Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Lidl-ben kapható nyakmasszírozóról? fórum

Mik a tapasztalatok a Lidl-ben kapható nyakmasszírozóról? (tudásbázis kérdés)


10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2014. dec. 8. 10:23

Diagnózist csakis orvosra bíznék rtg, CT vagy MR alapján. Vannak nagyon jó masszőrök, de mégsem orvosok, és sajnos az orvosok is tévedhetnek.

Ez a TENS készülék viszont, ha nem a gerincre helyezik, azt meg szinte mindenki tudja, masszírozni is csak a gerinc mentén szabad, így kárt nem tud tenni a TENS, miközben jó lazító, fájdalomcsillapító, izomstimuláló, ödéma csökkentő, keringésjavító eszköz.

9. Sirga (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2014. dec. 8. 09:59

Ha orvosi diagnózisra vár, lehet, pórul jár! Én 20 hónapja várok diagnózisra(hátfájás), csomó kezelésen túl vagyok, ... De abban egyetértünk, hogy jobb elővigyázatosnak lenni!

Az ötlet viszont kedves, tetszik! :)

2014. dec. 8. 09:51
a tens tényleg nagyon jó. de elötte tényleg nézesse meg miért fáj, akár egy jó masször is meg tudja mondani hogy izomprobléma van-e vagy honnan jön a fájdalom.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Málnafagyi)
2014. dec. 8. 09:31

Erre a célra, vegyél neki egy orvosi TENS készüléket.


Azt más testrészen is alkalmazhatja, le van írva a pontos használati utasítás hova helyezheti, hogy ne legyen egészségkárosodása. Klinikákon, kórházakban is használják és megfizethető.

Nekem ilyen van, és kitűnő. Ezzel a típussal már neurológián is találkoztam.

[link]

6. Málnafagyi (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2014. dec. 8. 08:09
Persze az se rossz csak arra gondoltam hogy ezt bármikor használhatná otthon is
5. Málnafagyi (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. dec. 8. 08:07
Köszi erre nem is gondoltam igazad lehet
2014. dec. 8. 08:05
Inkább fizesd be egy gyògymasszőrhöz.
2014. dec. 8. 07:41

Szia!

Nem tudom milyen a készülék, azt sem mitől fáj édesanyád nyaka, de ha mondjuk sérv, meg árthat is, ha elmozditja a csigolyát.

2014. dec. 8. 06:42
Anyukámnak szeretném ajándékba mert sokat fáj a nyaka,érdekelne hogy tényleg jó e
2014. dec. 8. 06:41
Valaki vett a Lidl-ben kapható nyakmasszírozóból és ha igen mi a tapasztalat, jól masszíroz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook