Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
472. Maci00 (válaszként erre: 471. - Cicawicca)
2019. jún. 26. 15:45

Pedig minden nagyon tökéletes, ahogy elosztottad magadnak. Erősebb kaja délben, reggel kenyerke, vagy más, este szinte semmi. Ez tök jó. Akkor lehet tartod még mindig a vizet. Sokat jársz wc-re?

Ahhh... Én sem fogom kihagyni a normális rantast semmiből. Nem azon fog múlni.

Na én éppen ezért engedek meg magamnak délben egy kis bűnözést, amit kívánok, hogy az agyam lenyugodjon és ne csak azon járjon az eszem, hogy jaaajjj... de megenném.

2 napig próbáld meg, hogy ebédre ne főzeléket, hanem husit salival, akár egy finom virsli saláta, vagy zoldsalata, ami jobban csúszik. Hátha a liszt miatt nem akar jobban menni a kg.

De persze te tudod, neked mi a jó.

Én pl.ma sonkatekercset ettem tormakremmel töltve, franciasalival.

Nagyon jól esett. Jó hideg, könnyű kaja. 😁

2019. jún. 26. 14:24
Reggelire van, hogy csak egy Activia natúr joghurtot eszem, vagy 4 szelet ch csökkentett Ceres Slimm kenyeret 10 dkg Sága sajtos füstlizerrel. Ebédre zöldbabfőzeléket, vagy káposztafőzeléket, vagy volt már, hogy a kenyér-füstlizer kombót. Vacsorára mondjuk 4 db 18 grammos kockasajtot, vagy valami light sajtot, vagy Activiát, de volt hogy 65 grammos Orsi üdülőkrémet ettem 2-3 szelet ch csökkentett kenyérrel. Lehet ehetnék több gyümölcsöt és zöldséget, de eddig arra is törekedtem, hogy olyat egyek amit szeretek, mert ha nem szeretném amit meg kell enni, akkor abból nem lenne soha életmódváltás, csak egy rövid ideig tartható önsanyargató diéta. A kalóriabázis szerint mindig 1200 kalórián belül vagyok. A főzelékből 500 grammot szoktam enni, az a bázos szerint 226 kalória pl. a kelkáposztafőzelékböl. Mondjuk a főzelékeket rendesen rántással csinálom, nem fogyisan.
470. Maci00
2019. jún. 26. 12:30
Ne izgulj a plusz kilokon, én 1 hétig nem álltam rá a mérlegre, mert tudtam hogy jön vissza, hiszen bunoztem. (Hambi ebédre, vagy éppen gyros pitaban... Mikor mit kívántam meg) úgyhogy már rég elhagytam volna a 10 kg-t... Miket szoktál enni? Hogy néz ki egy napod?
2019. jún. 26. 11:51
Bocsi, négy hét alatt. De akkor is. Ha én így haladnék, akkor már -28 kg-nál tartanék. Nem tudom, mit kellene másképp csinálnom. Lehet, hogy elszámolom a kalóriákat? Valahol biztos elcsúszik a dolog.
2019. jún. 26. 11:47
Gratulálok Maci! Három hét alatt 8 kg az nagyon jó, szép eredmény :)
2019. jún. 26. 11:46
Sziasztok! Én nem sok változást mutatok, ha belegondolok, hogy milyen sok ideig stagnált a súlyom, azóta volt egy pici csökkenés, de ma újra 113 egész valamennyit mértem :( ettől kicsit elszomorodtam :( most úgy érzem, hogy nemhogy egy helyben toporgok, de lehet, hogy még hízni fogok?! :( oké, tudom, hogy egy-két kg szokott ingadozni, de mégsem tudok megértő lenni magammal szemben. Biztos, hogy ennél sokkal többet lehetne fogyni, csak nekem nem megy :( nem adom fel a diétát semmiképp, de most olyan pesszimista a hangulatom, úgy érzem, mintha valami mély szomorúság ülne a lelkemen :( mondjuk most hogy így írom ezt, eszembe jutott, hogy lehet hogy mindez a Mysimbától van...
466. Maci00
2019. jún. 26. 10:15

Ki hogy áll?? Mennek a kilók???

27 napja kezdtem el, 119.1 kg-ról és ma mértem 111.3 kg-t.😁 Lassan de biztosan.

465. Maci00 (válaszként erre: 464. - Hasitasi)
2019. jún. 25. 06:43

Hasitasi.


Nagyon jól haladsz. Már látom, hogy kezd hozzászokni a szervezeted a gyógyszerhez.

Ne izgulj, nem lesz semmi. Én is féltem, hogy visszafog jönni a sok szar, de nem. Ne pörögj rajta, estit korán vedd be. Én 4-fel 5 körül szoktam vacsorázni én akkor veszem be. Lehet hogy neked elég a 4-5 óra alvás. Lassú fogyás, hosszabb távon sokkal eredményesebb. Úgyhogy így tovább.

2019. jún. 25. 06:30

Sziasztok!

Tegnap szedtem beca 7. szemet. Akkor matol kell reggel 1 es este is 1 ugye? Nekem eddig -2,2 kg ment le 7 nap alatt. Nagyon nem kivanok semmit, ritkan vok ehes igazan. De azert probalok enni. Nekem meg 8 kg-t kellene fogyni, akkor mar boldog lennek. A fejfajasom es a szar kozerzetem mar csak ritkan van meg, viszont felek, h a ket szem utan ujra jon.. ami nalam nagyon gaz, h alig tudok ejjel aludni. Lefekszem 10-11 korul este, es hajnal 2-3 korul mar azt hiszem h reggel van es kelnek fel.. utana persze vissza eroltetem magam az agyba.. ez masnal is van? Biztosan a mysimbatol van, mert elotte sosem volt ilyen. Koszi a segitseget!

2019. jún. 23. 15:07
A Házipatika ezt írja a Mysimbáról: Normatív TB támogatás: - Vényköteles: + Közgyógyellátásra adható: - Patikán kívül vásárolható: - EÜ támogatásra adható: - EÜ 100 támogatásra adható:- ezek alapján úgy tűnik, nincs rá támogatás, de lehet a doki tud majd valami kiskaput. Én 31 ezer körül szoktam venni, eddig két gyógyszertárban vásároltam, mindkét helyen ugyanannyi volt, de a második patikánál maradok, mivel ez nem messze van a lakhelyemtől, és sajnos nem úgy van, hogy bemegyek, megveszem, mert nincs a patikákban, meg kell rendelni. Emiatt jobb a helyi patika, oda jobban érte tudok menni. 112 szem van a dobozban, én napi négyet szedek, így éppen 28 napra elég.
462. Maci00 (válaszként erre: 461. - Cinder ella)
2019. jún. 23. 12:09

Én a pingvin patikában 29-ert vettem. Nincs támogatás, bár a cukorbetegséged miatt előfordulhat hogy neked jár. Azt majd az orvosod megmondja. Attól függ hogy szeded. Én napi 2-t szedek pedig már a napi 3 vagy 4 kellene. Elég nekem a reggel-este 1. Így nekem 1,5, akár 2 hónapra is elég lesz. De ha jól emlékszem 5 hétre elég 1 doboz, amennyiben úgy szeded ahogy kell.

Majd látod neked higy válik be.

2019. jún. 23. 11:26
Majd kiderül mit mond, sajna várnom kell lmég 2 hónapot. Nagyon nehéz bejutni a dokimhoz. Néztem a neten a mysimba árát, jól látom, hogy 39ezer és ninc stámogatás? ez mennyi időre elegendő? 1 havi adag?
460. Maci00
2019. jún. 23. 08:46

Bakker, én is nagyon sajnálom.

De bízzunk benne, hogy a dokid kiirja a mysimbat és sikerülni fog vele a fogyás.

Az sem lesz leány álom, főleg amíg meg nem szokja a tested.. de utána nagyon jó lesz!!

2019. jún. 23. 08:19
Cinderella, örülök hogy itt vagy :) sajnálom, hogy ennyi problémád van, én ehhez hozzá sem tudok szólni, nincs semmi tapasztalatom a témában. Mindig azt hiszik a dokik rólam, hogy mivel túlsúlyos vagyok, biztos magas a vérnyomásom, a cukrom és nem jól működik a pajzsmirigyem, de akárhogy vizsgálgattak, mindig minden leletem, értékem jó volt, sőt, a vérnyomásom inkább még alacsony szokott lenni. Beindulhatott megint a fogyás, mert ma reggel már 112,9 kg-ot mértem :)
458. cinder ella (válaszként erre: 457. - Maci00)
2019. jún. 22. 19:20
A pajzsmirigyemmel lehet gubanc. Régebbi laborom mutatta, hol alulműködött, hol nem. Gyógyszert nem kaptam rá, ennek 2 éve, most még nem tudom mi van. Nem pont, hogy nem esik le, hanem étkezés után 1.5 órával még nagyon fent van! Bár valamivel jobb a helyzet mióta gyógyszert kapok rá, de félek ez sem maradhat, heti 1 szuri, de sajnos a bőröm allergiás reakciót mutat rá.
457. Maci00 (válaszként erre: 456. - Cinder ella)
2019. jún. 22. 18:36
Pedig minden jó amit eszel. Nagyon sok a cukrod? Vagy gyorsan leesik?
456. cinder ella (válaszként erre: 455. - Maci00)
2019. jún. 22. 17:45

150 gr-os szénhidrát diéta.

De nem eszek meg ennyit egy nap. max 130. Nem eszek fehérkenyeret, se tésztát, se krumplit.. (bocs, abból egy hónapban 1x ebédre egy fél ökölnyit.) Lassan már rizst sem nagyon eszek, mert az is megdobja a cukromat. Szóval ződségek nyersen, sütve párolva.., husik, némi tejtermék. Kenyérből szoktam 1-1 szeletet a purpurból, annak jók az értékei. Meg köretnek néha bulgurt.

455. Maci00 (válaszként erre: 454. - Cinder ella)
2019. jún. 22. 14:16

Azért követeli a doki a fogyást, mert brutális magas a rizikófaktor ilyen túlsúlynál. Ha fogy legalább 30 kg-t, eszméletlen zsír megy le a szerveirol és nagyobb az esély a túlélésre.

Miket eszel? Fehér kenyér? Tészta? Krumpli? Milyen menüt írt elő a dietetikus??

454. cinder ella (válaszként erre: 451. - Cicawicca)
2019. jún. 22. 10:10

Nem is értem ... ha ez a kritérium, hogy extrém fogyásokat követel, és képesek rá, akkor minek a műtét??? :D

Én csak olvasgatok itt. " hónap múlva van időpontom a cukros dokimhoz. Most trulicityt kapok, az elején csökkentette az étvégyamat. Nagyon kemény diétába kezdtem, azzal nyögvenyelősen fogytam, de nem bírtam úgy, mert állandóan éhes voltam. AZtán csinálom amit a dietetikus mondott, napi 5x kaja, 150 gr-os, na ezzel semmit nem fogyok, pedig az lenne a cél, hogy a cukrom rendeződni tudjon. Szóval augusztusban próbálom rávenni a dokit, hogy váltsunk mysimbára... addigra lesz friss laborom is, kideül most éppen mit csinál a pajzsmirigyem.

2019. jún. 22. 07:47
Igazad van, jojózni nem akarok... meg így talán a bőröm is jobban vissza tud húzódni, több ideje lesz rá.
452. Maci00 (válaszként erre: 451. - Cicawicca)
2019. jún. 22. 07:19
Nagyon szép eredmény, valóban lehetne több, de szerintem akkor sokmindent megkellene vonnod magadtól és az hosszabb távon jojó effektushoz vezet. Így csináld tovább. ügyes vagy.
2019. jún. 22. 07:14
Macinak teljesen igaza van, a lassú haladás is haladás, azért, mert lassú a fogyás, nem érdemes abbahagyni a Mysimbát. Jövő héten el is megyek felíratni, nehogy elmenjen a dokim szabira aztán ne legyen, aki felírja. Én sem zöldséget és fehérjét eszem döntő többségben, hanem amiket szeretek, de vigyázok a kalóriamennyiségre. Most már megpróbálok arra is figyelni, hogy inkább fehérjéket egyek, arra gondoltam, hogy a vacsorám mostantól legalább egy hétig fehérjepor lesz joghurttal és vízzel. Megpróbálok naponta csak egyszer kenyerezni, pedig én azt szeretem sajtos párizsival :) egy hét után meglátom, hogy megy. Néztem az Élet 250 kg felett c. műsort, abban a doki a gyomor bypass műtétet csak akkor végzi el, ha a páciens hazamegy, majd egy hónap múlva 23 kg-mal könnyebben tér vissza. Van akit két hónap múlva hív vissza, azzal, hogy fogyjon legalább 45 kilót. Ad nekik egy alacsony ch és zsírtartalmú, de magas fehérjetartalmú étrendet, amivel ez sikerülhet. Ha azok az enberek megcsinálják, akkor biztos én is meg tudnám csinálni. Szép eredmény a 3 hónap alatt a 15 kg, de talán lehetne több is, nem?
450. Maci00 (válaszként erre: 449. - Christi81)
2019. jún. 21. 22:50

Ha tudod és bírod, próbáld meg az 1200 kcal-t és a 160 grammos szénhidrátot.

Szerintem sokkal jobban fog menni a kg.

Étvágyam nekem is van, sőt bűnözök is néha, de ha tudatosan csinálom pl. Délelőtt bűnözök inkább, akkor lassan de mennek le a kg.

Kitartás

2019. jún. 21. 19:15

Sziasztok!

Nálam zéró mellekhatas. Most 2x1 tblnál tartok. Eddig is stressz evő voltam sajnos. Nincs hányinger semmi. Kicsit talán kevesebbet eszek. 108 kg voltam most 104 vagyok. Tartom az 1500 kcal - t. De sajnos ch - Vál működök.

Hagyjam abba?

Van étvágyam 😱

448. Hasitasi (válaszként erre: 447. - Maci00)
2019. jún. 21. 17:48
Koszonom! Nalam is vmi hasonlo.. 4. napom, -2 kg, mert nincs etvagyam.. ugy kell leeroltetni a kajat.. de kitartok..koszi 🙏
447. Maci00 (válaszként erre: 446. - Hasitasi)
2019. jún. 21. 14:21
Elfog múlni minden. Kb 10 nap. Nekem görcsös fejfajasom volt, gyengeség, hányinger, ájulás érzése. De elmúlt. Nyugalom. Kitartás!!!!
2019. jún. 21. 13:19
Sziasztok! Azt szeretnem kerdezni, h nalatok volt mellekhatasa a gyogyszernek? Lehet ilyen belassulas, tompa fejfajas, szar kozerzet? Olyan semmihez dincs kedvem allapot kb.. ez el fog mulni?
445. Maci00
2019. jún. 20. 20:01

Ooooooooo.... Pite az a 10kg.

Menni fog, csak ne gondolj arra, hogy "bakker még mindig nem látszik"... Mert úgy frusztrált leszel és megbukik a dolog.

Én úgy vagyok vele, hogy évekig hagytam hogy meghizzak, most ne akarjak már pár hét alatt visszafogyni...

Menni fog és kész!!!😁🌻

2019. jún. 20. 05:56
Fel kell készülni rá, hogy lassan fog menni a fogyásod, azt írják mindenhol, hogy az utolsó 5-10 kg-tól a legnehezebb megszabadulni. Mindenképp legyél kitartó, meglesz az eredménye! Ma reggel már nekem is sikerült kibillennem a holtpontról, 113,2 kg-ot mértem :) Tegnap a futást is újra elkezdtem, vagyis inkább csak kocogás, de lesz ez még jobb is. Őszre le kell futnom időre 2 km-t, így muszáj gyakorolni.
443. Hasitasi (válaszként erre: 442. - Cicawicca)
2019. jún. 20. 05:47

Koszi a valaszokat!

Nekem kb osszesn 10 kilot kellene fogynom, nagyon bizok benne h meglesz.🙏

Kitartast Nekunk! :)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook