Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet abból probléma, ha az esküvői vacsora után, az asztalok felét elvesszük, hogy megnyíljon a tánctér? fórum

Lehet abból probléma, ha az esküvői vacsora után, az asztalok felét elvesszük, hogy megnyíljon a tánctér? (beszélgetős fórum)


1 2
37. Ilián (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 19:35
Szerintem jól döntöttetek, egy csomó kellemetlenségtől óvtátok meg magatokat. Biztosan megtaláljátok a megfelelőt!
36. rabankari (válaszként erre: 32. - Ilián)
2023. febr. 15. 10:39
🤣
2023. febr. 15. 09:10
Biztosan találtok egy másik szuper helyszínt.
34. libikóka (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 09:00
Jól tettétek,,,minden jót:)
2023. febr. 15. 08:31

Tegnap le is mondtuk a helyszínt :D

Úgyhogy nem lesz székfoglalós játék :D


Köszi Mindenkinek :) Kíváncsi voltam, hogy volt-e már ilyen. De lehet mi "nyitottuk volna a sort" ezzel, azt meg köszönjük, nem :)

32. Ilián (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 07:39
Arra mi lenne a terv, ha aki éppen ott ül, az nem igazán táncoslábú és nem is akarna elmenni az asztaltól? Neki nem mondhatod, hogy táncoljál baszki mert nem lesz helyed!😂
31. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 20:28
Bárki találta ezt ki,tuti nem volt százas...
30. gigi>
2023. febr. 14. 18:37
Gondolj bele, ez olyan mintha elvennék előled a menyasszonyi tortát pont mikor bele akarnál harapni.
29. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 17:57
Ha a székeket körbe tudjátok rakni, akkor annyira nem borzasztó. Persze furcsa, de a félre tolt székeken ott tudják hagyni a zakókat, táskákat, le tudnak ülni pihenni. Az éjféli vacsit a társaság fele eszi csak meg, ők sem egyszerre és sokan állva, beszélgetve. Legyen töltött káposzta helyett pl pogi, süti, kis szendvics falatkák éjfélkor, ahhoz nem kell asztal.
28. birebora (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 16:07

Akkor olyat kell tartani és a problémásakat kihagyni. Nekik megmondani, hogy ők ne jöjjenek vagy meg sem hivni.


"Kötelező" igen szerintem vannak olyan elemek mint mindenben. Persze ki lehet hagyni és felül lehet irni.

27. birebora (válaszként erre: 24. - PöttyösPanka)
2023. febr. 14. 16:00

Semmi ellenérzésem nincs, mindig szivesen megyek esküvőkre is. Persze az ifjúpár napja úgy legyen, ahogy akarják. Viszont ha valami balul üt ki, vegyék tudomásul, hogy lesznek szomorú következményei. Kb. ennyit akartam. Mindenki úgy szervezi, ahogy jónak látja. Kérdezte, válaszoltunk ki, ki véleménye, tapasztalata, jó érzése alapján.

Két ember boldogságát bizony szép együtt ünnepelni,mégis számtalan malőr befigyelhet. Legalább azt kerüljék ki ami előre boritékolható. Szerintem.

2023. febr. 14. 15:49
Igen, ha nincs felcímkézve, hogy akkor ez egy lakodalom, nagyobb az esélye, hogy mindenki jól érzi magát :D
2023. febr. 14. 15:43
Hát igen, nagyon nehéz ez... Mi azt gondolom szerencsések vagyunk a társaságunkkal, rokon amúgy kevés lesz, akik jönnek azért jönnek mert szeretnénk, hogy ott legyenek, nem azért mert "kötelező" meghívni őket. Inkább barátok, akik nem problémázósak, mondjuk akad egy 15% aki igen, dehát őket így szeretjük :) Csak nyilván azt szeretnénk, hogy mindenki érezze jól magát, senkinek ne legyen semmi kényelmetlenség. Lehet jobban járunk, ha csak egy bulit tartunk, korlátlan italfogyasztással :)
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Birebora)
2023. febr. 14. 15:37
Pont ezért van ellenérzésem a lakodalmak kapcsán. Elvileg az ifjú pár nagy napja, ahol mindenki őket ünnepli. Gyakorlatilag meg egy merő stressz, és megfelelni akarás az elvárásoknak. Sértődés? Harag? Csak azért, mert a gyakorlati kivitelezés nem teljesen az egyes rokonok szája íze szerint alakul? De szép is, amikor a család és a barátok együtt ünneplik két ember boldogságát.
2023. febr. 14. 15:29

Köszi mindenkinek!

Én is meglepődtem ezen a megoldáson, nem hallottam még én sem ilyenről. Nem akarom hogy bárki feszült legyen emiatt, de főleg azt nem, hogy mi :)

Úgyhogy fájó szívvel, de elengedjük ezt a helyet...


(Bár amilyen árak vannak, teljesen elveszi a kedvem az egésztől, sajnos... )

2023. febr. 14. 15:22

Voltam pár rosszul sikerült esküvőn, de ilyet még nem láttam, nem hallottam. Szerintem ciki. Hallottam olyat, hogy állófogadás, a nagyszülők és az idősebbek keresték a székeket, hogy hová lehet leülni, 2-3 széket hoztak a nagyon időseknek, a násznép állt úgy ettek. De az örömanya és örömapa is. 40-50 évesek, nemhogy a 70-80 éves korosztály.


Voltam olyanon ahol csak birkapörkölt volt, ahol a gyerekek nem mehettek vagy haza kellett őket vinni az egyik szülőnek és csak a másik maradhatott ott, voltam olyanon ahol a násznép éhesen ment haza.


Ja és az első kivételével gazdag sarjak esküvője volt, tehát a pénz nem volt akadály. Volt is sértődés rendesen.


Szóval nagyobb terem ha jót akarsz és nem akarod a házasságod első napját haraggal, megjegyzésekkel inditani.

21. pencil
2023. febr. 14. 14:43
Igen érdekes megoldás lenne. Aki azt mondta neked, hogy ez szokás, kérdezd már meg tőle, hogy hol?
20. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 14:18
Ez a te napod. Legyen tökéletes. Úgyis adódik probléma menet közben, legalább azt kerüld el, amit előre tudsz.
2023. febr. 14. 14:09
Soha nem voltam még olyan lagzin, ahol kivitték volna az asztalokat, vagyis az asztalok felét. Eleve az asztalon szokott lenni kirakva sütemény, innivaló, és ha le szeretne ülni valaki, vagy enni, inni akar, leginkább oda megy vissza, ahol a vacsora helye volt. Meg a legtöbb helyen van éjfélkor is valamilyen kaja, az hogy lenne megoldva?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2023. febr. 14. 14:06

Hát az ivás szerintem nem gond, mivel a fele brigád vagy kint cigizik és iszik vagy a pultot támasztva iszik és beszélget, a másik fele meg táncol bent. A buli részen már elenyésző (nálunk legalábbis) aki ül az asztalánál és ott iszogat. Esetleg lehetnének könyöklők még.


És igen, kellemetlenséget természetesen nem szeretnék...Sem ezen idegeskedni aznap. A létszámot csökkenteni nem tudjuk, így ha nincs megoldás más helyszín után kell néznünk... :(

17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 14:01
Nem jó ez sehogy sem. Bánni fogod, bazi kellemetlen lesz. A te nagy napodon.
16. andi6020 (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2023. febr. 14. 14:00
De utána is szoktak még inni meg enni is, azt hogy? Kézben?
2023. febr. 14. 13:56
Igen, ez nem rossz ötlet, erre hajlanék én is, ha így megoldható lenne...
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - F7f780f355)
2023. febr. 14. 13:55
Hát igen... :D :D :D
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2023. febr. 14. 13:54
Nem én találtam ki elhiheted :) Így tudják megoldani. Nyilván nekem sem kényelmes ez a megoldás. Maga a hely szuper, de ez az asztalos mizéria nekem sem tetszik. Csak kíváncsi voltam, hogy volt e valaki ilyen esküvőn vagy volt e valakinek ilyen esküvője és mik a tapasztalatok.
2023. febr. 14. 13:50
Akkor már az összes asztalt ki kéne vinni. A székeket pedig körbe rakni a fal mellett. Így mindenki le tud ülni, de nincsenek kivételezettek, akiknek asztal is jut.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 13:46
Ez nagyon gáz. Hogy gondolod? Haza is mennék. Ilyen hülyeséget még nem is hallottam már bocs. Bérelj nagyobb helyet vagy hívj kevesebb embert, de az nem lehet, hogyha valaki feláll táncolni, az többet le se tudjon ülni.
2023. febr. 14. 13:06
Ciki mert aki jol berug az nem tud visszaszedelegni a helyere es kiterul a parketten 🤣🤣
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 13:04
Nem lehetne inkább U alakban rendezni az asztalokat? Így mindenki látja a többieket és üres a középső tér.
2023. febr. 14. 10:18
Köszi Mindenkinek a választ!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook