Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a parafa padlóburkolatról? Főleg személyes tapasztalat érdekel. fórum

Mik a tapasztalatok a parafa padlóburkolatról? Főleg személyes tapasztalat érdekel. (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 21. 14:58

Van valakinek új véleménye a parafa padlóról?

Tapasztalat?

7. geranna7 (válaszként erre: 5. - Bichter1)
2017. máj. 27. 19:51
Van inyeles felmosom amihez van 1 flakon es abba viz+padlapolo megy. Ezzel spriccelek es torli is. Padlofenyezot is hasznalok havonta.Mar 16 eve vanmeg.
6. Bichter1 (válaszként erre: 4. - Zefex)
2017. máj. 10. 09:38
Én is a hálóba szeretném... most padlószőnyeg van. Azon is meglátszanak a bútorok lábnyomatai, de szerintem a parafa is visszanyeri valamilyen szinten... rugalmasnak" írták le.
5. Bichter1 (válaszként erre: 3. - Geranna7)
2017. máj. 10. 09:34

...és hány éve van már meg?

Mivel takarítod, vagy csak felporszívózol?

4. zefex (válaszként erre: 3. - Geranna7)
2017. máj. 10. 08:52

Amikor új padlót tettünk, meg új bútort csináltattunk, az is nagyon vonzotta a port, aztán idővel múlt, veszíthetett a töltésből :)

Mi a konyhába tennénk parafát, meg talán a hálóba. Az ágyláb nyomok később nem simulnak vissza?

2017. máj. 10. 06:07
Hűű .nekem rossz véleményem van a parafáröl. Nagyon vonzza a port.Folyton takarítani kell. Sok porcica. Többet soha. Ha valami nehezebb dolog ráesik,erős nyoma marad. Ágylábak meglátszanak!!
2017. máj. 9. 21:41

...és egyáltalán melyik a jobb?

A klikkes parafa padlóburkolat vagy a ragasztós változat.


(nyár közepén felújítást tervezek és nagyon tetszik a parafa tulajdonsága, melegebb,eleve lakkozott és a klikkes változat lerakása is egyszerűnek és gyorsnak tűnik)


Véleményeket és tapasztalatokat várok.. akár színre is. Megbánta, nem bánta... stb.


Köszönök minden hsz-t :)

2017. máj. 9. 21:38
--- parafa padlóburkolat: akinél ilyen a padlóburkolat, hogy vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook