Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen gyakran és milyen módszerrel szőrtelenítesz? fórum

Milyen gyakran és milyen módszerrel szőrtelenítesz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 10. 16:47

A végleges szőrtelenítés manapság (Kinézet)

IPL (Nanolight) szőrtelenítés (Kinézet)

Szőrtelenítés akkor és most (Kozmetikumok)

Keress a cikkek szövegében is!


Találat fórumcímekben/tudásbázis kérdésekben

Végleges szőrtelenítés (Kinézet) 941 hozzászólás

A végleges szőrtelenítés manapság (Kinézet) 273 hozzászólás

Igaz hogy a szőrtelenitéstöl megerösödik a szőr? (Kinézet) 122 hozzászólás

Milyen módszerrel és milyen gyakran szőrtelenítesz "ott"? (Kinézet) 89 hozzászólás

Milyen gyakran és milyen módszerrel szőrtelenítesz? (Kinézet) 59 hozzászólás

Szőrtelenítés után mivel kell kezelni a bikinivonalat, hogy ne gyulladjanak be a szőrtüszők? (Kozmetikumok) 49 hozzászólás

Elsősorban sötét hajúak, de bárki-szőrtelenítésről általánosan (Egyéb test és lélek témák) 44 hozzászólás

Szőrtelenítés ügyben kérdeznék (Kinézet) 33 hozzászólás

IPL (Nanolight) szőrtelenítés (Kinézet) 32 hozzászólás

Szőrtelenítés akkor és most (Kozmetikumok) 29 hozzászólás

Első intim szőrtelenítés...? (Egyéb test és lélek témák) 26 hozzászólás

Tiniknek mi a legjobb szőrtelenítési módszer? (Kozmetikumok) 26 hozzászólás

Szőrtelenítés után mit csináljak, hogy ne maradjak pöttyös? (Egyéb sz&e témák) 21 hozzászólás

Lézeres szőrtelenítés vs IPL (Kinézet) 21 hozzászólás

Mi a véleményed a villanófényes szőrtelenítésről? (Kinézet) 20 hozzászólás

Szőrtelenítés borotvával, aki ezt használ, nektek is ég másnap tőle a helye? (Egyéb test és lélek témák) 19 hozzászólás

Mi a tapasztalatod a végleges szőrtelenítésről? Pl: áll, bajusz stb (Kinézet) 19 hozzászólás

A leghatásosabb szőrtelenítési módszer a selymes lábakért. Te mit használsz? (Kozmetikumok) 17 hozzászólás

Bikinivonal szőrtelenítése? (Minden más) 16 hozzászólás

Női szőrtelenítés elektromos női-férfi borotva (Kinézet) 15 hozzászólás

Kéz szőrtelenítés gyantával (Egyéb sz&e témák) 15 hozzászólás

Csúnya bör a szörtelenités miatt (Kinézet) 13 hozzászólás

Lézeres szőrtelenítés (Kozmetikumok) 13 hozzászólás

Szőrtelenítés, érzékeny bőr (Kinézet) 13 hozzászólás

Villanófényes vagy lézeres végleges szőrtelenítés? Tapasztalatokat várnék! Köszönöm! (Kinézet) 13 hozzászólás

Hatásos a lézeres szőrtelenítés? Vagy a villanó a jobb? (Kozmetikumok) 11 hozzászólás

Intim szőrtelenítés (Kinézet) 10 hozzászólás

Végleges szőrtelenítésről mik a vélemények? Valóban hatásos? (Kinézet) 9 hozzászólás

Megfelelő szőrtelenítés. Neked milyen részen mi vált be? Intim részek, Lábak...stb. (Kinézet) 9 hozzászólás

IPL villanófényes "végleges" szőrtelenítés tapasztalatok (Kinézet) 8 hozzászólás

Szőrtelenítés (Kozmetikumok) 8 hozzászólás

Nektek kipattogzik a bőrötök intim szőrtelenítés után? (Szexualitás, libidó) 8 hozzászólás

Elektrolízis útján történő szőrtelenítésről szeretnék érdeklődni, van-e valakinek tapasztalata erről, hogy is történik ez, jó-e, stb. (Kinézet) 7 hozzászólás

Vélemények, eredmények, tapasztalatok lézeres vagy villanófényes, tartós szőrtelenítés után (Kinézet) 7 hozzászólás

Arc szőrtelenítés (Kozmetikumok) 7 hozzászólás

Szőrtelenítés, szőrtüsző gyulladás (Kinézet) 6 hozzászólás

Végleges szőrtelenítés otthon? (Kinézet) 6 hozzászólás

Tartós szőrtelenítés elött ki kell növeszteni a szőrt? (Egyéb sz&e témák) 6 hozzászólás

Otthoni lézeres szőrtelenítés. Tapasztalatok? (Kinézet) 5 hozzászólás

Epilfree kezelés - Tartós szőrtelenítés (Kozmetikumok) 4 hozzászólás

Érzékeny bőr szőrtelenítése (Kozmetikumok) 4 hozzászólás

Ajánlana valaki megbízható végleges szőrtelenítéssel foglalkozó szalont Debrecenben vagy környékén? Illetve tapasztalata van valakinek? (Kinézet) 4 hozzászólás

IPL szőrtelenítésről tapasztalatok (Kinézet) 4 hozzászólás

Szőrtelenítés végleg? (Kozmetikumok) 4 hozzászólás

Elektrolízises végleges szőrtelenítés, valakinek volt már? Én most kezdtem, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. (Kinézet) 4 hozzászólás

Otthoni IPL szőrtelenítés (Kinézet) 3 hozzászólás

Van olyan itt, aki a 17. kerületi Főnix Szalonban csináltatott szőrtelenítés kezelést? (Kinézet) 3 hozzászólás

HAIRFREE gél- szőrtelenítés-tapasztalatok (Kozmetikumok) 2 hozzászólás

Aki Pécsen volt már lézeres szőrtelenítésen, hol és kit ajánlana? (Kinézet) 2 hozzászólás

Székesfehérváron végeznek valahol elektrolízises szőrtelenítést? (Kinézet) 2 hozzászólás

Ez a legfrissebb 50 találat. Mivel az általad keresett szóra/kifejezésre ennél több találat is lehetséges, keress hosszabb kifejezésre a további találatokért!

Keress a fórum hozzászólásokban is!


Találat klub nevekben

Nincs találat.


Találat napló címekben

Nincs találat.


Találat a véleménykutatások közt

A bikinivonal szőrtelenítése mennyire fontos egy tartós (6-8éves) kapcsolatban?

Borotvával szőrtelenítesz?

Csináltattál már végleges szőrtelenítést?

Ha éppen nincs pasid, akkor is szőrtelenítesz ott lent?

Hiszel a végleges szőrtelenítésbe IPL-villanófényterápiával?

Inkább vennél készen cukorpasztát szőrtelenítéshez, vagy megtanulnád saját kezűleg elkészíteni?

Intim szörtelenítés után neked szokott viszketni, szúrni az apró szörszál?

Intim területen hogyan szőrtelenítesz?

Jó lenne, ha soha többé nem kellene bajlódnod a szőrtelenítéssel?

Létezik szerinted végleges szőrtelenítés ami soha nem nő vissza?

Meddig szőrtelenítesz?

Melyik végleges szőrtelenítés a hatásosabb/jobb?

Milyen gyakorisággal szőrtelenítesz odalent?(nem bikinivonal, hanem az egész...)

Milyen gyakran szőrtelenítesz "OTT"?

Milyen gyakran szőrtelenítesz?

Milyen módon szőrtelenítesz?

Milyen tapasztalatod van az IPL tartós szőrtelenítéssel kapcsolatban?

Mivel szőrtelenítesz "ott"?

Mivel szőrtelenítesz újabban?

Randi előtt szőrtelenítesz intim helyeken?

Szerinted 40 felett is "divat" a fazonigazítás, teljes szőrtelenítés?

Szerinted a higéniához hozzá tartozik a szőrtelenités?

Szerinted jó a lézeres végleges szőrtelenítés?

Szerinted mi a legjobb a bikinivonal (és környéke) szőrtelenitésére?

Te télen is szőrtelenítesz, vagy csak nyáron?

67. a14deb9047 (válaszként erre: 60. - Sbobe1973)
2012. szept. 10. 16:45
Mire nem vagy még kíváncsi??? Meztelen csiga :(
2012. szept. 10. 14:45
Csillió fórum indult már a szőrtelenítésről.
2012. szept. 10. 14:19
Epilátorral, néha gyantával.
64. labi
2012. szept. 10. 12:46
epilátorral
2012. szept. 10. 10:28
A szavazó részleg ilyenkor hasznos lehet:)
2012. szept. 10. 10:25
gyanta, epilátor, borotva.
61. vkatka
2012. szept. 10. 10:22
Gyantával, vagy epilátorral.
2012. szept. 10. 10:21
Te mivel szőrtelenítessz??
2011. ápr. 3. 12:49
:O
2011. ápr. 1. 12:27
Ricsi barátom az orrmányába engedi az öngyújtó gázt és begyújtja... (A férfiak is szenvednek a szépségért)
2011. ápr. 1. 12:25

sziia.

számomra is jó motiválás volt,amit írtál :D

már kétszer epiláltam azóta,az első eléggé kellemetlen volt,de nem adtam fel :] másodjára már ugy csináltam,hogy szőrtelenítö krémmel bekentem, hogy az puhítsa egy picit,és ne legyen annyira kellemetlen érzés. és hát eléggé tűrhetö volt :] az eredménnyel is megvagyok elégedve,heti egy epilálás elég,és nem is csunya a hónaljam,nem azt mondom,hogy olyan mintha soha nem lett volna ott szőrzet,de ezerszer szebb mint volt!

kifogom próbálni a hintöporozást is legközelebb :]

köszönöm a tanácsokat lollipop :]

2011. márc. 20. 13:45

hát, mindenesetre próbáld ki, hátha bejön :) ha nem is az epilátor, akkor a gyanta, ott csak 2 másodperces a fájdalom, és az eredmény is hosszabb ideig tart, mint az epilátorral.

viszont fontos, h viszonylag hosszabbak legyenek a szálak, olyan 4-5 mm az ideális, és ne legyen nedves a felület. én néha be is hintőporozom előtte. először eléggé fáj, utána ha mindig ismétli az ember nem fog. és ha esetleg mégis kipróbálod, soha ne krémezd be utána, akármennyire is piros és fáj, inkább hintőporozd, mert a krémtől összeragad, a portól viszont csúszós lesz, tapasztalatból mondom :S.

én mindig arra gondolok, hogy a nagymamám is rendszeresen epilálta a lábát meg a hónalját, és már tizenakárhány éve teljesen kiirtott mindent :D ha ehhez hozzávesszük, hogy az ő fiatalkorában milyen epilátor volt, és hogy most mennyit fejlődött, szerintem hamarabb is elérhető a végleges szőrtelenség. engem többek között ez is motivál :D

aztán majd írd meg, hogy mire jutottál és hajráá! ;)

2011. márc. 19. 18:48

Akkor szerinted epiláljam?

Egyébként nekem ilyen gondjam nincsenek a lábamon hogy meglátszanak a pöttyök, intim részen is borotvával szörtelenítek,és o tt is nagyon szép lesz,persze sürübben kell így szörtelenítenem! :S

Gondoltam már rá,hogy esetleg epiláljam hónaljam,de nekem lábamon rettentöen fáj,eddig még csak ott mertem próbálni,de szörnyű :|

De valamit muszály tennem,mert ez igy nagyon csúnya :S

2011. márc. 19. 17:08

én ezért nem borotválom magam sehol. a sok fekete pötty, ami ottmarad, a bőrödben maradt szőrszálvégek. ezek ellen borotvával vagy szőrtelenítő krémmel nem sokat lehet tenni, mert azoknak a lényege, hogy a szőr bőr feletti részét tüntetik el. :(

én epilálom a hónaljamat, és így nincsenek fekete pöttyök. heti egyszer elég, minden héten egy pár szál nő vissza. eleinte eléggé fáj, de most már egyáltalán nem, teljesen hozzászoktam, pedig csak 3 éve csinálom így. nekem a lábamon fájdalmasabb az epilálás, mint hónaljon, bármennyire is vékonyabb ott a bőr. de akkor is inkább epilálom azt is, minthogy borotvával szenvedjek. így nincs szőrbenövés.

mondjuk én teljességgel borotvaellenes vagyok, mivel nekem mindenhol kipattogzott tőle a bőröm. sokkal kevésbé fáj, ha legyantázza a kozmetikus pl az intim területeknél nagyon szép lesz az eredmény, puha a bőr, és nincsenek gyulladt szőrtüszők. elvileg a borotva lenne a fájdalommentes, de szerintem jobban megéri egy 10perces gyanta fájdalma, minthogy egy hétig szenvedjek, mert súrolja a ruha a gyulladt bőrt.

2011. márc. 19. 15:57

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne,hogy a hónaljamat borotvával szőrtelenítem,gyorsan nő a szöröm,úgyhogy hetente kb 2* csinálom!

Viszont,ahogy leszörtelenítem sima lesz,de ott marad az a fekete folt,ahol a szörzetem nő,ezzel mit tehetek!?

OLyan csúnya :S

2010. aug. 20. 19:43
A lábamon gyanta, kéz és hónalj epilátor, intim helyen maradt a borotva. :):)
51. szabot.88 (válaszként erre: 50. - Survivor3)
2009. dec. 18. 09:07
:-)))))))))
2009. dec. 18. 08:59

1-2 naponta borotválkozom hagyományos borotvával. Próbálom zuhanyzás után tenni, mert vérzik az arcom.

A hajnyírót szerdai, vagy pénteki napon használom.

A kézfeljemen lévő szőrt szabad tűznél, vagy gáztűzhely lángjánál kapatom le.

49. Miss Angel (válaszként erre: 47. - Miss Angel)
2009. márc. 16. 19:36
Bocsi,ez lehet kicsit félreérthető volt-D.Szóval én teljesen le szoktam szőrteleníteni,aki CSAK a bikinivonalnál szőrtelenít,az használhat gyantát,ha bírja:)
48. petka
2009. márc. 16. 19:11
Igeny szerint. Intim helyen szortelenito kremmel, mashol borotvaval vagy epilatorral ha kibirom.
47. Miss Angel (válaszként erre: 46. - 6c5f346e46)
2009. márc. 16. 19:06

Én borotván kívül semmit nem merek oda.

Aki nem úgy szőrtelenít,mint én/tehát teljesen csupaszra/,az bikinivonalra használhat gyantát.

Azt én még életemben nem használtam.

46. 6c5f346e46 (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2009. márc. 16. 18:24
hát köszi az infót,játszom a gondolattal,hogy veszek egy epilátort,de......és akkor az intim területekre mit lehet használni a borotván kivűl????
45. Miss Angel (válaszként erre: 44. - 6c5f346e46)
2009. márc. 9. 19:31

Ott nem,meg hónaljon se.próbáltam,de annyira vékony a bőr,hogy vérzik.

Viszont karon-lábon jól bírható,ott nem fáj annyira.

Eleinte tényleg sokkal kellemetlenebb volt,de a bőr egy idő után hozzászokik,én már fel se veszem:))

44. 6c5f346e46 (válaszként erre: 43. - Miss Angel)
2009. márc. 9. 18:21
intim területen is???nem fáj az túlságossan???én egyszer próbáltam ki a lábamon,azthittem bepisilek ott helyben...
2009. márc. 7. 23:42
Én az epilátorra esküszöm,mert utána több hétig selymes a bőr,szerintem ez a legjobb szőrtelenítési módszer.
2009. márc. 7. 19:49
borotva,heti 2x,mindenhol...az intim területekre nincs semmi amivel otthon lehetne szörteleniteni???minden ilyen terméken azt olvasom,hogy intim területre tilos...
41. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 32. - ILGC)
2009. márc. 7. 19:39
A barnító testápoló nekem is bevállt,tényleg jó!!!
40. stuxx
2009. febr. 13. 16:38

Milyen gyakran?


Másfél éve egyáltalán NEM szőrteleníttettem...!(bajusz, áll, fazon)


Milyen módszerrel? IPL-kúra!


A hónaljamon, lábszáramon pedig amúgy is kevés a szőr és gyengék, tehát magam gyantázom.

Kb. 2 havonta.

2009. febr. 10. 15:03
Epilátorral szőrtelenítek,nyáron 1,5-2hetente,télen 2-3(esetleg 4)hetente.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook