Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erős szőrzetet milyen módszerrel lehet szőrteleníteni? fórum

Erős szőrzetet milyen módszerrel lehet szőrteleníteni? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 27. 00:10
Sajna a végleges sem végleges, csak 1-2 évig jó, utána ismételni kell. Szerintem borotváld le, majd másnap kicsit epilálj, aztán borotva, több epilálás, én így szoktam hozzá, mert nem vagyok fakír, a gyantázás nekem nagyon fáj! Nekem sajna hetente v. 2 hetente kell epilálni, attól függ, hogy fogyó vagy növő hold idején csinálom. Hidd el sokat számít, bár nem tudom miért.
2008. nov. 24. 16:22

szőrtelenítő krém


attólis függ persze,hogy hol szeretnéd eltávolítani

2008. nov. 24. 16:21
Szerintem erre a legjobb megoldás a vévleges szőrtelenítés...Borotválni semmiképp...a gyanta és az epilálás erős szőrzetnél már fájdalmas...Szerintem fektess be egy véglegesbe...
2008. júl. 2. 20:28
Csak akkor érdemes epilálni, gyantáztatni, ha kipihent, nyugodt vagy. Anno a munkahelyemről ebédidőben (egész nap telefonáltunk, ha fizikailag nem is, szellemileg lefárad az ember)ugrottam át a kozmetikushoz, intim gyanta, azt hittem ott maradok. Mikor itthonról indultam, majddnem nyikkanás nélkül tűrtem. Érdemes tenni egyszer egy próbát és figyelni a különbséget. :)
2008. jún. 26. 22:10
Jeges epilátornál sztem jobb rögtön epilálás után jéghideg vizes törölköző, nem? /nem epilálok..., csak belekotyogok :o) /
2008. jan. 7. 21:47

Sziasztok!

Én elég sok mindent kipróbáltam már. Az epilátorral nem voltam megelégedve (elég alacsony a fájdalomküszöböm), a borotva szóba sem jöhet, meg ezek a szőrtelenítő krémek sem.

Én GYANTAPÁRTI vagyok. A legjobban nekem a rózsaszín színű jött be. Én Opsi-Derm-et használok. Nagyon hamar kész vagyok vele. Gyantamelegítő sem kkell hozzá, én egyszerűen a mikróba teszem.

Próbáljátok ki!! Szerintem megéri!!

2007. ápr. 29. 18:02
köszi :)
7. sizsu (válaszként erre: 6. - Eszti91)
2007. ápr. 29. 15:39
Csak legeslegelőször fáj ennyire. Aztán két-három naponta fuss át az epilátorral(mert ha eddig borotváltad, akkor szép folyamatosan nő a szőrike :)) . Aztán kb két hét háromnaponkénti epilálás után (ami már alig fáj, mert mindig csak pár szőrszál az új "vendég", szóval azután ráállhatsz a kéthetenkénti vagy havonkénti epilálásra, attól függ, hogy milyen gyorsan nő a szőröd. Én hetente egyszer átfutok a lábaimon, mert így szinte nem is érzem. Alig van pár szál, és az is elég gyenge... A tudásbázisban van egy epilátoros téma, ott azt írta valaki, hogy a jegelős nem ér annyit, mint amivel többe kerül, de a jég azért enyhít... Olvasd el szerintem azt is! Sok sikert! pusy
2007. ápr. 29. 15:24

én ma kipróbáltam az epilátort,de nagyon fájt,pedig épphogy csak hozzáért a bőrömhöz! nem lehet olyan epilátorokat kapni,amitől kevésbé fáj a szőrszálak kitépkedése?

Egyébként az avonos szörnövekedés késleltető testápolót használom,és nem olyan szúrósan nőtt vissza a szőr a lábamon,mint korábban. pedig borotvát használok.

2007. ápr. 17. 08:25
A szőkítés ilyenkor nem lehet megoldás?
4. tunde0627 (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2007. ápr. 16. 09:28

Régebben rendszeresen epiláltam,de nem ritkult ki a szőröm.Tulajdonképpen mostmár van egy-két kisebb folt a lábamon,ahol nem nő szőr,de ahol nő,ott nagyon gyorsan,és erősen.

A szőrnövekedéstgátló krémek jók valamire?

2007. ápr. 15. 15:45
Epillálás sem segített? Nekem epillálás után 3 hétig minimum bírja, hogy ne nőjön ki a szőr. Sőt valamiért egy ideje a szőröm alapban lassan nő, de erre nem jöttem még rá. A gyantázástól egyébként nekem sem bírta sokáig!
2007. ápr. 15. 15:05
Valami viszonylag olcsó megoldás kellene.Hiába gyantázok évek óta,nagyon hamar újra nő a szőröm!Már kipróbáltam minden általános megoldást.Ha van valami bevált módszeretek,vagy bármilyen ötletetek,írjatok!Köszönöm!
2007. ápr. 15. 15:02
Szőrtelenítési ötleteket várok erős szőrzezre!Nincs valami titkos fegyveretek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook