Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatok a CityFood által szállított ételekről? fórum

Mik a tapasztalatok a CityFood által szállított ételekről? (tudásbázis kérdés)

2014. ápr. 1. 23:58
Hat,en kiprobaltam... Gondoltam,itt a jo ido,meg a ket gyerek,nem fozocskezek,inkabb a szabadban leszunk. Aha,de ehen is halunk,mert szerintem pocsek a kaja! Meg jo,hogy a hetvegerol volt maradek,mert ugy,ahogy volt,a kutyanak is adtam. Maradok a fozesnel!
6. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - KNorka)
2014. márc. 26. 06:51
Érdemes, mert én is sokszor rendelek tőlük,
2014. márc. 26. 06:46

Válogatós vagyok, de szeretem az ételeiket. Persze próbálkozni kell, mert mindenkinek más az ízlése és biztos vannak ételek, ami ehetetlen. Császámorzsájuk pl. nekem borzasztó volt. Száraz, teli mazsolával és ehetetlen baracklekvár volt hozzá.

Mióta szerepel az ételeknél az összetevő, bátrabban válogatok:) Persze így is sikerült belefutnom egy garnélás spagettibe, ami teli volt kalifornai paprikával, amit nem szeretek:(

Anyu szerint büdösek és undorítóak ezek az ételek, de lehet csak azért mondja, mert nem főzök, illetve nem hiszi el, hogy gusztustalan a menzakaja.

2014. márc. 26. 06:06
Jó :-)
2014. márc. 25. 23:57
Régen ahol meloztam,egy noci meg mindig.tőlük rendelt és szerette nagyon :)
2014. márc. 25. 22:47

Szia !

Én rendeltem, igen. 2 héten át minden nap. Nekem tetszett, bár nyilván ízlés kérdése, az a baj, hogy szinte mindenevő vagyok, lehet nem mérvadó így az, hogy nekem tetszett :)

2014. márc. 25. 22:36
Rendelt már valaki a Cityfoodtól? Most lesz egy nagy akciójuk, de nem tudom, hogy érdemes e tőlük rendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook