Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a méhszájseb tünetei és mitől alakul ki? fórum

Mik a méhszájseb tünetei és mitől alakul ki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2010. aug. 12. 12:56

Sziasztok!


Méhszájsebre nekem Cikatridina kúpot és Vitagyn C hüvelykrémet írt fel az orvosom (vény nélkül kiválthatóak) .

117. Franc22
2010. máj. 16. 11:48

na kiderült, hogy ami sebnek látszott az igazából nem is az, hanem születésemtől kezdve ott lévő piros folt. Ha az orvos alapos lett volna, akkor ezt olvashatta volna minden leletemen, mert fel volt tüntetve!

Szóval nincs para, és a méhszáj nem is létezett és nem is létezik!

Azt nem mondom, hogy a jővőben nem lehet, de most az biztos, hogy nincs és addig aggódnom nem muszály semmiért

116. macus17
2010. ápr. 28. 18:28

Elnézést, még annnyit írnék, hogy hiába kértem kúpot, kenöcsöt,gyógyszert ----senki nem írt fel erre semmit, ha valaki a természetes gyógymódot tudja, hogy mit lehet használni vagy tenni , kérem szépen írjatok!!!

Köszönöm

115. macus17
2010. ápr. 28. 18:27

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, lombikok sorozata nem sikerült, időközben már régen megállapították, hogy méhszájsebem van, állandó gyulladásim vannak, az együttlét nagyon fáj, van olyan orvos aki azt mondja semmi köze ennek ahhoz hogy nem sikerül a lombik, van aki azt mondta , örökös gyulladásba vagyok és ez befolyásol, van aki azt mondja és ez a többség vagyis akihez jártam idáig nőgyógyász, hogy nem szabad addig beavatkozni, amig nem szülök.

Tanácstalan vagyok, szeretném kérni aki van,volt hasonló cipőben, mit tanácsol, nem tudom mitévő legyek és nagyon sürget az idő.

Köszönöm

114. Franc22
2010. febr. 17. 11:20
azt hiszem, hogy most megint elkell mennem orvoshoz. Szeretkezéskor fáj a méhszájam, lehet hogy valami gond van.
2009. nov. 28. 19:17
Én 2 hete voltam dokinál, ő mindent rendbe talált. Aztán ma elővettem a 4éves ambuláns lapomat, amin méhszájseb volt (latinul volt írva és ma rákerestem) meglepődtem, mert anno ezt nem közölték, (másik orvos volt) ezek szerint elmúlt magától. Semmit nem szedtem, csak annyi történt h abbahagytam kicsit több mint 1 évre a fogamzásgátlót. Hm. . érdekes h nemis közölték :O
112. 04d410066e (válaszként erre: 111. - Petruss)
2009. nov. 27. 09:19
Jól van. :)
111. Petruss
2009. nov. 26. 23:44

Köszönöm kérdésed. :-)

Minden rendben volt kb. 10 perc volt az egész. Természetesen januárban kell mennem kontrollra.

110. 04d410066e (válaszként erre: 106. - Lovely13)
2009. nov. 26. 17:22
Ma van csütörtök. Minden rendben volt?
2009. nov. 26. 11:41
köszi a válaszokat!
108. 94e6ec2939 (válaszként erre: 106. - Lovely13)
2009. nov. 23. 15:43

Engem P2, hpv + 10forintos mehszajsebbel mutottek.

Beszelj mas orvossal is, igy utolag mar banom, hogy nem elobb csinaltattam meg...

107. Pepcsi
2009. nov. 21. 16:38

tindigo:

Csütörtökön megyek a dokihoz, remélem minden rendben lesz.

2009. nov. 21. 12:36
Nekem p2es lett,de én akkor is féltem magam h nem foglalkoznak vele,hisz az ott nem normális:(de most nem tom miért kell a kezeléssel várni amíg p3as lesz.hisz akkor már az nem jó:Snem tudom ha magán rendelésre mennék el akkor foglalkoznának e vele.hát nem tudom.majd lesz valami velem
105. 04d410066e (válaszként erre: 104. - Pepcsi)
2009. nov. 20. 10:15
Drukkolok neked nagyon! Hamar túlleszel rajta, és biztosan minden rendben lesz! :)
104. Pepcsi
2009. nov. 19. 21:21
Annyira örülök, a cytológia eredményem rendben van, már csak a méhszájseb fagyasztás van hátra, minden bizonnyal jövő héten kerül rá sor.
103. 04d410066e (válaszként erre: 102. - Lovely13)
2009. nov. 19. 15:00
És milyen lett a keneteredményed? PAP hányas? Tényleg nincs vele nagy baj, amig pap1 vagy pap2, pap 3-nál viszont műtét.
2009. nov. 16. 10:03
Sziasztok!Nekem először 5 ft-nyi nagyságú volt és azt mondták h nem kell vele foglalkozni amíg a rákszűréssel nincs gond.Aztán 2 hónapra rá már 10 ft nagyságú lett.Engem nagyon idegesít h nem csinálnak vele semmit főleg h nagyobb lett és nagyon félek mert anyai ágon minden nőnek nőgyógyászati gondjai voltak/vannak.Anyukám is méhnyakrákban halt meg.:(A házi orvosom is mondta h ezt kezelni kell,ajánlott egy nődokit h az normális és az biztos segíteni fog,ezen a héten el is megyek hozzá,amint lesz egy kis időm.
101. picilány03 (válaszként erre: 100. - Pepcsi)
2009. nov. 13. 09:27

Szia!

Én kedden voltam orvosnál. Rákszűrést csinált, és közbe mondta, hogy látja, hogy van egy pici méhszájsebem, viszont mondta, hogy mindenféleképp meg akarja várni a rákszűrés eredményét, és ha az rendeben van, akkor majd kezeljük a "sebet", de csak ecseteléssel. Én amúgy úgy tudom, hogy a pici méhszájsebet nem szokták lefagyasztani...

100. Pepcsi
2009. nov. 13. 00:47

Nálam ma diagnosztizálta az orvos a méhszájsebet. Elmondása szerint nagyon pici, de rögtön azt mondta, hogy le kell fagyasztani. A fagyasztásról valaki tudna nekem írni, hogy milyen, mit érez az ember, mennyi ideig tart a fagyasztás ilyenekre gondolok.

Előre is köszönöm a válaszokat.

99. pilpel
2009. nov. 11. 15:41

Nekem volt méhszájsebem, nem volt semmi tünete, és előző szüléstől alakult ki.

Interneten olvastam, hogy a homoktövismag olaj nagyon jó erre. Megkérdeztem a dokimat is, aki annak ellenére, hogy az orvosok általában gyógynövény ellenesek, vagy csaj egyszerüen nem hisznek benn, támogatott, javasolta, hogy tamponre tegyek homoktövismag olajat, és ammenyire csak tudom magasra helyezzem a tampont. 3-4 óra múlva vegyem ki.


Megtettem, naponta többször is, legalább egy hétem keresztül. Mikor a következő kontrollra mentem, a doki azt mondta, hogy nagyon sokat javult, többet nem kell foglalkozni vele. Nos ez egy éve volt, ismét készülök az éves kontrollra, meglátjuk mi lesz, remélem semmi.

98. 04d410066e (válaszként erre: 96. - Picilány03)
2009. nov. 11. 15:33
Nekem volt méhszájsebem, és semmilyen vérzéssel nem járt... Egyébként P3 alatt elvileg nem műtenek senkit, pont azért, mert nem veszélyes.
2009. nov. 3. 00:34
Franc, én úgy tudom, hogy P1 és P2-es eredménynél nem nyúlnak az emberhez, nincs beavatkozás. P3-tól vannak gondok. Nekem is P2 lett az eredményem és azt mondták nem bántják. Ez még magától is elmúlhat, a szervezet legyőzheti Igaz most voltam ismét vizsgálaton, majd talán holnapra meg tudom az eredményt... Remélem nincs gond.
2009. nov. 2. 15:54

Sziasztok!

Nekem (tudtommal) még sosem volt méhszájsebem. Már majdnem 2 éve együtt vagyunk a párommal, és a vele töltött együttlétek után jelentkezett nálam ilyen (mint később megtudtam) kontaktvérzés. Amikor voltam orvosnál, ő is beszélt a kontaktvérzésről, és mondtam, hogy igen tapasztaltam olyat, de nem is vizsgált meg. Jó hosszú idő után végre a hétvégén együtt tudtunk lenni a párommal, és örültem neki, mert semmi gond nem volt....ám amikor kimentem a fürdőbe....pisiltem, akkor a wc-papír halványan véres lett. Most, hogy olvasgattam erről nem tudom mitévő legyek. Ez már tuti arra utal, hogy méhszájsebem van? Csak furcsa, hogy az orvos kb semmit nem reagált arra, hogy nálam volt párszor kontaktvérzés, pedig magánrendelésen voltam, és 8000 Ft-ot fizettem csak egy konzultációért. Szerintetek mit kéne tennem?

2009. okt. 26. 08:36

megjöttek az eredményeim, p1-es lett. A paraszt orvos nem adta a leleteimet a kezembe ennyit közölt és azt hogy fagyasztani akar. Mondtam mire fől, azt mondta ezt le kell szedetni. Akkor most mi is van? Az egyik orvos akire semmi panasz és kedves, meg egyenes, azt mondja nem kell hozzá nyúlni, mert nem veszélyes. A vadállat, panaszokkal teli orvos közli, a leletek oda adása nélkül, hogy ő igen is fagyasztani kell. Ja és azt kihagytam, hogy pénzért akarja csinálni. Holott, ha nem tévedek az ilyen beavatkozás tb köteles.

Na a döntésem az, hogy elmegyek egy harmadik orvoshoz is, aki majd mond egy döntő választ.

Történt már ilyen veletek?

2009. okt. 19. 16:46

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy a méhszájseb és a méhszájfekély ugyan az??Köszi a választ előre is!!

2009. okt. 14. 11:39
Miért jársz vadállat dokihoz? Jaj, az nem jó, inkább cseréld le. Remélem, azért a leleteid jók lesznek!
2009. okt. 9. 19:04
szerdán voltam onkologián valami keoma vizsgálaton vagy min és az ottani orvos nagyon rendes és fájdalom mentes volt. Azt mondta, hogy ő is lát elváltozást, de nem kell megijednem, mert ehhez nem kell hozzá nyúlni. 19.-én megyek az orvoshoz, aki egy vadállat és megmondja, hogy milyenek lettek a leleteim
2009. okt. 9. 17:28
Ne legyél kétségbe esve. Nekem már volt méhszájsebem, pap 3 keneteredménnyel, csináltak is egy konizációt. Előtte fogyton minden fertőzést összeszedtem, gombát, herpeszt ilyesmit, mióta megműtöttek, 2 éve, nagyon jól vagyok, csak szűrésre megyek. Ha a rákszűrésed jó, (pap1 vagy pap 2) nem műtenek soha. Hogy a te bajod mi lehet, azt nem tudom, senki nem is fogja itt tudni megmondani, keress másik nődokit, ha ez nem találja meg mia a bajod. És nyugi. Most már minden ilyesmire van gyógyszer, csak ki kell vizsgáltatni normálisan.
2009. okt. 9. 15:58
valaki irjon marrrrrrrrrrrrrrrrrr .............ketsegbe vagyok esve:(:(
2009. okt. 7. 17:25
jaj elfelejettem hogy 18 eves vagyok,vagy az szamite?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook