Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen módszerrel és milyen gyakran szőrtelenítesz "ott"? fórum

Milyen módszerrel és milyen gyakran szőrtelenítesz "ott"? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 1. 10:30
gyantázta kozmetikus, kikopott, most epilátorral mindenhol
2011. jún. 5. 18:20
Borotva,szélein gyanta(néha)," hetente.
87. Fragil
2011. jún. 4. 05:32
Férfiak mit tehetnek? Végleges szőrtelenítés ügyben? Ajánljatok valamit? a Herezacskó nem egyszerű "történet" :)
86. Baby18 (válaszként erre: 84. - 677dcb6185)
2011. máj. 28. 17:32
Szia. Engem is érdekelne. Jó lenne, ha leírnád.
85. csinoskiskacsa (válaszként erre: 84. - 677dcb6185)
2011. máj. 21. 11:56
elmesélnéd a tapasztalataidat?
2010. jún. 1. 18:30
Sziasztok! Bár én friss regisztrált vagyok, és direkt a szőrtelenítő fórum miatt regisztráltam azért szeretnék hozzászólni. Kíváncsi voltam hogy milyen véleménnyel és tapasztalattal rendelkeznek az emberek a végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban. Nekem eddig vidéki leányként nem sok tudomásom volt erről, sőt semmi biztosat nem tudtam. Hallottam hogy van és hogy drága stb. . . Nemrég kezdtem el dolgozni bp. -en egy olyan helyen ahol magas szinten foglalkoznak ezzel, és így hogy belátok a háttérbe tudom hogy mi is történik igazán. Ha valakit esetleg érdekel a véleményem akkor szívesen elmondom. Nem reklámozni szeretnék de elég fontos témáról van szó, s visszaolvasva a hozzászólásokat elég sok a hozzá nem értő kezelő is. Ha valakit érdekel akkor írjon privát üzenetet és szívesen válaszolok. Szép estét :)
83. mayax
2009. nov. 3. 17:11
:))Ez jó.
82. simple (válaszként erre: 81. - Charitable)
2009. nov. 3. 09:05
Én elhiszem hogy valakinek jó, és tart addig, ismerek is ilyet. De nekem sajnos nem. Szörnyű. A körmömet is nem győzöm vágni. Na meg a hajam. Mikor fodrászhoz megyek mindig kérem hogy nyugodtan vágjon le 20 centit. Mindenki síránkozik hogy jaj-jaj. Két-három hónap múlva ugyanúgy a hátam közepéig ér. Ez sem jó. A hónaljam reggel leborotválom, este már szúr...
81. charitable (válaszként erre: 80. - Simple)
2009. nov. 2. 21:05
egyénfüggő, mint írtam... :) de kérdezz meg bárkit, aki kipróbálta a gyantát, és bejött neki. Egyértelmű választ lehet kapni, h borotva, avagy gyanta??!
80. simple (válaszként erre: 79. - Charitable)
2009. nov. 2. 19:17
Nahát nekem nem tart a gyanta 2,5 hétig. Bárcsak tartana. 3-4 nap után már érezni hogy nő a szőr. Így borotválom inkább és ugyanott vagyok.
2009. nov. 2. 19:15

Sziasztok! :)

Én még kozmetikus tanuló vagyok, az utcsó évemet töltöm suliban. A gyanta általában 2,5 - 3 hétig tart (de ez egyéntől függő persze)

nem is drága, és idővel úgyis ritkul a szőr...

egyébként aki tart a gyantázástól, annak nem kell félnie... ált. csak az első fáj, utána már sima ügy! Az IPL-t (villanófényest) nem próbáltam még, sajnos elég drága, de így vagy úgy, - úgyis szentel az ember magának annyi időt, h igényes legyen. Borotvát én is használtam, de 2-3 nap után az embernek minden gondja van már odalent... :S igaz a borotválás fájdalommentes, de nem tart még véletlenül sem min. 2,5 hétig, - ellentétben a gyantával. Ajánlom sok mindenkinek a gyantát, pár próbát megér, aki még sosem próbálta, hát itt az ideje... a szépségért meg kell szenvedni. Sok sikert :)

78. stuxx (válaszként erre: 76. - Tacus)
2009. okt. 9. 23:21

Hellóka!


Bocs, a kései válaszért.

Egy kozmetikus hölgy végezte a kezeléseket. A fazonom 25-ről indult (az első három kezelés), majd ahogy egyre kevesebb szőr nőtt, úgy zsugorodott az ár is :)

(20,18,15,10. Valahogy így. És két év alatt megszabadultam a "m...fftól")

Az összes létező szőrtelenítős eszközömet kidobáltam, végre valahára...

77. chatrina (válaszként erre: 69. - Pocópuszi)
2009. okt. 8. 09:34

nagyon gátlásos vagyok miatta....

gondoltam a lézeres szőrtelenítésre....de egyrészt nagyon drága, másrészt még a doki előtt is szégyellem

76. Tacus (válaszként erre: 75. - Stuxx)
2009. szept. 30. 07:52

Szia,


Hol, és mennyiért csinálták?

75. stuxx
2009. szept. 22. 14:43

Sziasztok!


Nekem a villanófénnyel kezelte ott is a kozmetikusom.

Azóta se szőr, se gyulladás.

Csak kitartás kellett hozzá, hogy végig tudjam csinálni a kúrát (kb. 7-8 alkalom).

2009. szept. 20. 12:58
Borotva
2009. szept. 20. 12:14
sziasztok!!! én ott lennt borotválom és olyan gonddal fordultam hozzátok h ilyen kis piros pöttyök jöttek ki rajta:S és h azon is húztam a borotvát nem volt valami jó érzés:Smit csináljak??? segítsetek!!!
72. Mya01
2009. szept. 16. 15:42
borotva..magamnak nem merném legyantázni még a bikini vonalat sem,elég alacsony a fájdalomküszöböm
2009. szept. 16. 14:16
Én a bikinivonalnál gyantáztatom, viszont "középen" borotva. Ott biztos nem bírnám ki a fájdalmat, bár van ismerősöm, aki mindenhol csupaszra gyantáztatja. Hogy bírja ki????
70. mayax (válaszként erre: 68. - 60f38ac606)
2009. szept. 16. 13:10
Na ki próbálom.Köszi.
69. pocópuszi (válaszként erre: 56. - Chatrina)
2009. szept. 16. 09:42
Azért jó olvasni, hogy másnak is ugyanazok a problémái, mert én is ugyanígy vagyok ezzel. Útálom, hogy mindenhol túlzott szőrnövekedéssel közködök, kivéve a hajas fejbőrt. Ráadásul a borotválás utáni sörték sem kellemes érzés.
68. 60f38ac606 (válaszként erre: 67. - Mayax)
2009. szept. 15. 20:05
Én tényleg csak a Leila titkát tudom ajánlani, mert nekem is voltak ilyenek, d emár alig, ha egy-kettő, az is halvány.
67. mayax (válaszként erre: 66. - 60f38ac606)
2009. szept. 15. 17:32
Nekem a hajlatban és a "dombon" van.Nem is lehet kinyomni őket olyan mélyen van és nagyok.
2009. szept. 15. 09:09
A benövésektől. Nekem is vannak a lábamon is, és ha kinyomom akkor hát mit mondjak, még szebb... De mióta használok gyógynövényes szőrnövökedés gátló krémet már szépen halványulnak.
65. mayax
2009. szept. 14. 17:12
De mitől lesznek csomók?nyirok vagy szőrtüsző?
2009. szept. 14. 13:18
Fentebb epilátor, lentebb már csak borotva, mással elképzelni sem tudom, nem is lehet...
63. mayax
2009. szept. 9. 20:22
Sajnos ha borotválom ott,akkor a bőröm alatt csomók keletkeznek.A kozmetikusom a cukor gyantát ajánlotta,de még nem mertem rá szánni magam.
62. MMea (válaszként erre: 59. - Prüntyi82)
2009. szept. 3. 19:04
Erre senki nem ír? Alul szörtelenítés vagy ahogy nevezik brazil gyanta? Mert ott nem lehet epilálni, mert az aztán tényleg nagyon fáj.
2009. aug. 29. 13:19
na kipróbáltam az epilátort, épp csak hozzáérintettem a bikinivonalamhoz, és inkább ugrottam a kádba borotválkozni :)))
2009. aug. 28. 22:57

Én lent gyantáztatom néha, amikor rámjön és van rá időm, amúgy pedig borotvát használok ott.

Kb. 1,5 hónapja elkezdtem epilálni a hónaljam. Az első alkalom brutális volt, majdnem feladtam....mintha nyúztak volna.....de ha hisztitek, ha nem...a második alkalommal szinte nem is éreztem. A harmadiknál megint fájt, szerintem hamarabb kellett volna leszednem. De bejön nagyon:) Már túl vagyok a sokadik alkalmon és lassan már egy időben fognak kijönni a szálak, mert a nagyon erősek közül néhányat nem szedett ki gyökerestől. Hajrá csajok. Ja, intim epilálás tapasztalatra én is kíváncsi lennék. Ismertem egy csajt, aki így csinálta és mondta, hogy fááááj:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook