Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek a Lidl-ben, Aldi-ban kapható futócipők mennyire jók? Érdemes ott vásárolni? fórum

Szerintetek a Lidl-ben, Aldi-ban kapható futócipők mennyire jók? Érdemes ott vásárolni? (tudásbázis kérdés)

2014. júl. 31. 06:36
Szerintem ne kockaztass, hogy tonkremenjen egy eletre a labad!
2014. júl. 31. 01:29
Lidl-s futócipőt használok 5 hónapja zumbázni, aerobikra, isteni... nem fáj azóta semmim... bokát is kitűnően tartja, csak ajánlani tudom!!! Alig várom h legyen újra, kell még egy :)
2012. márc. 28. 11:43
Szerintem ne tedd! Épp annyira jók, mint az Auchanban vett fitness cipőm, amiben lerohad a lábam 20 perc után, az izzadástól és a fájdalomtól egyaránt. Pedig állat jól néz ki, csak éppen használhatatlan.
2012. márc. 27. 16:10
Ha valaki fut, főleg ha még betonon is, akkor: Asics, Nike, Adidas, Saucony. Most hirtelen ezek jutottak eszembe, biztos van más márka is. Nem mindig kell megvenni a 30e Ft-os cipőt. Üzlet sem mindegy, mert megfelelő szaküzletben segítenek a cipő kiválasztásában. Noname futócipő legfeljebb boltba menni jó, de arra meg ott vannak a street sportcipők.
2012. márc. 27. 16:01
nem
9. secret! (válaszként erre: 6. - C5d1635e99)
2012. márc. 27. 13:35
Sajnos a Deichmann nem egyenlő a márkával. Silány minőségű cipők rengetege van ott is, mint a Humanicban, vagy Renoban.
2012. márc. 27. 13:34
Futócipőt nem vennék ilyen helyeken. Amíg az hamis tefal edényt max. kidobod, a térded, ízületed ettől végleg oda lehet. Több év betonon futás után is tökéletesek a lábaim, ez azért van, mert a megfelelő cipőben futok.
7. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2012. márc. 27. 13:30
Én nem vennék..Ki tudja,mennyire "futócipő" az a futócipő...Ha futás közben derül ki,hogy mégsem az,az igen fájdalmas lesz...Nekem Nike futócipőm van,kb.5 évvel ezelőtt vettem,és azon kívül,hogy kívülről kicsit kopott,semmi baja,talpa egyben,stb.Akkor volt 18 ezer,de megérte,azóta egyáltalán nem fáj a lábam futás közben/után.Máshogy támasztja alá a lábat,mint egy normál sportcipő.
2012. márc. 27. 13:18
Márkás cipőt is lehet rossz minőséget venni.2 éves unokámnak a Deichmannban vettek kis csizmát a fiamék.Még vége sem volt a télnek,már levált a talpa.Mondanom sem kell,hogy kisunokám nem sokat gyalogolt benne.
2012. márc. 27. 13:18

A futócipőnél fokozottan igaz lehet:

Olcsó húsnak híg a leve..

Vigyázni akarsz térdedre, izületeidre ruházz be egy rendesre. Tartósabb és jobb is lesz.

2012. márc. 27. 13:15

Cipőt, főleg futócipőt, ami közben ugye elég nagy terhelésnek vannak kitéve a lábaid tuti nem vennék Aldiban vagy Lidl-ben. Még ha csak "kocafutó" vagy, akkor sem. Ha rendszeresen akarsz kocogni, meg pláne.

Sajnos be kell ruházni egy jó minőségűre, de abban legalább megbízhatsz.

3. k_nm
2012. márc. 27. 13:12
nagyon alaposan meg kell nézni, mit veszel! Általában elég jó minöségüek, de ki lehet fogni igen cafat minöséget is!
2012. márc. 27. 13:08
Én cipőt egyibken sem vennék.
2012. márc. 27. 13:06
Szerintetek a Lidl-ben, Aldi-ban kapható futócipők mennyire jók? Érdemes ott vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook