Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs kedve a pasinak a szexhez? fórum

Miért nincs kedve a pasinak a szexhez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
97. Cloe08 (válaszként erre: 96. - Elix)
2009. jún. 20. 08:18

Köszönjük a tanácsodat, van benne igazság. Mi már eljutottunk odáig, hogy megbeszéljük, sőt dokit is felkeresett... Ha lejjebb olvasol meglátod... Remélem hogy rendeződni fognak a dolgok!

Tegnap este azért kezdeményezett!:)

96. elix
2009. jún. 19. 23:52

Sziasztok! Picit hozzászólnék.

Talán a párotokkal kéne erről beszélgetni, és nem vádlóan veszekedve hanem higgadtan megtalálva azt a hangulatot amikor nem veszi támadásnak. A férfiak idióták ezen a téren, bocs a ritka kivételtől. Talán el kéne mennetek pszichológushoz. A szex elmúlásában lelki dolgok is közrejátszanak nagyon keményen. Hát elő velük, nem kell a fejet a homokba dugni, ami sokaknál általános. a baj van úgy csinálunk mintha nem lenne..., van ennél jobb élet is mint amit most éltek, és ha úgy látja valaki, hogy érdemes, márpedig itt többen azt írták a szeretet meg van, akkor küzdjetek meg érte. Nem adják ingyen. Tessék elkezdeni a beszélgetést az az első lépés.

De borzasztóan megvagyok lepődve, hogy fiataloknak ilyen problémájuk van és mennyinek.

Őrület!! Hová lesz a világ így??

Csak annyit mondanék, hogy valóban vannak problémák egy kapcsolatban de ha ezek így működnek már fiatal korban, higgyétek el ez csak rosszabb lesz ha ennyire eltérő a szexigény egy kapcsolatban.

A szex az, amin a legkevésbé lehet javítani egy párkapcsolatban. Szülés,vagy betegség miatt átmenetileg elveszett libidót persze vissza lehet hozni, de ha az igények, a szexhez való hozzáállás (és a két ember közti kémia) alapjaiban nem stimmel, akkor talán igazi kapcsolatmegtartó akarattal rá lehet szocializálódni a szex gyakoribb művelésére, de ez sose lesz ugyanaz, mint helyből zsigerileg kívánni a másikat. Ez vagy van, vagy nincs, de ha nincs, se ésszel, sőt még szeretettel se pótolható. Ha már ennyi idős korban ilyen problémák vannak és hosszabb ideje akkor a helyzet nem lesz jobb és jönnek a kínzó éjszakák és higgyétek el nem csak fiatal korban. Mindenkinek joga és lehetősége van a szexre akármennyi éves és a életbe az élvezetes szex is beletartozik.

Nem azt akarom mondani amit most minden sugall a teljesítmény orientált szexet és hogy azzal sak a fiatalok és szépek foglalkoznak. Nem bizony mert az mindenkinek jár fiataloknak, csúnyáknak, öregeknek stb.

Csak azt mondom, hogy az élet része és ha nem kielégítő akkor abból később problémák lesznek.

Két embernek aki együtt él kellene annyi intimitásnak lenni, hogy őszintén tudjanak beszélgetni a problémákról és egy nő nőnek érezze magát és a férfi is és ha szeretek valakit azt boldognak akarom érezni magam mellett.

Valahogyan ezt kellene megértetni a kedves párotokkal.

S ha mindent megpróbálsz a magad részéről és nem megy akkor abba kell hagyni mert mennél jobban telik az idő annál nehezebben megy és annál rosszabb lesz nektek!!

95. adr (válaszként erre: 80. - 6392d3b1a9)
2009. jún. 19. 14:14
Nálunk is detto vmi ilyesmi volt. Örüljek, ha egy hónapban 1szer hozzámnyúlt, és fiatalok vagyunk mindketten. Nekünk 3 hónap no szex volt a rekord...azért az se semmi:(. De ez már történelem....
94. Cloe08 (válaszként erre: 70. - Dundigolyó)
2009. jún. 19. 07:46

Tnap ment eredményért, alacsony a hormonszint. Kapott vmi gyógyszert rá. Tnap nem váltotta ki, azt mondta, majd ma.

Reggel simiztem, elment pisilni, cicákat etetni, közben és is pis. Visszabújt mellém, de semmi. :S Átölelt, azt kész. Persze jól esett, meg minden, de azt vártam, hogy "letámadjon":S De azt várhattam... Megint jött a szöveg, hogy most nem szeretem.. Mondom dehogynem. Teljesen kezd elmenni a kedvem a testi kapcsolattól...

Fürdés után is odabújt mögém, de semmi. Legutóbb azt kérte, legyek türelmes Vele. Tavaly nyáron kezdődtek a gondok. Nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem, de nagyon nem jó így.

Ilyet szólt reggel, mielőtt elment melózni, hogy nem muszáj ám Vele lennem+hogy nem kötelező... :( Nem tudom, mi lesz, de hetente megy a veszekedés, és úgy érzem, velem van a baj. Nem értem mért nem kíván, és így nagyon szar... :((

93. KisCsillag2 (válaszként erre: 83. - A6d5a14c21)
2009. jún. 14. 22:40
igen,azt hiszem teljesen érthető amit írtál.:)de azis lehet hogy egyszerűen neki nincs akkora igénye mint nekem???nálunk is most apró a baba.szóval megszoksz vagy megszöksz.Igen,sokan mondják,hogy a szex nem fontos....nem a fenét nem!sokkal fontosabb mint azt az ember gondolná,mert amíg nap mint nap megkapom,addig nem is tűnik fel mennyire.Érdekes,hogy tök sok huszonéves barátnőm panaszkodik.Mi lett a pasikkal???????vagy mindíg ilyenek voltak?????????????
2009. jún. 14. 20:57
Haladás szavak nélkül mert mult hétvégén is volt szex és most is..:) sőt kedeményezte is.
2009. jún. 14. 11:02
Én annyira nem vagyok öreg mint, te, de nálunk is egyre aktívabb a szex!
2009. jún. 14. 08:19

A kiírt szavazásom szerint a férfiaknak több mint a fele egy kis szexről való beszélgetés, vagy látvány után egyből tettre kész, 34%-uknak elég ha csak beszélnek róla. Elég jó az arány, csak életkorról nincs információm.

Azért írtam ki, mert az én férjem is közéjük tartozik így 40 fölött, nekem furcsa, hogy ennyi idő után még ilyen aktív velem!, és kíváncsi voltam, hogy milyen az átlag.

De az is lehet normális, ami az átlagtól eltér.

89. dominós (válaszként erre: 81. - KisCsillag2)
2009. jún. 14. 08:06

35 évesen, ha a körülmények engedték volna, akár minden másnap hajlandó lett volna, pedig ő sem az a latin szerető. Éppen ebben az időszakban voltak picik a gyerekek, aztán mindig volt valami (betegség, sok munka, stb...), ami miatt nem lehetett. Így negyven után sem sokban csökkent az aktivitása.

50 éves bátyám sem veti meg a dolgot, ahogy látom, elég tettrekész.

2009. jún. 13. 22:55
Kettő kedvére tenni nem könnyű, főleg, ha az egyiket már kicsit unja is.
87. 00346cf747 (válaszként erre: 86. - 00daeee455)
2009. jún. 13. 22:50
Speciel ez a nő, akihez jár az állítólagosan impotens férfi, ki a fene bírna két malomban őrölni :D
86. 00daeee455 (válaszként erre: 85. - 00346cf747)
2009. jún. 13. 22:49
Nőben is van ilyen. Otthon a férjének azt mondogatta, hogy "jaj, apukám, nem vagyunk már fiatalok", aztán kiderült, hogy mással nagyon is fiatalnak érezte magát.
85. 00346cf747 (válaszként erre: 36. - Badonyimariaeva)
2009. jún. 13. 22:40
Ismerek olyant, akiről felesége terjeszti, hogy impotens, miközben első kézből tudom, hogy kihez jár.... ott nagyon is fickós! Az otthoni impotenciát érdemes körbejárni több aspektusból.
84. 49ca420470 (válaszként erre: 79. - Kati265)
2009. jún. 13. 22:35
Másik pali?
83. a6d5a14c21 (válaszként erre: 81. - KisCsillag2)
2009. jún. 13. 22:29

35 évesen még egyáltalán nem öreg ahhoz,hogy többet legyetek együtt és kívánjon téged.Személy szerint az én párom 48éves és nálunk nincs ilyen gond.Pedig ő már nem mai csirke:)És nem azért nincs probléma a szexuális életünkkel,mert egy született latin szerető,hanem azért,mert szeret és vonzónak talál.Ez ilyen egyszerű.Amíg szeretem a másikat,amíg tetszik,amíg jó vele,addig nem számít,hogy hány éves,hány kiló,stb...A másik fele meg az,hogy a szex egy egészséges ember egészséges igénye.Teljesen normális,hogy vágysz rá és vannak igényeid.Egy kapcsolatnak ez szerves része.És ráadásul azt gondolom,hogy ha a párodnak fontos lenne,hogy Te boldog és kielégült legyél,akkor igenis szexuális téren is megtenne mindent azért,hogy boldognak lásson téged.

Én nem ismerlek sem téged,sem a kapcsolatodat,de ez a probléma,sokkal súlyosabb,mint az elsőre hinné az ember.Mert most még "csak" feszült vagy miatta és olykor össze vitatkoztok rajta,de ahogy telik az idő,ha ezt nem tudjátok megoldani,csak súlyosodni fog.A szex ugyanolyan része egy kapcsolatnak,mint az,hogy jól megérti egymást két ember,vagy hasonló a világ nézetük,vagy jókat nevetnek együtt,stb...ahogy ezekben is egyeznie kell egy párnak ahhoz,hogy működjön a kapcsolat,úgy a szexben is hasonlóan kell "működniük" ahhoz,hogy boldog legyen a házasság.

Úgyhogy lehet választani:vagy sikerül megoldani ezt a problémát,vagy azt mondod,hogy akkor keresel olyat aki nem "csak" jó társ,de jó szerető is,vagy hozol egy hatalmas és szerintem felesleges áldozatot és elfogadod ezt a helyzetet,és bele törődsz,hogy ennyi a szex,vagy esetleg látszólag bele törődsz,és megcsalod előbb utóbb a párod...


Igenis a szex fontos dolog!Egy párkapcsolatban főleg!Mert egy párkapcsolathoz,főleg egy házassághoz az kevés,hogy jól megértjük egymást.A szomszéddal is jól megértjük egymást,meg a zöldségessel is jól eltudok beszélgetni,de egy párkapcsolat részben pontosan a szexualitás miatt más és több,mint egy haverság vagy barátság.És ha nem működik benne a szexualitás akkor ennyi erővel a szomszéddal is összeköltözhetek,ugyanúgy közösbe fizetjük a számlákat,együtt eszünk,és nem szexelünk....

Bocsi,hogy hosszú lett,csak ezt így neten keresztül kicsit nehéz érzékeltetni,hogy mit is akarok érzékltetni pontosan.De remélem azért érthető:)

2009. jún. 13. 21:35

dickynél a pont.


Én is azt javaslom minden fiatal nőnek akinek ilyen a párja,hogy mihamarább lépjen le mert csak magát kínozza egy életen át ezzel és az elutasítással,másrészt pedig előbb utóbb félre fog lépni másvalakivel,tehát nincs értelme az időt húzni és magát kínozni senkinek.

Egy életünk van és nincs több,azt pedig mindenkinek joga van a lehető legjobban leélni.Másrészt sokaknak az életében túl sok jó nem adatik meg ebben a zord és kemény világban és még erről is mondjon le??????


Minden további nap csak időhúzás és minél tovább halogatjátok a dolgot annál kisebb esélyt adtok magatoknak arra hogy megtaláljátok azt,akivel valóban jó lesz mindenhogy.

81. KisCsillag2 (válaszként erre: 78. - Dominós)
2009. jún. 13. 21:18
a férjem már 35éves,de nem hiszem hogy az már öreg lenne.szerintem!!
80. 6392d3b1a9 (válaszként erre: 75. - Adr)
2009. jún. 13. 16:06

Szerintem is le kell lépni minél gyorsabban.

Nálunk még súlyosabb volt a gond. Jó, ha havi 1 összejött. Ráadásul még simogatás szintjén sem. Volt, hogy kerek 2 évig nem volt köztünk semmi. És huszonévesen! Teljesen tönkrementem lelkileg, és a mai napig nem jöttem helyre, mert az egészet magamban tartottam, nem volt kivel megbeszélnem a problémát. Visszanézve, sajnálom, hogy nem léptem le azonnal. Sok lelki tehertől, megaláztatástól, női mivoltom sárba tiprásától szabadultam volna meg.

Persze a "nem kívánom a szexet" közben rajtakaptam, hogy szexújságot lapozgat, és nem egyszer azon, hogy éppen könnyít magán. Hát ne tudjátok meg, hogy mennyire megalázó! A hűségét illetően se tenném tűzbe a kezem. Persze állítása szerint, mióta ismer, azóta még csak meg sem csókolt mást.

2009. jún. 13. 15:39
Nalunk is hasonlo a baj,de en mar kezdem feladni a remenyt,mert a paromnal merevedesi gondok is vannak,ha valaki tudna tanacsot adni,hogy mi a teendö ilyen esetben szivesen vennem.Köszike...
2009. jún. 12. 22:52
Szóval azért huszonévesen még aktívabbnak kellene lennie egy férfinak. Nem havi 2, hanem legalább 12. Huszonévesen az én férjem, ha nem csinálta, akkor folyamatosan rá gondolt (akkor még én is). :-)
77. KisCsillag2 (válaszként erre: 76. - A6d5a14c21)
2009. jún. 12. 22:21
hát igen,van benne valami:(:(:((((((én tudom,hogy azért akarok vele szeretkezni mert szeretem,nekem nehezemre esik elhinni,hogy ha szeret ő nem akar engem gyakran.Nekem is vlt olyan kapcsolatom ahol a végén már csak azért adtam be a derekam hogy 4 napig nyugi legyen,eszembe sem jutott kezdeményezni.De most,ha én nem lépnék kb havi 2 lenne.Elég gáz ha már a szexen kell vitázni,nem??!!!mert szoktunk,s a vége hogy túl fontos nekem szex,sokat beszélek róla.Nem beszélnék ha csinálnánk
76. a6d5a14c21 (válaszként erre: 72. - KisCsillag2)
2009. jún. 12. 17:35
Szerintem nem normális dolog,hogy ha egy fiatal pár heti 1-2 alkalommal van együtt.De ez csak az én véleményem.Ahogy az is az én véleményem,hogy ha velem a párom,akinek gyereket szültem,azért nem szeretkezne és azért nem látná bennem a nőt,mert szülés után maradt rajtam 5kg,elég erősen elgondolkodnék,hogy nem csak szexelni akarok e még ezzel az emberrel az életben,de együtt akarok e élni vele,mert baromira szerethet,ha a mérlegtől függ,hogy együtt van e velem vagy sem...de ezen ne sértődj meg,csak én ezt így gondolom,hogy ez így ebben a formában,nem egy szerető férj/társ/apa viselkedése.
75. adr
2009. jún. 12. 14:27
sziasztok! gondoltam én is pár sort erről a témáról.. Nekem is volt olyan kapcsolatom, ami 5 évig tartott, és alig voltunk együtt, már a vége felé..És én is azt gondoltam, hogy hát ő sosem csalna meg. Aztán mikor vége lett derülgettek ki a dolgok és még olyan nővel is volt, akinek kb. 2szer akkora segge volt, mint nekem, pedig engem elég sűrűn kritizált az súlyomért, ami amúgy nem sok egyáltalán. Szóval, akinek ilyen a palija, szerintem nagyon gyorsan lépjen le, mert nem gondolnátok hogy megcsal, de higyjétek el hogy sajnos igen!! NAh pusz
74. 0562a2670e (válaszként erre: 69. - Cloe08)
2009. jún. 12. 14:07
Igazad van, remélem most már jobb lesz. Hát elöbb lesz kék fű minthogy az enyém orvoshoz menjen. Mert szerinte neki nicns gondja. De az helyett hogy magát intézgeti intézhetne engem. Persze ujra elfogok én is vele beszélgetni.
73. 0562a2670e (válaszként erre: 65. - 49ca420470)
2009. jún. 12. 14:03
Én még nem mondtam le de kezdem megunni, hogy mindig csak én kezdeményezzek , mert a megalázó pláne ha nem is járok sikerrel...:( de szeretem őt
72. KisCsillag2 (válaszként erre: 68. - A6d5a14c21)
2009. jún. 12. 10:41
én másra nem tudok gondolni csak a megmaradt pocira,mert hát az a plussz szinte csak ott van. bár sose mondta,de másra nem tudok gondolni.Vagy egyszerűen már nem új a dolog s így már nem olyan érdekes,hogy akarja gyakrabban?24évesen nem hiszem hogy a heti egy két szexnek elég kellene lennie.Vagy?Több mint a semmmi??????????
71. dundigolyó (válaszként erre: 55. - 49ca420470)
2009. jún. 12. 09:50
De gondoltunk rá... Igazából a problémák hónapokkal a gyerek-téma előtt kezdődtek már sajnos...
70. dundigolyó (válaszként erre: 69. - Cloe08)
2009. jún. 12. 09:47
Kíváncsi vagyok mi fog kiderülni nálatok... Az én páromat nem lehetne rávenni, hogy orvoshoz menjen ilyen (nem életbevágó) "ügy" miatt. Ha lehetséges tájékoztass az eredményről minket :D
69. Cloe08
2009. jún. 12. 08:55

Én is azt hittem, csak nálam van ez, de mint kiderült, vagyunk így jópáran. Tnap léptünk! Volt dokinál, ma ment vérvételre, hogy alacsony-e a hormonszint, és hogy ez lehet-e a gond! Belátta, hogy ha nem lépi meg, előbb vagy utóbb elveszítjük egymást! És ezt egyikőnk sem akarta, mert szeretjük nagyon egymást! Remélem, hogy innentől már jobb lesz!!!

Szerintem üljetek le a párotokkal Ti is, és mondjátok el, hogy milyen megalázó tud lenni, hogyha folyton visszautasítanak! És hogy képzeljék a helyetekbe magukat!!! Nem arról van szó, hogy szexéhesek vtok, hanem hogy igenis igénylitek, és egy pasi leginkább ezzel tudja bizonyítani, hogy kívánatosnak tart még mindig, és hogy szeret!

68. a6d5a14c21 (válaszként erre: 67. - KisCsillag2)
2009. jún. 11. 23:04

5-6kg?a 5szaros kg miatt nem kíván,akkor ott komoly gondok vannak a férfi mivoltával is,meg az emberivel is,mert nem jó kedvedből vagy 5kg-val több hanem mert világra hoztad a gyerekét...

Nem tudom,hogy mi lehet a gondja,ha tényleg ez a pár kiló pluszod,akkor szerintem ez is elég megalázó,ugyanis egy párkapcsolat elvileg már többről szól,mint,hogy a másiknak jó a testet.Ott az emberek elvileg már azért is szeretkeznek,mert szeretik egymást,és ez is annak egy kifejezés módja...és ha szeretek valakit igazán,akkor szeretem akkor is,ha lesz 2 pattanása,vagy 5kg súlyfeleslege vagy bármi más...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook