02:13

Köszi!!! Teljesen véletlenül és önkéntelenül jött.


N.diamond, küldöm!

84. Ibike77 (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2012. nov. 5. 21:53
teljesen egyetértek, amikor mozogsz kikapcsolsz. legalább addig mindenki békénhagy és nem jutnak eszedbe a napi gondok :)) jó a versed ;)
83. n.diamond (válaszként erre: 82. - Guruljka)
2012. nov. 5. 21:18

Itt vagyok !

Melyik az az oldal, kiváncsi vagyok rá. Eggyl több torna, amit nem csinálok (fúj lusta disznó)

2012. nov. 5. 18:02

Képzeld, találtam egy nagyon jó oldalt. Nemcsak hasra vannak gyakorlatok.

Mivel német nyelvű, még regisztráltam is. Jó kis gyötörgetések vannak benne, és nem élő ember mutatja be, hanem animáció, ahol világítanak az igénybe vett izomcsoportok...

2012. nov. 5. 17:36

Hova lettél???

Gyúrunk...?

80. Guruljka (válaszként erre: 79. - N.diamond)
2012. okt. 25. 16:41

:)

Vedd még hozzá, hogy a jobb vállam vacakol, és nehezen tudok jobb kézzel oldlra emelni, illetve hátra nyúlni. Azaz egy hát-törülközés, de egy felsőruházatba való belebújás is remek alkalom a tekergésre.

Legalább ettől is fogy a derekam...nem?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook