Miért pornófüggő a legtöbb pasi? (beszélgetés)
Ez így tényleg csak megnézésnek tűnik..
Ez nem hiszem hogy veszélyes.
A bizalom és a vakság között óriási a különbség. Én ettől még megbíznék benne. Ha már az egész gépe pornófilmekkel lenne tele, akkor nem. Ja és valóban, ha flörtöl, az a nagy gáz. De azt csak észreveszed.
Szerintem reménytelen a ficko.
Sürgösen hagyd ott,ez mär nem lessz jobb!
Keress egy mäsikat,lehetöleg nöt,abban nem fogsz csalodni és együtt nézhettek pasis képeket a neten.
Ez önmagában még nem sok...
Nem biztos, hogy igazat mond, mert ha csak megnézte volna, nem lennének letöltve a képek (bár attól függ melyik mappában találtad).
Saját fiókom van saját kulccsal!
Nem akarja megmutatni, mert visítva menekülnél! :D
Ezt a szigort...!
Vannak azért dolgok amit furcsállok a moderátoroktól...
Az ilyesmni egyszerűen nem megy a fejembe!
Én gondoltam, hogy a páromnak vannak valahol porno dvd-i, mert állandóan a pornofüggő munkatársairól beszél. De nem gondoltam volna, hogy ennyi???!!!??
Elment dolgozni, én meg gondoltam berakok egy filmet:) Aztán volt bent egy dvd, bekapcsoltam, az meg automatikusan elindult. Pornofilm volt. Először nem esett jól, de aztán csk röhögtem rajta. Majd nekiálltam keresni valami jó vígjátékot, erre egy halom pornot találtam. Azóta néha cukkolom, hogy mutassa meg a kedvencét:) De nem akarja:)
Nem tudom,nem volt még pornófüggő pasim,szerencsére:)
A férjemmel is inkább ketteseben szoktuk nézni néha. Ez meg nem függőség.
Ebben abszolút egyetértek veled. Mindenképpen hallgatni fogok róla,ehez úgy érzem nem kell ő. Nem kell mindenröl tudnia.
Egyébként köszönöm a jókívánságokat!
Ahogy látom reklámnak vették a blogom címét...
Olvastam, sok sikert kívánok a leszokáshoz! Ehhez lehet, hogy kevés az akaraterő önmagában.fizikai akadályt is támasztani kellene. Le kellene mondani az internetről egy darabig. Hacsak nincs rá szükség valami egyéb ok miatt. Magamról tudom, hogyha nem jutok hozzá a pornóhoz, akkor nem is szenvedek. De ha csak egy kapcsoláson (klikkelésen) múlik... Blogot írni lehet egy hónap múlva is.
Lehetne valamit sportolni. Akár futni néhány km-t esténként vagy nehéz fizikai munkát végezni, ha lenne rá lehetőség. Nem csak potenciazavar, hanem súlyosabb megbetegedés is előfordulhat abból az okból kifolyólag, hogyha nem alszik az ember eleget, az immunrendszer is legyengülhet
Csak mellékesen említem meg, hogy itt a hoxán egy másik topikban az őszinteségről cserélem az eszmét egy hölggyel, én amellett vagyok, hogy vannak dolgok, amiket célszerűnek tartok elhallgatni a társ elől. Lehet, hogy Te is jobban teszed, ha a pornófüggésedről hallgatsz a lány előtt, el tudom képzelni, hogy annyira csalódott lenne, hogy vége lenne a kapcsolatnak. Nem tudom, nem akarok nagyon okos lenni.
Mindenesetre kíváncsi vagyok mire fogsz jutni. Ha nem veszed tolakodásnak.
Aztán a barátnővel mindent bele! :)
hát nem is tudom.
az enyém nem az,hálistennek!!!
Erős a gyanúm, hogy az alázós filmeket a pénzért vállalják el. Vagy azért mert jól fizet, vagy ha nem is túl jól, de nincs más lehetősége az illetőnek a pénzkeresetre vagy mert maga is élvezi. Exhibicionista + mazochista. Akiről ez kiderül a környezetében az jó esélyjel számíthat rosszallásra, megvetésre. Ez tán lelkileg rosszabb lenne mint maga a szerep.
Oopsznak is: Igen a pornósztár egy létező fogalom (Miért teszel úgy mint aki nem tudja? :D). Magyarországon Staller Ilona, Michelle wild, Kelemen Anna, Victoria Swinger, Monique Covet és sokan mások. Van még egy szőke csajszi, nem "ugrik be" a neve. Ők néha feltűnnek akár a Fókusz, akár az Aktív sőt más műsorokban, néha vetélkedőkben is. Igen, sztárokként bánnak velük, nem igazán értem miért. Amúgy nekem semmi bajom velük, ők ezt választották. De hogy ők sztárok???
Furcsállom.
mindketto, ha anyam arcara gondolok (jaj:D)
Meg azt is olvastam, hogy a legtobb kurva leszbikus, hat, ha meg ezt is hozzakepzelem, akkor izgalmas lenne
További ajánlott fórumok:
- Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)?
- Miért ilyen a legtöbb férfi? Vagy csak én vagyok „maradi”?
- Miért nem szeretik a legtöbb helyen a nem felszínes, mély érzésű embereket?
- A legtöbb nőnek a mélyen ülő pici szemű, pici szájú és pici orrú pasik jönnek be?
- Ha külföldön sokkal több pénzt lehet keresni. Miért csodálkoznak, ha minden jó szakember/ a legtöbb ember kimegy oda dolgozni?
- Internet explorerünk van, letöltöttem a firefoxot de felül nem mutat semmit/a kis nyilakat meg a legtöbbször látogatott oldalakat, miért?