Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen diétás jó ételkiszállítók vannak? fórum

Milyen diétás jó ételkiszállítók vannak? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 5. 11:20
Nézd meg az egeszsegkonyha.hu -t. Szerintem nagyon jók. Rengeteg féle étel közül választhatsz. Minden étel kalóriaszámolt és le van bontva összetevőkre is (mennyi szénhidrát, mennyi zsír és mennyi fehérje van benne), ezeken túl látod az egyes hozzávalókat is (milyen lisztet, cukrot vagy pontosan melyik fajta édesítőt, fűszert használták fel hozzá). Ha ezekre van kíváncsi az étel neve környékén lévő (i)-re kell kattintatni és felugrik az összes info.
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Pasionella)
2014. jún. 5. 11:01

én a helyedben úgy csinálnám, hogy először kitalálnám, hogy milyen típusú diétát (étrendet) szeretnék folytatni a jövőben. ha ez megvan, akkor ehhez már könnyebb keresni ételszállítót, aki olyan típusú ételt szállít neked.

csak mert mindegyik diéta más elven alapul, hiába tartod be a nap egyik részében, ha ebédre pont másfélét kapsz (ami egy másik rendszerbe beillene)... nem mindegy pl hogy szénhidrátszegény-zsírban gazdag étrendet szeretnél, vagy zsírszegény-közepes szénhidrátost... vagy valami teljesen mást:)


persze a legjobban akkor jársz, ha elkészíted magadnak otthon az ételed, akkor tudod csak tutira, hogy mi van benne. és olcsóbb is.

csirkemellet grillezni, sütni-főzni, mellé köretnek salátát v rizst, akármit készíteni mosogatással együtt napi fél óra..és tudod vinni magaddal dobozban.


nem kizárt, hogy vannak szuper ételszállítók, de én ezekről a nagyokról elég sok rosszat hallottam sajnos:(

2014. jún. 5. 10:14
Jelenleg leginkább csak nem szeretnék kommersz ebédeket enni, olyasmi menüs akármire gondoltam ami kalóriacsökkentett, étrend, e-food, update1, stb..., hogy ezek közül melyik valóban jó? Illetve Katus Attila féle is van már...
2014. jún. 5. 10:00
milyen jellegű diétát szeretnél folytatni?
2014. jún. 5. 09:07
Sehol senki? :-(
2014. jún. 5. 08:59

Eddig még nem rendeltem ilyen ebédeket de már meguntam a kövérségem. Persze mellette mozogni is szeretnék meg odafigyelek minden étkezésre, viszont talán megkönnyíti a dolgomat ha minden nap a munkahelyemre kihoznának valami diétás ebédet.

Nem ismerem ezeket a kajaszállítókat.

Azért túl pocsék ízű valamit nyilván nem szeretnék enni.

Melyik az amelyik még esetleg ízlik is és nem maradok farkas éhes utána?

Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook