Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen immunerősítőket használhatnak a kismamák? fórum

Milyen immunerősítőket használhatnak a kismamák? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 28. 22:45

Nem tudok elképzelni jobbat mint a napi fél graepfruit.

Bivalyerős immunerősítő.

12. katic
2009. okt. 28. 22:37
Én Calibrum Mami nevű multivitamint szedtem, meg sok gyümölcsöt, zöldséget fogyasztottam.
2008. márc. 21. 21:21

Kérdezd meg Dr. Lenkeit, valamint használj bioptront napi egyszer 4-4 perc az orrnyálkahártyára.


Persze rendes étkezés az fontos, de az nem külön immunerősítő, az természetes dolog kellene legyen...

10. anan
2008. jan. 13. 19:22

Magzatvédő vitamin és sok sok gyümi, zöldség.

Nekem is ez a véleményem!

2008. jan. 13. 15:03
Szerintem magzatvédő vitamin és vegyes táplálkozás...
2007. szept. 14. 13:05
A gyorgy7 altal emlitett flavonoid tartalmu keszitmenyek szuperek, jelenleg a legjobb kozuluk a Flavon Max, kismamak es babak reszere pedig a Flavon Kids. Magam es a kornyezetemben elok tapasztalata alapjan mondom.
2007. aug. 2. 18:08
A kismamák immunrendszerét nem kéne bolygatni. Elégedjünk meg az egészséges táplálkozással a várandósság ideje alatt. Nem szabad beleavatkozni az új kis élet fejlődésébe. Majd a szoptatás után. Addigis hajrá minden kismamának :)))
2007. aug. 1. 07:58
Szerintem is sok gyümölcs, zöldség,...de mivel a mai zöldségekbe, gyümölcsökbe nincs annyi vitamin, ezért a flavorin termékeket is...:-))amik tulajdonképpen gyümölcs, zöldség koncentrátumok:-))
5. dee
2007. jan. 8. 21:19
Magzatvédő vitamint mindenképpen (nem csak Elevit van) és sok zöldséget,gyümölcsöt,tejterméket.Normális,változatos étkezéssel nincs szükség egyébre.
2007. jan. 8. 14:58
Hát igy igaz,sok gyümölcs és zöldség kitesz magáért,viszont arra is gondolni kell h.már kevesebb vitamin van bennük mint régebb(gondlom tudjátok miért)és ezért potlásra is szügség van.Ez ez én véleményem
2006. okt. 30. 22:27
Sok zöldség + gyümölcs és ajánlott a kismamának; az Elevit szedése pedig a magzati károsodások (pl.nyitott hátgerinc) kivédésére ajánlott.
2. Imo
2006. okt. 30. 19:07
Legjobb, ha minél több zöldséget és gyümüécsöt fogyasztunk. Szerintem többet ér mint bármely vitaminpótlószer.
2006. okt. 6. 14:44
Milyen immunerősítőket használhatnak a kismamák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook