Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen diétás/egészséges ételek vannak, amik olcsók is? fórum

Milyen diétás/egészséges ételek vannak, amik olcsók is? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 11. 20:51

Sziasztok:)


Én abonettet szoktam vacsizni, az nem vészes árban, Zabfalatot, müzlit nasizni az sem annyira durva. Felvégottból párizsit lehet venni, sok zöldség gyümi...sajt, turó, az már húzosabb.


Bár én nem költöttem egy egy hó eleji bevásárlássla sosem többet mikor diétáztam. Amiból addig többet vettünk akkor kevesebbet és abból kijött az én kosztom:)

2010. febr. 11. 18:53
A teljes kiőrlésű gabonák ára nem vészes és egészségesebb, mint a finomlisztből készült dolgok. De sokféle tejtermék is van ami egészséges és azok többnyire megfizethetőek. Zöldséges ételek, pl főzelékek, saláták, párolt zöldségek szintén nem kerülnek túl sokba. Talán a húsok azok, amik drágábbak, de lehet időnként akciósan is vásárolni, vagy vannak olcsóbb részek, pl máj, ami egészséges és olcsó is.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2010. febr. 11. 18:26
Osztom a véleményt.
2010. febr. 11. 17:56
Hát, nem sok... a tészta, a krumpli, kenyér, rizs olcsó, de nem egészséges... a paradicsom, saláta, lazac egészséges, de ára is van...
4. Burkuska (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 11. 17:56

Minőség és olcsóság legtöbbször nem jár együtt.

Próbálj meg sok zöldséget enni.Az elfogadható áron van és egészséges.

2010. febr. 11. 17:46
Semmilyen.... :S :(
2010. febr. 11. 17:45
Nekem van több egészséges étel a receptjeim között, vannak köztük drágábbak, de olcsóbbak is, és a többségük könnyű, egészséges.
2010. febr. 11. 17:44
Nem szeretném a fél fizetésem kajára költeni, de minőségi és egészséges ételt szeretnék enni mindig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook