Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért változik meg a Nő esküvő után? fórum

Miért változik meg a Nő esküvő után? (beszélgetős fórum)


21. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - Veledjooo)
2010. aug. 26. 09:18

Ebben van valami:)

A házasságunk elején a férjem nagyon határozott volt, és meg nagyon félénk.

Én megerősödtem, ő ugyan nem gyengült, de elkényelmesedett:)

2010. aug. 26. 09:18
Igen, sajnos ez nálunk is tapasztalható volt, aztán válás lett a vége. Faramuci helyzet szerintem, ugyanis ellenkezésnél konfliktust szül, de ha nem változik az ember, akkor bizony benne van a pakliba, hogy unalmassá válik a feleség szemében...
19. veledjooo (válaszként erre: 1. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 09:07
... ahogy a férfi gyengül, a nő úgy erősödik. Legalábbis én mindig így voltam... először a férfiak még erősnek, határozottnak mutatják magukat, aztán szép lassan csúsznak össze... nem tudom miért... megfigyeltem magamon, hogy én ugyanebben a tempóban erősödöm, mert muszáj. Lehet, hogy nálatok is ilyesmi történik? Nézz azért kicsit magadba is....
18. andi6020 (válaszként erre: 14. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 08:51
Türelmetlenül várom.....várom....várom.........
17. 19f376ac15 (válaszként erre: 14. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 08:11
en biztos, mert az en ferjemnek semmilyen feladata sincs. Az mas, hogy megkerem valamire, de nem tul gyakran, mert tobbet dolgozik mint en es mire hazaer mar megcsinalom.
2010. aug. 26. 08:11
Akkor én is sárkány leszek?
15. 021a029148 (válaszként erre: 14. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 08:09
Sztem írd le, mert az elsárkányodásnak, uralkodásnak vagy ne adj Isten terrorizálásnak is vannak fokozatai.
2010. aug. 26. 08:03
Az igazság az hogy itt csak részleteket tudok irni a házasságomról ahhoz hogy tiszta képet lássanak lekellene irnom részletesen egy napomat (pl:a mai feladataimat), lehet sokan meglepőnének rajta!
13. Anika70 (válaszként erre: 11. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 07:52

Ebben az esetben mielőbb le kell törni a "szarvát", mert előbb-utóbb nem lesz jó vége.


Milyen szerelem ez?


Részéről csak birtoklási vágy azt hiszem!

12. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 07:50

Szerintem ez vicc.


33 éve vagyunk házastársak, tehát TÁRSAK, azaz mindent megbeszélünk.

Napirend? Gondolom dolgoztok, munka után pedig közös programot csináltok, vagy ki-ki kedvére valót választ.

Öltözködés: ha a férjem tanácsot kér, hogy mit vegyen fel, akkor adok neki.

Ha nagyobb társas összejövetelre megyünk, akkor szoktam kikészíteni neki, hogy mit vegyen fel, de csak azért, merthogy az én ruhámhoz menjen, hisz a megjelenés fontos.

Büntetés? hátha duzzogás a részéről, és a kiengesztelődés az ágyban végződik:) akkor az még elmegy., de ha más, az beteges

2010. aug. 26. 07:49
Hozzátartozik hogy a feleségemet annak idején kalauznőként ismertem meg, közben szolgálati előmenetele folytán egyre magasabb beosztást ért el és ahogy munkahelyén egyre nagyobb irányitást kapott a kezébe úgy alkalmazta ezt itthon is.Nem panaszkodás ez részemről ,mint irtam szivesen csinálom még ezen a szinten csak az aggaszt meddig megy még el! Nem készit Ő nekem ruhát mindent nekem kell csinálnom de szivesen teszem hogy megtarthassam mert én még mindig szerelmes vagyok belé!
10. Anika70 (válaszként erre: 3. - 19f376ac15)
2010. aug. 26. 07:37

Én is kikészítem a férjem ruháját, sőt az ég világon mindent megteszek. Neki annyi a dolga, hogy élvezze az itthonlétet.


Mégsem érzi úgy, hogy ettől Ő kevésbé "férfi".


Én úgy gondolom az Őszinte beszélgetés mindkét fél részére hasznos.

Tehát, ha gondom van vele, próbálom megbeszélni a férjemmel, közösen találunk megoldást a problémára.


Lehet, hogy a topic-nyitó esetében a feleség nincs tudatában, hogy ez mennyire bántó a férjnek.


Megbeszélni, megbeszélni, megbeszélni!!!!!

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 07:36

Mindenki annyit enged meg magának, amennyit megengednek neki, ergó ha te hagyod, ne csodálkozz!

Állj a sarkadra! A feleséged védelmében annyit elmondanék, nem valószínű, hogy rosszindulatból csinálja, de ha te nem szólsz neki, hogy ez így nem jó, akkor nem is sejti, hogy gond van. "meghatározott napirend szerint élek, öltözetet hordok" Nem lehet, hogy csak túlságosan ki vagy szolgálva?

Te is írod, hogy ez egy folyamat volt, már az elején le kellett volna állítanod. Ha csak akkor szólsz, amikor betelik a pohár, nem is fogja érteni, hogy mi bajod van.

2010. aug. 26. 07:32

Szia!

Mi 3 éve vagyunk házasok, de sokkal jobban megértjük egymást, mint a kapcsolatunk elején. Igaz, már 7 éve vagyunk együtt és az elején megküzdöttünk a poziciókért. Szerintem a titok az,hogy az első években kell lefektetni a játészabályokat, hogy ki meddig mehet el. Te szerintem túl sokat engedsz a kedves feleségednek. Harcold ki, hogy tiszteljen talán még nem késő.

2010. aug. 26. 07:32

partnerek

:)

6. 021a029148 (válaszként erre: 1. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 07:32
Valószínű kissé papucs voltál és hagytad elsárkányosodni.
2010. aug. 26. 07:32

Próbáltál már vele beszélni erről?

Hiszen a házasságban parterek, egyenrangú feleknek kellene lennünk!


És mi lesz akkor ha babátok is lesz?

4. Anika70 (válaszként erre: 1. - Komorrnyik)
2010. aug. 26. 07:31

Ez szomorú:-(


Nem feltétlenül kell megváltoznia valakinek, mert férjhez megy....


Én sem változtam meg...Úgy gondolom ez nem általános.


Bár vannak, akik ha biztonságban érzik magukat, előjön az igazi énjük....


Saját tapasztalatom alapján a férfiakról tudom ezt elmondani :-(

2010. aug. 26. 07:30
wow, nem semmi... Buntetesek??? " általa meghatározott napirend szerint élek, öltözetet hordok"..a ruhaidat is o kesziti ki? Legyel kicsit ferfi a talpadon es ne engedj meg neki mindent, mert nem lesz jo vege.
2010. aug. 26. 07:29
Úgy érzi, már "birtokon belül" van, s ez feljogosítja ezekre a dolgokra. Semmiképpen nem jó.
2010. aug. 26. 07:25
Lehet egyedi a felvetésem de elsősorban a Hölgyek hozzászólását várom, négy éve volt az esküvőnk és azóta életem párja aki addig egy kedves romantikus alkat volt szép lassan átalakult a felettesemmé.Most már ott tartunk hogy hogy az általa meghatározott napirend szerint élek, öltözetet hordok,és már igaz még kezdő ovodás szintü büntetéseket is kapok! Egyenlőre még számomra elviselhető és bizonyos helyzetekben izgató is a dolog de meddig fokozódhat ez? Újabb négy év mulva már testi fenyitésre is számithatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook