Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok jó porszívót? Most készülök venni és érdekelne melyik márkát ajánljátok és melyiket kerüljem illetve porzsákosat vagy anélkülit? fórum

Tudtok jó porszívót? Most készülök venni és érdekelne melyik márkát ajánljátok és melyiket kerüljem illetve porzsákosat vagy anélkülit? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 12. 16:36
Nekem is az Elektrolux vált be-elég strapabíró.
2012. jan. 12. 15:39

En nem ajanlanek markat, de nehany dolgora felhivnam a figyelmedet:

- ha jol szivo porszivot szeretnel legalabb 2200 watt legyen a teljesitmenye

- a cserelhetö papirzsakot(minel nagyobb ürtartalommal!) reszesitem elonyben mert higienikus, gyors es tapasztalatom szerint ebben a valtozatban nagyobb a szivoerö is

- automatizalt kabeltarcsa es szivaserössegszabalyzo legyen rajta (dolgoztam mar olyannal amelyik nem volt ezekkel ellatva, borzalmas)

- a kerekekre figyelj, hogy könnyen forduljanak es a szivofejre hogy eleg szeles legyen a szivofelulet

- es meg egy fontos dolog, hogy a csöve egeszen töböl csatlakozzon a porszivo lyukjahoz (az enyem olyan volt hogy egy kemeny csöben vegzödött a porszivocsö, sehogy sem forgott es meg is tört a puhabb resz a sok rangatastol.

- es vegül persze a garanciaidö es az ar :)

Sok szerencset!

2012. jan. 12. 14:09
Dyson:)
17. 6309df9687 (válaszként erre: 16. - Anthico)
2010. okt. 28. 22:19
Köszönöm már nézem is.De nem találok árat.
16. Anthico (válaszként erre: 14. - 6309df9687)
2010. okt. 25. 09:49
Az általam belinkelt samsungnál úgy van kialakítva a tartály, h bármi hajat beszív, nem akad fenn a szűrőn. Mármint kesze-kusza az útja és így a tartályban marad, max az alatta levő szivacsban akad fenn, amiről könnyedén el lehet távolítani.
2010. okt. 25. 09:48

Nekünk ilyen van (kép alapján):

[link]


Nagyon jó árban lehet kapni, nagyon erősen szív, porzsák nélküli és így könnyű tisztán tartani, valamint jó sokat képes szívni....és hepa szűrős (ez nagyon fontos momentum volt).

2010. okt. 22. 17:34

Köszi a sok tanácsot.Igaz még mindig nem tudom milyet vegyek.Először porzsák nélkülit akartam de többen lehúzták máshol is hogy nem j mert a szűrőjét nehéz tisztítani és a haj is beletekeredik.Nekem meg pont az a fontos hogy a hajjal se legyen gond mert hosszú a hajam és most szülés után meg csomókba hullik és mindenhol az van amit persze rohadt nehéz felporszívózni.Hát ha még a szűrőbe is tekeredik az végképp nem jó.

Az az igazság hogy nem akarok 50ezerért venni max 20ezer amit szánnék rá.

13. Yulcsy (válaszként erre: 7. - Pintyőke72)
2010. okt. 21. 14:22
Nekünk Electrolux van és meg vagyunk elégedve vele...
12. Adryca
2010. okt. 21. 14:16
Most vettünk és mi egy samsung mellett döntöttünk. Hepa szűrős, nagyon jól szív árban is egész baráti volt. Ez porzsák nélküli.
2010. okt. 21. 14:07
Én olyat tudok, amit semmi esetre se vegyél meg! Thomas twistpower. Igaz 5 év garanciával hirdeti magát, de nagy átverés az egész Másfél éves a miénk eddig 3 X volt szervízben, a gyártó nem hajlandó kicserélni ( tény a garanciaidő alatt korlátlanszor javítja, csak legyen hozzá türelmed ) A garancia csak motorikus hibára terjed ki, eddig kétszer kellett hozzá 4.000-ért új gégecsövet venni, pedig maga a porszívó sem volt olcsó mulatság 25.000 volt. Az is igaz viszont, hogy szív mint a bivaly, és mivel HEPA filteres a legapróbb porszemcséket is bent tartja a hepa szűrőben, de akkor sem ajánlom!!!
10. sutoczkine (válaszként erre: 9. - Wencus)
2010. okt. 21. 13:18
Egyetértek, az a legjobb. Nekem is olyan van és imádom. Azóta nem hapcizom végig a takarítást :-)
2010. okt. 21. 09:03
Olyat vegyél ami vízbe viszi a szemete az a legtutibb. Majd megnézem a márkáját a mienk is ilyen.
2010. okt. 21. 08:58

Fontos kérdés,hogy mennyit szánsz rá?

Nekem hosszú éveken keresztül Samsung Easy volt.Nagyon szerettem. kis bivaly volt, nagyon könnyű,volt hozzá papír és textilzsák is.Mostanában 12-13000Ft-ért láttam.

2010. okt. 21. 07:51
electroluxot semmi esetre se vegyél.Sz@r az összes termékük. Tapasztalat.
2010. okt. 20. 22:19
Szia! Nekem koboldom van. Nem adnám semmiért!!!!!! Bár kicsit drága, de veri a piacon lévőket.
5. 6309df9687 (válaszként erre: 2. - Katalin1962)
2010. okt. 20. 20:34
Milyen az a vízszűrős?És a tiéd milyen márka?
2010. okt. 20. 20:28

csak olyat amibe vizet kell önteni

nekem zepterem van

nagyon drága de felbecsülhetetlen és van hozzá gőzölő amivel a csempét gőzölhetem vagy a ec-t és vasaló is

2010. okt. 20. 20:26
Jó szívvel tudom ajánlani a LUX porszívót.9 éve használjuk,de semmi probléma nem volt még vele.Nem olcsó, de nagyon megéri.Az interneten is utána nézhetsz.
2010. okt. 20. 20:24
Pár éve kénytelen voltam én is venni egyet vízszűrőset vettem nem bántam meg! Minden használat után ki kell mosni, de nincs szaga!
2010. okt. 20. 20:23
Tudtok jó porszívót? Most készülök venni és érdekelne melyik márkát ajánljátok és melyiket kerüljem illetve porzsákosat vagy anélkülit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook