Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen betegség vagy egyáltalán betegség tünete lehet-e a cukros étel (kifejezetten édes ízű) hatására keletkező hányinger? fórum

Milyen betegség vagy egyáltalán betegség tünete lehet-e a cukros étel (kifejezetten édes ízű) hatására keletkező hányinger? (tudásbázis kérdés)

2016. okt. 8. 21:03

mindenképen betegséget keresel?

Mi van, ha csak nem kívánod, vagy a szervezet jelez, h köszöni, most egy idegi elég volt a cukorból?

A média meg az idióta orr-vosok kíváló munkát végeznek és sza..á ijesztik az embert. Az emberi szervezet bonyolult és még lelkünk is van, ami kihat lelki és testi működésünkre!


Szóval nyugi!

Tessék hátradőlni és gondolkodni merni...

2016. okt. 8. 17:01
Nekem,ha éhes vagyok,hányingerem támad.
11. katácskák (válaszként erre: 6. - 719d70fa14)
2008. dec. 3. 04:03
voltál, már vele orvosnál?
10. mothertiger (válaszként erre: 8. - Ezüst)
2008. dec. 2. 22:47

Pfujj, nekem csináltak olyat, mikor terhes voltam... Alig bírtam meginni azt a méznél is édesebb löttyöt, majdnem fél óráig küszködtem vele, mire lement. Boááá!

10 perc múlva meg hasmenés formájában távozott a cucc...

Hogy szerettem volna az édeset, mikor kisfiút vártam??? :D

9. Gabriellaxp (válaszként erre: 6. - 719d70fa14)
2008. dec. 2. 21:09

Hellö!

Lehet még Candidától is hányinger,édes étel után.

2008. szept. 3. 20:53
én évekig igy voltam a cukros kajákkal,de nem vettem komolyan és kialakult belőlle egy komoly inzulin probléma.reméljük nálad ez nem igy van,de én a helyedben csináltatnék egy terhelées vércukor vizsgálatot.ezüst.
7. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - Csera)
2008. aug. 27. 18:34
Furcsa dolog lenne.....:)
2008. aug. 25. 10:09
Speciel most egy féléve feledésbe merült süteménytől jött elő, nem vagyok kismama, de a cukros étel előtti evéskor valóban nem jelentkezik a probléma.
2008. aug. 25. 10:08
Egyébként a finomított cukor nagyon káros hatással van a szervezetre. Nemlehet, hogy ezmiatt jelez? Szoktál érezni hangulatingadozást? Mert a cukortól a boldogság érzet és a depresszió váltakozik.
2008. aug. 25. 10:05
Én 3 éve belefogtam az updateba elhízás miatt, ez idő alatt nem ettem cukrossat csak pótlót és édesítőszert, a szervezetem pedig olyamódon elszokott, hogy mostmár megsem birom enni a cukortartalmú ételeket, mert hányingerem van tőlük és napokig rosszul érzem magam a vércukor ingadozástól.
2008. aug. 25. 10:04

Valószínű, a szervezeted jelez, elég volt az édességből-cukorból!

Én terhesen nem bírtam édeset enni reggel, még most is először muszáj valami sósat ennem.

Szerintem ez nem olyan nagy baj!

Ja, nem vagy kismama?

2008. aug. 25. 10:03

Én ha túl bekajálok valamiből, akkor utána szokott ilyesmi lenni. Hogy egyszerűen hányok tőle. És akkor egy hónapig olyan le se megy a torkomon...


Nem lehet, hogy ilyesmi?

2008. aug. 25. 09:54
Milyen betegség vagy egyáltalán betegség tünete lehet-e a cukros étel (kifejezetten édes ízű) hatására keletkező hányinger?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook