Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
231. Huncutka84 (válaszként erre: 230. - Monica25)
2008. jún. 30. 17:05
Már többször.. néha hosszabb, néha csak pár naposat. Ha vmivel elakadsz kérdezz nyugodtan:)
230. Monica25 (válaszként erre: 229. - Huncutka84)
2008. jún. 30. 16:11

Köszönöm a biztatást Huncutka84. Jól esett.

Te csináltad már?

229. Huncutka84 (válaszként erre: 228. - Monica25)
2008. jún. 30. 13:36
Ne keverd össze az éhséget a vágyakozással!! Igyál soksok lötyit meg vízet... ha eleget iszol, akkor nem leszel éhes! Kitartás!
2008. jún. 30. 12:46

Sziasztok!

Én ma reggel kezdtem el, de nagyon-nagyon éhes vagyok!!!!

Hogy fogom ezt bírni? Egy kis bátorítás kéne.

2008. jún. 29. 15:22

7.nap:Hát ennyi...végeeeeee!:D:D:D holnaptól a jól megérdemelt narancslé és én egy kis zöldséglevest is fogok vacsorázniiii!de még ma a zöld tea:)

Hát idáig: 7 nap, -5,5kiló:)

de majd a visszaszokásnál még szerintem lemegy fél kiló....

Köszönöm mindenkinek aki bíztatott!

nekem megérte....

szerinem félévente el fogom követni ezt az öngyilkosmerényletet:)

226. zitara
2008. jún. 29. 10:54
Fú, ne is mondd! Nekem totál le van zsibbadva tegnap estétől az agyam. Álmos vagyok meg szédelgek...de bízom benne, hogy hamarosan előjön a "megtisztult" énem és újra pörögni fogok :) Hajrááá...:)
2008. jún. 28. 18:27

6.nap:nagyon rossz ennyi kaja között :@ de már csak 1 nap meg persze a 3 lájtos nap ami kötelező de szerintem az lesz a legnehezebb...már kiterveltem ha letelik akkor bundáskenyér meg borsóleves meg fagyi:D

csak még a sorrendet nem tudom:)

Amúgy azt vettem észre h szerintem a szellemi teljesítő képességemre kicsit negatív hatása van...vagy csak a meleg...

de kitartást mindenkinek!..főleg az újoncoknak...:D

224. zitara
2008. jún. 28. 09:40
Sziasztok!Én ma kezdem/kedtem el a kúrát (kemény 2 órája, mikor felébredtem:). A sósvizes borzalom után rosszabb már nem jöhet...Úgyhogy kitartást Mindenkinek! :)
2008. jún. 27. 20:24
5.nap:nem volt gáz csak volt ma egy svédasztalos állófogadás ahol csak 2 mentes vizet tettem magamévá:)na meg persze hazajöttem.a rántotthús illat vegyül a sültburgonyáéval....:S
222. Huncutka84 (válaszként erre: 221. - Superbandee)
2008. jún. 26. 20:36
Akkor meg no pláne tessék kibírni... ez már meg se kottyan!!!
2008. jún. 26. 19:10
:)már túl vagyok a felén mert én csak 7 napra terveztem...10 nap :S .nekem a jövő héten szombaton ujra formába kell jönnöm a kajálásba:)
220. Huncutka84 (válaszként erre: 219. - Superbandee)
2008. jún. 26. 18:52

Az a baj, h elméletileg vizen, löttyön meg teán kívül mást nem ihatnál... Ha bolti gyümilevet iszol, az tele van mesterséges anyaggal és éppen ezt akarod kinyomni a szervezetedből, ha meg te facsarsz vmit, az tele va rosttal , az meg beindítja az emésztést... tehát megint borítod a kúra lényegét...

De gondolj arra, h 4 napot kibírtál... holnap túlleszel a felén... és ha be tudod tartani, az hatalmas nagy erő!!!!

2008. jún. 26. 18:36
4.nap:már lényegesen könnyebb volt mint a hétfői ....egy gyenge pillanatom volt de szerencsére kaja nincs itthon csak 15 hal meg 11 csiga az akváriumba:).nekem muszáj lesz holnap inni valami mást mint mentesvizet meg csodaszert....almalé?narancslé?valamit csaklehet....
218. Huncutka84 (válaszként erre: 217. - Superbandee)
2008. jún. 26. 10:56

Azt ne igyál, nagyon durva savat csinál... a citromot keverheted limeval ha már nagyon unod az ízét!

Hajrá!!!!:)

2008. jún. 25. 20:07
3.nap:na ez már keményebb volt:)főleg 2 óra aktív tenisz mellett kellemes melegben....hallottam olyat h grapefruit levet lehet inni:)?amúgy ha nagyon be van hűtve ez a csodaszer egész iható.remélem ma elkerülne a rémálmok....:)
2008. jún. 25. 11:06
:D:D:D de tényleg!Pörköltet főztem álmomban bográcsba!:D de mikor meg akartam kóstolni h milyen lett eszembe jutott h nem lehet:D:D:D
215. Huncutka84 (válaszként erre: 214. - Superbandee)
2008. jún. 24. 19:02
Ennél szarabb már csak akkor lesz, amikor éjszaka álmodban kezdesz el kajálni és eszedbe jut h hoppá, te diétázol:-))
2008. jún. 24. 18:34

2.nap:mai nap kicsit nehezebb.ugy keltem mintha kicsit másnapos volnék.ez a gyenge fejfájás egész napra megmaradt és 2-3 között hozzá társult egy kis émelygés...de még bírom:)

furcsamód tényleg nem vagyok éhes de az illatok nagyon kínoznak...még a frissen nyírt fű illata is kívánatosnak tűnt...:)

2008. jún. 23. 18:21

1.nap:Hááát kicsit féltem mikor megkóstoltam....de rájöttem h nem is olyan rossz,csak legközelebb kevesebb cayanne bors kell majd bele :@

2 gyomorkorgás de nem voltam éhes kicsit se pedig benyomtak mellettem 1 pizzát...de legyőztem...

a sósvizet még nem merem bevállalni....:)

212. Huncutka84 (válaszként erre: 211. - Superbandee)
2008. jún. 23. 12:41

Én juharszirupoztam mid a 3 alkalommal... mindenféleképpen friss citrom, esetleg még használhatsz limeot...

Enni nem ehetsz semmit mellé... inni vizet illetve borsmentateát... legalábbis a könyv ezt a teát írta.

Sok sikert!:)

2008. jún. 22. 19:58

Sziasztok!

Holnap kezdem.....Neera vagy c minőségű juharszirup?

citrom vagy jó a citromlé is?

Igaz, hogy nem lehet mást inni csak ezt a csodaturmixot és vizet?

Köszi a segítséget!

210. ricsi75
2008. jún. 20. 16:01
sziasztok ,tegnap fejeztem be a 10napos kurat.83kg-rol 77-re sikerult lemenni. az elso ket nap volt csak fejfajas meg ejszaka is, amugy konnyen ment. nem kell felni tole, bele lehet vagni.
209. Manyi20
2008. jún. 8. 19:54

Így csináljátok!!!!


[link]

208. hofiagi
2008. máj. 17. 20:56
sziasztok. sajnos nincs időm végigolvasni a topicot, de ha lenne valaki aki röviden leírná hogyan kell véghez vinni ezt a diétát megköszönném.
207. vico
2008. ápr. 16. 11:17

Sziaztok!

Bocsánat, hogy csak most írok, de külföldön voltam s nem jutottam géphez. Szóval én elkezdtem 10-én. Elég jól bírom bár néha nagyon távolinak tűnik a vége…

Fizikailag semmi problémám nincs. Szerintem önmagáért beszél, hogy síelni voltam vagyis reggeltől estig szinte megállás nélkül mozogtam,úgy hogy ugye gyakorlatilag több napja nem ettem szilárd ételt,és cseppet sem voltam fáradtabb.

Bszandi a kérdésedre válaszolva két napig csak A-s juharszirupot használtam, mert egyszerűen sehol se találtam mást. Emlékszem ez már ősszel is probléma volt. Most találtam fél literes kiszerelésben C minőségűt is egy patikában, de ott is csak ez az egy volt.

Második harmadik napon fájt a fejem, de nem vészes. Egyébként a közérzetem rengeteget javult. Csak az elsőkét nap nagyon nehéz utána könnyebb.

Ti elkezdtétek végül? Ha igen, hogy megy?

puszi

206. brodeers (válaszként erre: 183. - Bailadora)
2008. ápr. 11. 23:24

Sziasztok!

Dede mindeképpen szeretném, már tervezem, valószínűleg jövő héten be is szerzem a szirupot és elkezdem, de jelentkezem majd!

Addig is kitartást mindekinek!

2008. ápr. 11. 20:24

Szia Vico!

Én holnap szeretném elkezdeni ezt a juharszirupos diétát... Te már elkezdted? Milyen tapasztalataid vannak? Milyen juharszirupot használtál? Ha szeretnéd csinálhatnánk együtt:)


Puszi

204. vico
2008. ápr. 9. 14:55

sziasztok!

én új vagyok itt. egyszer már végigcsináltam a 10napot ősszel és most szertnék újra belevágni.az volt az utolsó lökés,hogy ráakadtam erre a forumra. lelkesítő...nem kezdené valaki szintén mostanában? jó lenne együtt...a múltkor könnyen ment de akkor "csak" a közérzet javítás volt a cél. most viszont azt a 6 kiló felesleget szeretném visszaadni, ami rámjött az elmúlt hetekben bár nem kértem... ehez valahogy nagyobb lelki erő kell. sokkal könnyeb egy sorstársal belevágni. na valki?

203. Drusilla (válaszként erre: 202. - Huncutka84)
2008. ápr. 5. 13:32

Ó, köszi. Mondjuk, nem tudtam elkezdeni, mert otthon a kedvenc kajám várt. :)

De ma elkezdtem, és azóta, h reggel megittam a jódos vizet (aminek csak a felét sikerült, mert úgy éreztem, ha többet iszom, felül fog távozni...), nem történt semmi. Szóval nem tudom. Lehet, hogy a fele az kevés volt. De egyszerűen nem tudtam többet inni. A teát még leerőltettem, de a sós víz... Brutális. :)

202. Huncutka84 (válaszként erre: 201. - Drusilla)
2008. ápr. 2. 18:25
Ez teljesen attól függ h reagál a szervezeted... én egyszer úgy jártam... aszem kb a 3. napnál jártam: jöttem hazafele suliból kocsival, amikor olyan hascsikarás tört rám, h kb 2 percig bírtam. Bevágódtam az első szoliba, mondtam h megyek szoliba, csak előbb igénybeveszem a mosdót bocsika... aztán vagy negyed óráig ott szenvedtem:-) Elég ciki volt, de minden megoldható:-))
❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook