Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)? fórum

Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
519. gribedli*** (válaszként erre: 518. - Vacsa)
2015. aug. 29. 08:28
:D
518. vacsa (válaszként erre: 517. - Gribedli***)
2015. aug. 29. 06:58
Már megszokta hogy ilyen kis ájuldozós vagyok ;)
517. gribedli*** (válaszként erre: 512. - Vacsa)
2015. aug. 28. 19:16
Persze, hogy megint újraélesztést eszközöljön hitesurad... Kell az neked? Csak elkezd aggódni, hogy 1 NAP alatt 2 rosszullét!
516. gribedli*** (válaszként erre: 505. - 123e772adb)
2015. aug. 28. 19:14
Neked sincs. Elô! Amúgy ne... A régiek láttak már, a többi nem érdekes. Én nem láttalak, de nem érdekes:) tudok nickekkel beszélni akkor is, ha nem látom, ki az.
2015. aug. 28. 18:40

Most néztem meg, nő tette fel eme költői kérdést, fogadni mertem volna, hogy egy megkeseredett férfi.


Na mindegy is:)

514. Briell14 (válaszként erre: 513. - 31bc25d879)
2015. aug. 28. 18:37
:)
2015. aug. 28. 18:33

1.) Ki tudja, hogy a másiknak mi a max?

2.) És a férfiak miért nem hozzák ki?:)

512. vacsa (válaszként erre: 511. - Briell14)
2015. aug. 28. 18:10
Én méhről néznék meg egy frisset. A keblekről legfőképp. Ha már annyira tsudásak.
511. Briell14 (válaszként erre: 510. - Vacsa)
2015. aug. 28. 18:09
Ugye? Meg mi is kíváncsiak vagyunk a mások képére! :)
510. vacsa (válaszként erre: 509. - Briell14)
2015. aug. 28. 18:07
Ja tényleg. Kijelentő módban írta. Azt gondolta, mi meg igazoltuk. Csak mások képére is kíváncsi. Ez pedig tökéletesen érthető.
509. Briell14 (válaszként erre: 506. - Vacsa)
2015. aug. 28. 18:05
Látott minket... :O :DDD
2015. aug. 28. 16:58
Szerintem mindenki kihozza...csak az másiknak nem biztos hogy maximum. De hát nem vagyunk egyformák ...ilyen az élet!
507. 123e772adb (válaszként erre: 506. - Vacsa)
2015. aug. 28. 16:48
Had ne magyarázzam már. A kommenteket olvastam.
506. vacsa (válaszként erre: 505. - 123e772adb)
2015. aug. 28. 16:47
Ezt most miből szűrted le?
2015. aug. 28. 16:45
Gondolom itt mindenki modellalkat. Elő a képekkel hölgyeim! :)
504. 4c1a787e8f (válaszként erre: 498. - Kriszta773)
2015. aug. 28. 16:32

Ja, azt még hozzáteszem, a férjem nemhogy örülne, hanem őrjöng, hogy hogy merek "így" öltözni, meg miért festem ki a szemem, biztos nem is "csak" dolgozni járok..

No gondolod mennyire kell ez nekem..

Úgyhogy állandóan lavírozok, hogy csak mértékkel "szépen" induljak el reggel..


A vevői oldalról se mindenki egyforma, ezért van azért a legtöbb embernek párja..

503. 4c1a787e8f (válaszként erre: 498. - Kriszta773)
2015. aug. 28. 16:28

Tudom én azt..


De azt is tudom, hogyha még előrébb lenne ez nálam a sorban még jobb lehetne, viszont ennyire meg nem érdekel.


Most már nekem is melóhelyem van, szakértői mérnökirodában vagyok. Arra nagyon figyelek, hogy minden este megfürödjek, 3 naponta hajat mossak. De hosszú gatyát hordok, mert szőrös a lábam, és teszek rá.. Ha leszedem, akkor nem szőrös, hanem gyulladt..


Lehet, hogy ha nagyon akarnék ezeken a problémákon pörögni, meg tudnám oldani, de egyszeren nem érdekel annyira..


A pasik így is utánam fordulnak a folyosón, már aki mer.. Mondtam is az egyiknek, hogy ne már annyira, mert szőrös ám a lábam, és reggel nem is fürödtem. Erre csak az volt a válasz, hogy meg szeretné ezt a kérdést vizsgálni közelebbről is..


Ja, és már megint le van nőve a hajam, azóta egyszer jutottam el.. Már megint kéne..


És mégis..


Nálam nem ezen múlik, vagy most nem csak ezen..


Egyszerűen nem vagyunk ebben egyformák, de nem ettől jó, vagy kellemes ember valaki. (Persze a szélsőségeket leszámítva.)

2015. aug. 14. 12:00

Valószínűleg nincs rá igénye.

(Direkt nem írtam fosztóképzővel :D )

2015. júl. 31. 19:11
Még azt is?
2015. márc. 25. 08:12
sokan nem torodomok azert.
499. pnegab
2015. márc. 22. 21:24
Lustaság, kényelem, megalkuvás, beletörődés. Sorolhatnám még, de fel a fejjel nekünk, mi győzünk. Legyünk jó nők!!!
498. kriszta773 (válaszként erre: 494. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 22. 20:40

megnéztelek, szerintem csinos vagy, nem értem, miért védekezel, mintha azt mondanám, hogy nem törődsz magaddal :)

én pont azt mondom, akinek fontos, hogy nőként rendben legyen, az törődik magával folyamatosan, még ha kevés ideje is jut rá, de sosem lesz annyira elhanyagolt és/vagy semmilyen, mint azok a típusok, akik tesznek rá


szerintem a legtöbb nő, akinek fontos a külseje, nőiessége, úgy gondolja, de jó lenne, ha sok ideje lenne törődnie magával, de igazából ha túl sok időt tölthetne csak a külsejével, az azt jelentené, hogy marhára tartalmatlan, unalmas az élete. ha megnézed azokat, akiknek az a legfőbb dolga, hogy jól mutasson, gyakran túlzásba esnek, mert mindig valami újat majmolnak, nagy cici, nagy száj, rózsaszín rőzse, akármi, és a végén ha rájuk nézel, nem azt látod, hogy jó nő, hanem hogy műnő

497. kriszta773 (válaszként erre: 495. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 22. 20:36
szerintem ilyesmin fölös vitázni, nekem nem volt semmiféle segítségem, szüleim se, és már pár hónapos koruktól dolgoznom kellett - nem ezen múlik az, hogy valaki odafigyel-e magára nőként :) sok nőcinél láttam, akárcsak egy gyerek és mindenféle segítség mellett, hogy szinte megszűnt nőnek lenni, "csak" anya volt meg háztartási robot. persze többségüknél eljött az az idő, amikor hirtelen ráébredtek, hogy azért nemcsak ebből áll az élet, mégha az élet nagyon fontos része is :)
2015. márc. 22. 20:26
érteni
495. 4c1a787e8f (válaszként erre: 488. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 20:25

A másik meg, hogy "nekem is vannak gyerekeim".


Egyrészt nem mindegy mennyi idős, másrészt nem mindegy mennyi.


Aztán meg, nagy kérdés, hogy van-e valaki velük, - amennyiben még szükséges - ha te éppen futni, tornázni vagy fittnessbe mész.. Mert kivel is vannak, amíg te dolgozol?? Vagy ha meg már elég nagyok, akkor meg ez nem érv..


Én is dolgoztam két gyerek mellett rengeteget, meg éjszakákat, mégis könnyebb volt megoldani egy-egy futást, vagy edzést - akkor még a régi csapatomnál edzettem - mert a szüleimnél laktunk, és nem volt téma, hogy két óra hosszára én este elmegyek..


Most meg, hogy két hétben egyszer jönnek a város másik végére egy órára látogatni, a férjem meg nincs itthon, nem tudom miért olyan elképzelhetetlen, hogy nem tudok mikor magárahagyni egy másfél meg egy négy éves gyereket..


Egyébként igen, én is szoktam itthon bohóckodni a szoba közepén némi haspréssel, meg fekvőtámasszal, sőt a hintát is úgy hajtom a játszótéren, hogy egy guggolás anyának, egy lökés a babának. Néznek is néha rendesen..


De hát ez ezért nem "az".


Viszont nekem nincs bajom a külsőmmel, és én azt is élvezem, hogy "van bennem tartalék". Már Zorán is megénekelte, hogy "nem kell mindig a nagymise - légy szerény, szívem." Ezt is éreni kell..

494. 4c1a787e8f (válaszként erre: 488. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 20:04

És?

Elhiszem.

Rólam mégis van fent kép, meg lehet nézni, átlagos külsőm van, átlagos testalkatom, négy gyerek után nem gondolom, hogy szégyenkeznem kellene.

Oszt ennyi. Akinek nem tetszik, nem néz rám.


Akinek meg a saját nagyszerűségét itt kell bizonygatnia, főleg a külső illetően... Hát..

493. marlenka70 (válaszként erre: 491. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 19:52
Miután Te is véleményt alkottál rólam úgy érzem én is viszonozhatom a kedvességed. Mégsem fogom most leírni mit gondolok. Engem egyáltalán nem érdekel a maximum. És megsúgom a bomba nők sem azt látják a tükörben amit szeretnének. És a legjobb nőt is unja már valaki:-)
492. Csipkerózsika (válaszként erre: 487. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 19:49

Én mindentől viszketek, az antiallergéntől is, csak szappant használok.

De ha nem így lenne, talán szégyellnem kéne magam, mert nem sminkelek? :D


Speciel én is turiba járok jó cuccokért és sportolok.


DE tudom azt, hogy egy csomó nőnek - főként dolgozó családanyáknak - nincs ideje a lótás-futás közben bemászkálni keresgélni, próbálgatni a turikba. És a svájcifank hitel meg a minimálbér mellett sokaknak a fodrász is luxus, a többiről nem beszélve. Munka + gyerekek + háztartás után lehet nekem sem maradna energiám tornázni...


Szóval szerintem könnyű annak, akinek van ideje és pénze magával foglalkozni, de sokan vannak, akiknek nem erről szól az életük, mert nagyobb gondjaik is vannak ennél.

491. kriszta773 (válaszként erre: 489. - Marlenka70)
2015. márc. 22. 19:36

szerintem ez nagyon felszínes gondolkodás, és valószínűleg pont ilyen gondolkodású nőcik nem tudják kihozni magukból a maximumot. mert az nem azt jelenti, hogy a legdrágább cipőben és rucikban parádézol és naponta fodrász lövi be a rőzsédet


olyan ez, hogy ha te 150 centi vagy és széles a csípőd, soha nem leszel magas vékonycsípőjű ugye :) de attól még simán lehetsz bombázó. mert az, hogy kihozod magadból a maximumot, nem egy alkalomra szól, annyira bárkiből ki lehet hozni. hanem hogy folyamatosan úgy élsz, úgy törődsz magaddal, hogy egészséges, vonzó legyél, nőies legyél. és ilyen szempontból tökmindegy, mit mondanak mások, mert az számít, amit te érzel, amit te látsz a tükörben.


persze lehet hazudozni összevissza, hogy engem nem érdekel, mit szólnak mások és én így meg úgy vagyok jó, de általában akik ezt mondogatják, azok egyáltalán nem azt látják a tükörben, amit szeretnének, és nem érzik jól magukat a bőrükben. mert ízlések különbözőek, és lehet, nekem például nem tetszik egy nőci, nem stílusom, típusom külsőre, attól még tökéletesen látom, hogy igényes, odafigyel magára, és kihozza magából azt, amit kell

2015. márc. 22. 19:31
Fáradt, nem fontos neki, nem érdekli, otthon van, nem jár sehová, jó neki úgy ahogy van, lusta, nincs motiváció, szerinte ő úgy is jó és szép...stb...bármi lehet:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook