Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen autópályát tudtok ajánlani 3 illetve 5éves kisfiúnak? fórum

Milyen autópályát tudtok ajánlani 3 illetve 5éves kisfiúnak? (beszélgetős fórum)


9. kitrákotty (válaszként erre: 4. - Pepi2)
2011. nov. 2. 16:38

hot wheels szerintem összeépíthető. Furi, mert két készletünk is van ilyen, de még sosem próbáltuk összeépíteni :-P :-D, mondjuk az egyik itthon van, a másik meg a mamánál... :-)


igen a kilövő olyan, hogy gombnyomásra indul az autó.


húszezreset én nem vennék, egyrészt az okból, amit te írtál, (lehúzás semmi más) másrészt gondolj bele, 3 évesen mennyire fog vigyázni rá? :-P

8. kitrákotty (válaszként erre: 7. - Minden név foglalt)
2011. nov. 2. 16:35
:-D
2011. nov. 2. 16:14
M0 kerüljétek. Nagy a forgalom :-)))))))))
2011. nov. 2. 15:21
vonat lehet legó is kérdés ki rakja nekik össze
2011. nov. 2. 15:15
senki? :(
4. pepi2 (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2011. nov. 2. 14:30

szia! köszi, wader már van minden mennyiségben:) szerintem az összes megvan:)

tényleg szeretik, sőt fa vonat is van rengeteg, meg dupló sínek is, elektromos vonattal, azokat is imádják

de most olyat keresnék, hogy valami távirányításós, olyanunk még semmilyen nincs(csak szóló távirányítós autók), de pl nézegettem ezeket az autópálya szetteket és a 2-3 ezertől a 20ezerig terjedő minden van, pl nekem az a fura, hogy a pár ezres jobbnak tűnik, mint a méregdrága, mert az csak gondolom azért annyi, mert verdás(pl)

hot wheelsből még semmi sincs, az milyen? abból is látok rengeteg pályát, azok egymással összeépíthetők? de azok hogy működnek? mi az a kilövő? (megnyom egy gombot és az indítja a kocsit? bocs de nem láttam még ezeket élőben..)

2011. nov. 2. 14:23

szóval folytatom:


a wader emeletes garázs tetszik nagyon, még mindig, mert átépíthető autóút van hozzá, elég széles út mindenféle kisautóhoz.

lehet kapni ebből különböző készleteket, járműveket, sőt vasúti sínt is, táblákkal, mindennel, nagyon jól kombinálhatók.


az én fiaim jobb szeretik, ha alakíthatnak is a pályán, nem mindig ugyanaz az "uncsi" útvonal :-))


erről beszélek:

[link]

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2011. nov. 2. 14:18

Szia!


két fiam van, volt már vagy ötféle autópályánk :-D


hot wheels nem rossz, eléggé strapabíró.

távirányítósok elég hamar elromlanak.


nekünk ami eddig nagyon bejött, az a

2011. nov. 2. 14:07

sziasztok! fiaim 3 ill 5 évesek(most lettek 3 ill 5 évesek), olyan autópályát keresnék, amit mind a ketten tudnak egyszerre használni, pl láttam távirányításos kis páylákat, ahol 2 autó vagy motor versenyez egymással, vagy ezekről a hot wheels (remélem jól írtam) pályákról van valami tapasztalatotok? érdemes e drágábbat venni, mert pl láttam egészen olcsót és jónak, ötletesenek tűnőt és láttam méregdrágát, ami még csak nem is tetszik...

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook