Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudnak az emberek beszélgetni? fórum

Miért nem tudnak az emberek beszélgetni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2022. jún. 14. 10:49
Mennyi ora utan halt meg a beszelgees? A kiiro nem valaszol.
62. Soufflet (válaszként erre: 61. - Soufflet)
2022. jún. 3. 15:14
Marha egyszeu magyarnak lenni m.o.-on.
61. Soufflet (válaszként erre: 60. - Soufflet)
2022. jún. 3. 15:12
Akkor is, ha ton hulyenek neznek.
60. Soufflet (válaszként erre: 59. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 3. 15:12
En felallok es "enekelem" a himnuszt.
59. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 56. - Soufflet)
2022. jún. 3. 14:24
És több tízezer embernek, csak hazánkban.
2022. jún. 3. 09:50
Másokat figyelni, és szörnyülködni a viselkedésükön, egy olyan hobbi, amit én sosem értettem.
2022. jún. 3. 08:14

Jó reggelt fi!


Sajnálom kicsit, hogy tegnap nem jártál a cukkiban.

Barátnőmmel jó 2 órán keresztül beszélgettünk, aztán a szünetekben is, és míg haza hozott is.


Istenem, mennyit szörnyűlködnél most, hogy azok meg... 😄😄😄



Gyönyörűséges napot Mindenkinek! 🥰🎶🌞🎊🏖️

56. Soufflet (válaszként erre: 39. - 16eb25c92a)
2022. jún. 3. 01:32
Tobbezer km-re elek a csaladomtol, egy ebben parszor latom oket, ha tudom, de a kovid miatt pl. 2,5 evig senkit nem lattam a csaladomtol. Ami neked ures nyomkodas, az nekem pl. kapcsolat tartas.
55. Soufflet (válaszként erre: 37. - Jooeva)
2022. jún. 3. 01:30
En vasarlas kozben sokszor azert nyomkodom a telefonom, mert ott dontom el, mit veszek aztan kozben pl. receptet keresek egy adott alapanyaghoz. Sokan meg a telon vagy online tartjak a bevasarlolistat. De ha epp valakivel kozlom, hogy hol vagyok, es megbeszelem hogy hol es mikor talalkoztunk, vagy online leadom a munkaoraimat, ahhoz sincs kozod. Nem mindegy, hogy azert kell ket lepessel kikerulnod, mert a telefonom nyomkodom, vagy azert, mert nezegetem a polcon a valasztekot?
54. Soufflet (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 01:22
A volt ferjemnek mi kifejezettem szerettunk beulni valahova enni, kavezni, es csendben olvasni a sajat dolgainkat. Mindegyikunk annyit tud dumalni, hogy ihaj, egymassal meg foleg, de mi szerettunk igy ejtozni. Nem azert mentunk vandeglarohelyre, hogy masoknak pozoljuk, hanem hogy jol erezzuk magunkat a magunk modjan.
53. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 01:16

Te amugy mit csinaltal? Olvastal, neteztel, vagy csak mint kukagyuri neztel kiba fejedbol, es vartad, hogy masok szorakoztassanak?

En kb. barhol osszespanolok emberekkel, de ha nem jon valami inditatas, kozos tema nem esik nehezemre lekotni magam.

52. Soufflet (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 3. 01:13

Nemreg apammal utaztam, biztos rolunk is leszurte volna a f.i., hogy nem vagyunk kepesek beszelgetni az etteremben, buszon, vonaton, mert nyomkodtam a telefont. Szerintem meg tok logikus, hogy amig nyugodtan leulok, addig neztem meg, hogy merre induljuk tovabb, a nyitva tartasokat, menetrendet.

Sot, olyan fertelmes alak vagyok, hogy kivalogatom a kepeket, megosztom az elmenyeimet baratokkal, rokonokkal. Pfejj!

51. Soufflet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 01:02
Fel orabol leszurted, hogy amugy hogy toltik az idejuket?
50. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 01:01
Eleg faraszto lehetsz, ha allandoan nyomatod a sodert, mikor valaki a kozeledben van. Ha van parom, akivel sok idot toltok, es raadasul egytt us lakok, miert ne lehetne egy kis ido, amit azzal toltok, ami engem erdekel?
49. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 00:23
Ha hangosan beszélgetnének akkor meg az lenne a baj :) Van aki képes úgy telefonálni hogy zeng az egész busz...
48. vkatka
2022. jún. 3. 00:21
Mikor kismama voltam, egyik alkalommal épp a másik végletet volt szerencsém látni... Nőgyógyászati váróban egy párocska, hosszú várakozás. A nyelvük folyamatosan egymás szájában volt, plusz vadul taperolták egymást. Irtó kellemetlen volt, bár igyekeztem nem őket nézni.
47. Scherlock (válaszként erre: 44. - Vigyefene)
2022. jún. 2. 22:33

Igen ezeket is.

Köszönöm, hogy eszembe jutattad.


Körömgomba is jöhet?

46. Scherlock (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 2. 22:30
😁😁😁😁
45. Scherlock (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 22:30
Köszönjük Emese!
44. vigyefene (válaszként erre: 42. - Scherlock)
2022. jún. 2. 22:28
Meg a szőr vastagságát/göndörségét.
43. Léna123 (válaszként erre: 42. - Scherlock)
2022. jún. 2. 22:27
😅😅
42. Scherlock (válaszként erre: 6. - Léna123)
2022. jún. 2. 22:27

Na jól van.

Legközelebb, ha megyünk, kibeszéljük a hüvelygombát, a kismedencei gyulladást, meg mittomén miket.😉

2022. jún. 2. 21:42
Én ugyanezt a statisztikát állítottam fel magamban, kb. 10-ből 8-9 a telefontját nyomkodja. Valamelyik csak görgeti, én el is szédülök, ha ránézek a képernyőjére.
2022. jún. 2. 21:30

Vonat megy, család utazik, 2 gyerek 2 felnőtt. A táj szép, lehet még sose látták. Mindegyik a nagyon okos telefonját nyomkodja abban a púpos egészségtelen testtartásban.

Étterem, család rendel, közös szelfi, aztán külön szelfi. Várják a vacsorát, mindegyik a telefonját nyomkodja. Étel megérkezik, forgatják, hogy megfelelő szögből le tudják fotózni, s azonnal megosztani az ismerősöknek. Mert az fontos! Ország-világnak tudnia kell, hogy Menőék mit esznek, hol vannak.

Kiskamaszok hevernek a ház előtt a fűben, mindengyiknél telefon, egy értelmes szó el nem hangzik, csak rihegnek-röhögnek, néha egy "aqrva", "bammeg", stb...

Lehet orvosnál beszélgetni, s ha nem akarsz, lehet csak úgy üldögélni üresjáratban.

És igen! Autóban vezetés közben is milyen szupi dolog nyomkodni! Nem baj, ha közben veszélyeztetem a közlekedés többi résztvevőjét.

Ez van, de nem normális! Egyáltalán nem normális! Beteg világ!

2022. jún. 2. 21:28
Az emberek nem beszélgetnek egymással és nyomkodják azt a nyomorult telefont. Ez így van rendben a 21. században.
38. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 20:00

Hiába utálod a XXI. századot! Abban élsz, és ezen nem tudsz változtatni. Felgyorsult a világunk, minden téren. Más a kommunikáció, mint régen volt a fonókban.🙂


A digitális világ vívmánya magával hozta a negatívumokat is. Ez tény. Az is tény, hogy akarva-akaratlan látja az ember, hogy mi zajlik körülötte. A telefonnyomkodás 10-ből 9 embernél megszokott. Akkor is, ha egyedül van, akkor is, ha társaságban. Sőt, még telefon sem feltétlenül kell ahhoz, hogy az emberek ne kommunikáljanak egymással. Ez van.


Mondjuk azt tényleg nem értem, hogy téged miért zavar az, ha számodra vadidegen emberek (még akkor is, ha vélhetően egymáshoz tartoznak) a telefonjukat nyomkodják.

37. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 19:52

Mindenki és mindenhol telefonozik, ott is ahol ez nem illik vagy épp veszélyes...bringázás közben, vásárlás közben, étteremben, buszon, egymás kezét fogva...nem tartom sok esetben helyesnek, az biztos!

Néha bosszant is, pl. mikor nekem jön valaki az utcán, mert annyira el van merülve a nyomkodásban...

Én beszélgetős típus vagyok.

Más generáció.

Bár ez sem igaz, mert sokan az én korosztályomból(45 vagyok)is össze vannak nőve a telójukkal.

Ebben is kellene egy aranyközépút, ennyi.

2022. jún. 2. 19:32

Én a szembemenőket képviselem.

Mi mindig beszélgetünk a férjemmel, akár 0-24 ben is képesek vagyunk erre, és úgy is, hogy a mellettünk ülő ne hallja, hogy miről beszélünk vagy olyan témáról, ami nem probléma, hogy hallja más. Nem vagyunk harsányak és nem is sutyorgunk.

35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Bichi)
2022. jún. 2. 19:24
Dehogynem, csak nyitott szemel kell járni, vizslatni kell mit csinálnak mások. 😂 Ott hever a téma a rendelőben, az étteremben, a munkahelyen, járműveken.
34. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 19:23
Lehet, hogy egymással beszélgettek, csak nem akarták veled is megosztani! 😊
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook