Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell egy pasinak kedveskedni? fórum

Hogy kell egy pasinak kedveskedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2016. dec. 23. 17:45
Pl. úgy,hogy azt kell csinálni,amit szeret,meg kedvel...Gondolom én...(Máshogy ugyan hogyan?)
215. massalhangzo (válaszként erre: 213. - Pergom)
2016. nov. 12. 15:48

peldaul megmondhatnad neki, hogy mi a bajod :D de sok ferfi nem az a bujos, olelgetos fajta, viszont ha folyton netezik, mobilozik, ahelyett, hogy normalisan egyutt lennetek, az baj


de neha eleg, ha elmondod egyszeruen, hogy mi bant, ha szeret, akkor odafigyel arra, hogy ne bantson meg

214. csikil4ny (válaszként erre: 213. - Pergom)
2016. nov. 12. 15:43

A kapcsolatotok kezdetén gondolom bújós volt?


A legtöbb férfi még mindig addig szokott udvarolni, míg megszerzi a zsákmányát. Nem tanítjuk meg a fiainkat arra, hogy ez a kedveskedés a nők élete végéig kell tartson, a kapcsolatot nem csak kialakítani, hanem megtartani is kell.

213. pergom
2016. nov. 12. 15:32
Én szoktam neki kedveskedni alkalmakkor vagy akár a hétköznapokban Ő nem nagyon mutatja ki az érzelmeket például nem szeret ölelkezni bújni és ez zavar nem tudom mit kéne máshogy csinálnom néha le se szr csak netezik és mobilozik.és ez nagyon zavaró tud lenni hogy én bújnék Ő meg nem.ilyenkor néha azt érzem hogy nem is szeret mit tudnék csinálni hogy ez változzon?Én nagyon bújós vagyok és ez zavar hogy ő nem
212. f1427bf217 (válaszként erre: 211. - 8a65af67ce)
2016. okt. 28. 23:02

ugye? nekem más ugrott be először, de ha leírnám, kimoderálnák.

édesek, amikor kérdezni próbálnak. találgatom is, h vajon elmúlt-e zizenhárom.

2016. okt. 28. 22:35
Esetleg megmarkolhatod a hátsóját.
2016. okt. 28. 00:33

a feltett kérdésre válaszolva, sehogy. nem kedveskedni kell. magával a szóval van a baj.

a kedveskedés, az a szándékok lobbija.


egészen más az, amikor valaki kedves, mert úgy van összerakva. toleráns, előzékeny, empatikus, megértő, együttérző, és mozdulatai természetesek, így a mosolya is.


ha az a kérdés, h mi ragadja meg a férfit a nőből, hát ez önmagával való harmónia. a kedvessége. mert a kedveskedése irritáló is lehet.


olvasva, h ki hányadik randin szexelt, nekem mindig vagy szabad utat adtak, v magukra rántottak. a mostani kapcsolatom is szexrandinak indult, és totális szerelem lett belőle oda-vissza.

sztem a szex igen jó mércéje a masik embernek. árulkodó annak minden mozdulata.

az egymasra odafigyelés finom játéka, a szenvedély lüktetése, és megannyi apró részlet árulkodik a problémamegoldó készségről, eleganciáról, intellektualizmusról. hisz a szex egy közös program, szoros együtléttel, test a testben. a körülmények megteremtésének mozdulatai, a magabiztosság, a nyugalom a másikban, a kompromisszumok bevállalasa, a tűréshatárok, mind előtérbe, felszínre kerülnek. illatok, szagok, ízek, hatásait éljük. szal a legtőbb információt nyújtja a masikról. persze, ha valaki nem tud jól olvasni bennük, az magára vessen.

209. PöttyösPanka (válaszként erre: 204. - Massalhangzo)
2016. okt. 26. 08:22

Egyáltalán nem ítélem el azokat a nőket, akik egyből lefekszenek bárkivel, sőt azokat sem, akik kifejezetten csak alkalmi szexpartnereket keresnek. Ez az ő dolguk, és örülök neki, hogy élvezik az életet. Nem is erről beszéltem, hanem a komoly tervezésről. Ha már két ember közt kialakult a vonzalom, akkor valószínűleg nem az első randinál tartanak. Legalábbis nagyon ritka, hogy mindkét fél, mint a mesében, első látásra fülig belezúg a másikba. A netes társkeresés meg főleg más megfontolásokat követel, mivel ott konkrétan az ismerkedés a cél, és sokan vannak, akik ki is használják ezt. Neten könnyű egy-két üzenet erejéig eljátszani a lelki társat, és sok férfi képes erre, csak hogy beengedje a nő az ágyába.

Az ismerőseid, akik panaszkodnak, hogy a lányok csak szexelni akarnak, lehet pont a túl korai szexet értik félre. Én is másra gondolnék, ha a partner megjelenne a randin, és rögtön a kávé után azt kérdezné, hogy hozzád vagy hozzám?

Ha közvélemény kutatást csinálnál, biztos jelentkeznének azok, akik egyből ágyba bújtak, és most boldog házasok, de sokkal többen lennének, akik rögtön szexeltek, és soha többé nem látták viszont a pasit.

208. massalhangzo (válaszként erre: 207. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 18:23

nekem ferfibarataim arrol panaszkodnak manapsag, hogy nem tudnak normalis kapcsolatot kialakitani, mert a nok csak szorakozni es szexelgetni akarnak :D


ismerek olyan not, aki elkeseredett, es folyton arrol panaszkodik, hogy a ferfiak egy-ket randi utan (es persze szex utan) otthagyjak, tovabb allnak. es o sem azert fekszik, mert annyira elvezne a szexet. kerdeztem is tole, minek? ha elso randin nincs meg az erzes, vagy akar a masodik, harmadik, tobbedik randin, akkor miert teszi? csak neki rossz

207. csikil4ny (válaszként erre: 206. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 18:17

Az én elveimhez képest én is korán szexeltem a volt férjemmel - most már nem köntörfalazok a 4. randin és soha nem gondoltam, hogy túl korán volt.


Igen, arról a jelenségről beszélek én is, hogy a nők hamar fekszenek, nem ismerik a partnert, már lakodalmi ülésrenddel a fejükben bújnak ágyba, s aztán jön a csalódás, mert nem számolnak a valós partnerrel.


És továbbra sem ítélkezek az egyéjszakás kalandok felett sem, egyszerűen én nem vagyok a híve, ennyi. Nem tudom, nekem a férfibarátaim azt mondták, hogy számít nekik, hogy egy nő mennyire könnyen adta magát, persze ebből általánosítani nem fogok, de csak arról beszélhetek, amiről legalább hallottam. Ez is olyan lehet számukra, mint nekünk, hogy abból következtetünk, ha egy nő vagy férfi a párkapcsolatából kikacsintgat a jellemére.


Azért a férfiaknak sokkal könnyebben megy a szexet elválasztani az érzelmektől....

206. massalhangzo (válaszként erre: 205. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 18:05

egyaltalan nem baj az, ha egy nonek erzelmi kotodes kell a szexhez. en csak azt mondom, attol, hogy ket ember korabban vagy kesobb szexel, a kapcsolat milyensege nem valtozik. bar ehhez hozzatartozik, hogy tenyleg sok no annyira vagyik kapcsolatra, hogy csak mert a pasi kedves, odatevos az elso randin es korulrajongja, rogton szexel. nem azert, mert o is annyira kivanna, hanem azt hiszi, ezt varja el tole a pasi, es indul a kapcsolat


nekem peldaul minden kapcsolatban (nem volt sok) mas idoben ertunk a szexhez, szerintem ezt ket ember erzi. azt rogton erezni, ha egy pasi csak szexet akar es nem erdekli maga a no. volt egyejszakas kalandom is, de ott en nem akartam tobbet. szoval altalanositani, hogy hu milyen a no ha rogton fekszik, a pasi eliteli, teljesen kozhelyes es nem igaz. mert akkor a ferfiak is abszolut elitelhetok lennenek, szinte mindegyik :D

205. csikil4ny (válaszként erre: 204. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 17:59

Vannak nők, akiknek a szexhez bizalom kell, azok szeretik szex előtt jobban megismerni a férfit. Miért baj ez? Ebben semmi sztereotípia, játszmázás, megjátszás, stb. nincs.


Pontosan! Egy kapcsolatban (normális esetben) két ember van, nem kell általánosítani.

204. massalhangzo (válaszként erre: 203. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 17:48

de miert gondoljak azt a nok, hogy a pasit huzni kell a szexelessel, es hogy az valami nagy dolog, ha enged a no?


szerintem ha ket ember kozott akkora vonzalom es egymasra allas van rogton, az csak jot hozhat, szexekkel egyutt. az mas kerdes, hogy ha egy no azert fekszik hamar, mert azt hiszi, ezzel megfogta maris a szamara vonzo palit, de ez tobb randi utan sem hozna eredmenyt


eleg gaz szerintem, hogy pont a nok mernek kettos mercevel, hogy ha egy no fekszik hamar, az elitelendo, ha egy pasi, az teljesen normalis. miert? egy ferfinal miert normalis, ha enged a vagyanak, ha hajlandosagot lat ra, egy nonek meg szegyelnie kell ezt? komolyan 2016-ban igy gondolkodnak a nok, aztan csodalkoznak a sok gallyra ment kapcsolattal, es nem ertik, hogy miert? mert csupa ilyen sztereotipia, jatszmazas, megjatszas, es neznek, miert nem azt kapjak, amit akarnak


szerintem ismerkedeskor egy normalis ferfi es no pontosan erzi, hanyadan all egymassal, milyen habitusuak, mikor erzik azt, hogy mehet a szex is. egy kapcsolatban nemcsak a szex fontos, mig igazan megismerik egymast, az honapokba telhet. de a szerelem is megerzeseken, erzekeken alapul, nem lehet idot szabni semmire es altalanositani

203. csikil4ny (válaszként erre: 202. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 17:33
Azért még ott van az a kérdés, hogy ha a pasinak nem is kell udvarolnia, csak úgy beesik a nő az ágyába, akkor mit szól hozzá? Én azért a régimódi mellett vagyok, persze azt sem mondom, hogy évekig kell húzni. De nem árt ha a nevén kívül még mást is tud az ember, ha nem csak egyéjszakás kalandot szeretne. (Az egyéjszakás kalandokról nem nyilatkozok, nincs benne tapasztalatom és nem is lesz.)
202. massalhangzo (válaszként erre: 201. - PöttyösPanka)
2016. okt. 25. 16:59

en azt mondtam, egy kapcsolat komolysagat, ket ember osszeilloseget nem befolyasolja az, hogy mikor szexelnek, akar az elso randin vagy a tizediken


biztos vagyok benne, hogy sok no vagy ferfi tudna ide azt irni, hogy elsorandis szexbol jo kapcsolat, hazassag alakult, es sok no vagy ferfi tudna ide azt irni, hogy kivarva a nem is tudom ki altal krealt, de manapsag rohejes szexidot, par honapos vagy akar egy-ket eves kapcsolat volt vegig zuros rossz veggel


komolyan ugy gondolod, hogy manapsag ha egy ferfi vonzodik egy nohoz es hamar szexelnek, a ferfi kurv..nak tartja a not, a no pedig strigonak? :D

201. PöttyösPanka (válaszként erre: 200. - Massalhangzo)
2016. okt. 25. 07:38

Akkor összességében én azt javaslom a komoly kapcsolatra vágyó hölgyeknek, hogy tartózkodjanak a szextől az első randin.

A te tanácsod pedig az, hogy a szexhez sosincs túl korán.

Mindenki kiválaszthatja a neki szimpatikusabbat :)

200. massalhangzo (válaszként erre: 199. - PöttyösPanka)
2016. okt. 21. 18:55

ezek szerint hallgatozol a ferfivece elott? :D ha hallod, hogy ferfiak egymas kozt


szerintem egy not is zavarna, ha a pasija azt mondana, 50 novel volt oelotte. es nagyon sok ferfitol hallottam azt a panaszt, azert nem talal normalis kapcsolatot, mert a nok csak szorakozni akarnak, szexelgetni egy kicsit, tobbet nem. szoval ide tart a vilag, nemcsak a ferfiake :D :D


amiket te irsz, az abban az idoben allja meg a helyet, amikor meg mindenki ugy csinalt, mintha nem szexelt volna az eskuvoig, mert ugy illet, es szegyen volt, ha megis


ha egy no leirja (vagy akar egy pasi), hogy elso randin szexelt, a kibicek itelkeznek, de kotve hiszem, hogy az adott pasinak es nonek rossz erzesei lennenek egymas irant, hiszen nem veletenul kotottek ki ott, ahol, senki nem kenyszeritette oket :D

199. PöttyösPanka (válaszként erre: 198. - Massalhangzo)
2016. okt. 21. 18:47
Nem én gondolom így, hanem hallom őket, amikor maguk közt beszélgetnek. Persze nem mind ilyen. Olyan is van, amilyet te írsz, hogy csak kell neki egy szexpartner. De olyan is van, aki inkabb nem szexel, ha nincs normalis kapcsolata. De ettől még sokan úgy gondolják, ahogy írtam. És félre is értesz, mert nem azt írtam, hogy aki csak szexre megy, azt érdekli, mennyi pasival volt már a nő. Azt érdekli, aki komolyat akar. Meg lehet nézni egy férfi arcát, ha mondjuk a felesége bevallja, hogy előtte 50 pasival volt. Akit ez nem zavar, az hazudik.
198. massalhangzo (válaszként erre: 197. - PöttyösPanka)
2016. okt. 20. 11:45

ez mind nem igaz, amit irsz, csak noi aggyal akarod ezt hinni, vagy elhiszed, amit egy ferfi mond a temaban, aki nyilvan olyasmit mond, ami jol hangzik, vagy elfogadhato egy nonek vagy janiskodo


ha megnezed a ferfiak viselkedeset, akar a noi reakciokat, lathatod, ha csak szexre mennek vagy egy notol csak az kell, akkor tobbszor is keresik azt a not, amikor eppen nincs senki, vagy nem tudnak kapcsolatot kialakitani. megjegyzem, ez nemcsak a ferfiakra igaz, valoszinuleg regebben se csak rajuk volt igaz, de ma mar a nok is nyiltabban felvallaljak


ha egy ferfi szexre megy, egyaltalan nem erdekli az ugyesen hoditas, a vadaszat, amit minden no hisz. persze olyannal probalkoznak, aki tetszik nekik, de ha az a no kelletne magat vagy nem erzik, hogy benne lenne, akkor odebb allnak, legfeljebb flort szintjen lebegtetik


ha egy ferfi azt gondolja egy norol, aki hamar szexel vele, hogy na az milyen lehet, es kapcsolatra nem kell, hidd el, hogy pont az a ferfi az a tipus, aki soha nem hagy ki egy kinalkozo lehetoseget, mindenkit megdug kapcsolatban vagy faceran is, akit lehet - ezert gondolja ugyanezt a nokrol. egy normalis pasinak eszebe se jut ilyesmi, mert ha tetszik egy no, meg akarja ismerni, fuggetlenul attol, mikor szexelnek, es pontosan tudja, erzi, hogy a no milyen, nem magabol kiindulva (mint barkitmegdugok str..ci) gondol kurv..nak egy not :D

197. PöttyösPanka (válaszként erre: 195. - Massalhangzo)
2016. okt. 19. 23:07

A pasik nem így gondilkoznak. Amelyik csak szexre megy, annak egy skalp csak egyszer számít. Utána már túl macerás, mert beszélgetni kell a csajjal, meg időben leépíteni, ha többet akar, stb. Aki nem szexre megy, nem biztos, hogy elveszti az erdeklodeset, de szeretik a becserkészést, hogy érezzék, milyen ügyesen hodítanak. Ezt nem jó elvenni tőlük.

Persze a nők is ugyanúgy élvezik a szexet, de a pasik mégis még mindig elvárják az álszentséget. Ha hallanád őket egymást közt nőkről beszélni...

196. massalhangzo (válaszként erre: 194. - Angyalka20161010)
2016. okt. 19. 10:54
mi koze van barki masnak a kettotok dolgahoz?
195. massalhangzo (válaszként erre: 192. - PöttyösPanka)
2016. okt. 19. 10:53

ezt azok a nok gondoljak, akiknek erzesek, kotodes kell a szexhez. ha egy pasi csak szexre megy, es az jo, nem fogja elveszteni az erdeklodeset. amelyik pasi nem szexre megy, az sem vesziti el az erdeklodeset, csak mert szexeltek hamar egy jot :D


egyebkent nem hiszem, hogy a tizeneveseken kivul barmi epeszu no taktikazna a szexelessel, es hinne azt, hogy csak mert fekszik, a pasi szerelmes lesz. raadasul a nok is, legalabb is a tobbsege ugyanugy elvezi a szexet, mint egy ferfi, es senki nem kenyszeriti elobb vagy kesobb szexelni :D

194. Angyalka20161010 (válaszként erre: 193. - PöttyösPanka)
2016. okt. 19. 10:35
Mármint velem ? Azt lesheti! Ezek után,hogy másnak jobban hisz,mint nekem bekaphatja...
193. PöttyösPanka (válaszként erre: 191. - Angyalka20161010)
2016. okt. 19. 07:05
Méghogy a nők nem azt mondják, amit gondolnak. A pasi szótárban az "időre van szükségem" annyit tesz, hogy "nem érdekelsz, de még nem építelek le, hátha összejön egy kis kufirc".
192. PöttyösPanka (válaszként erre: 188. - Massalhangzo)
2016. okt. 19. 07:01
Ha valakitől komolyan akar valamit, nem hinném, hogy a legjobb taktika egyből ágyba bújni vele. Erről a férfiak sosem a komoly kapcsolatra asszociálnak, ellenben hamar elvesztik az érdeklődésük.
191. Angyalka20161010 (válaszként erre: 189. - 4331bba7c7)
2016. okt. 18. 17:57

Én bolondítom? Ő nem tudja eldönteni ,hogy mit akar!! Jaj neki idő kell...

Jobban hisz másnak,mint nekem,akkor itt már nincs miről beszélni.

190. csikil4ny (válaszként erre: 188. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 17:03
Érdekes, hogy melyik igény írja felül a másikat.
189. 4331bba7c7 (válaszként erre: 186. - Angyalka20161010)
2016. okt. 18. 16:42

Mmmi a szösz?

Közben mással is kedveskedsz, 1 cuki sms meg nem megy?

Miért bolondítod azt a srácot? Bár ha nem lát, megérdemli...

188. massalhangzo (válaszként erre: 186. - Angyalka20161010)
2016. okt. 18. 16:39

de akkor meg ne rinyaljal, hogy a srac milyen, amikor te siman osszefekszel massal, mert neked igenyeid vannak. kotve hiszem, hogy ha a srac fele kozvetited ezeket az igenyeket, nem fektetett volna meg rogton :D


ne vard el, hogy valaki normalis legyen veled, ha te sem tudod azt nyujtani. vagy ismerkedtek, kozeledtek egymashoz es alakul magatol a kapcsolat, vagy hagyjatok egymast. hiaba nem tudja, attol meg a hozzaallasod, viselkedesed mas, mint annak, aki normalisan kozeledik egy ferfihoz

187. csikil4ny (válaszként erre: 186. - Angyalka20161010)
2016. okt. 18. 15:53
Persze, hogy azt csinálsz amit akarsz, nem is vagyunk itt erkölcscsőszök sem, csak furcsa volt, hogy egy olyan talpraesett nő, mint te, akinek nem okoz problémát mással összejönni, tanácsot kér "kedveskedésből". Egyáltalán mit akarsz te ettől a férfitől, ha másfele kacsingatsz közben? Akkor keress egy hozzád hasonló mentalitású egyedet, s hagyd ezt a szerencsétlent békén.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook