Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudnak az emberek beszélgetni? fórum

Miért nem tudnak az emberek beszélgetni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
33. Bichi (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 18:48

Simán lehet, hogy hogy babaneveket néztek, vagy éppen új lakást kerestek a neten. Vagy azt is megnézted, hogy mit csinálnak?

Egyébként szerintem kevés olyan pár van, aki 0-24-ben tud miről beszélgetni, bármennyire is szeretik egymást.

Velem anno el sem jött a férjem nőgyógyászatra, igaz akkor még nem is volt divat, akkor ő meg bunkó, mert nem érdekli a születendő gyereke?

Imádom a férjem már 30 éve, és ő is engem, de nem tudnék vele folyamatosan miről beszélni, hiszen annyi dolog nem történik egy emberrel...

32. bnedora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 18:37

Szerintem egy váróterem nem arra való, hogy ott beszélgessenek az emberek. Főleg olyan helyen, ahol talán éppen be is hallatszik a rendelőbe. Ha mindenki beszélgetne, olyan hangzavar lenne, hogy egymás szavát sem lehetne érteni.

A baj szerintem inkább ott van, hogy máshol, ahol lehetne, ott nem beszélgetnek. Anno, én is hallgatag voltam, manapság meg bátran megszólalok idegenek előtt.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 2. 18:31
Látod erre nem gondoltam akkor már megvan hogy mi a hiba...
30. 8d00a82c06 (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 2. 18:25
🤣🤣🤣
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 18:24
Gondolom akkor még nem volt mobil. :)
2022. jún. 2. 18:19
Jöttök itt ilyen hülyeséggel hogy nem is biztos hogy egy pár...persze a szomszéd srác elkísérte ultrahangra.. meg hogy ujjongjanak? Ezt sikerült kiragadni.De nem ez a lényeg,hanem elkeserítő,hogy két egymáshoz tartozó ember elmegy valahova és a telefonját nyomkodja szó nélkül, nem igaz hogy nem lehet beszélgetni nem a szexuális életüket gondoltam hogy kibeszélik, de én amikor mentem a szerelmemmel bárhova vagy várakozni kellett mi nem nyomkodtuk a telefont mi tök jól elvoltunk.
27. 8d00a82c06 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 18:17

Akkor mi??

Hogy a telefont nyomkodtàk??

Ha könyvet olvastam volna az lenne a bajod!

Krvàra semmi közöd másokhoz!

Sepregess a saját portàdon!

Ez a lényeg!

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 2. 18:12
Én nem tudom ti cseh kettőt néztek szerintem... Nem ez a lényeg!!!!
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Gyöngy:))
2022. jún. 2. 17:41
És egy nőgyógyászaton hányszor ülnek a párok rettegve, hogy milyen hírt közöl velük az orvos. Nem mindig rózsaszín, csillámporos egy gyermekvárás.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Alinka01)
2022. jún. 2. 17:39

Nem vagyok pedellus,csak véleményt nyilvánítottam, mert szabad, ahogy neked is szabad. Ne szívd úgy a melledre!

Még undorítóbb, ha még ezen csámcsogtatok is a kaja helyett.

De mint szoktam volt mondani, kinek a pap, kinek a papné...nekem a fiuk jön be.

Nem vagyunk egyformák, és örülök is ennek nagyon.

23. alinka01 (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 2. 17:34

Hűűű, most aztán megkaptam! Hová bújdokoljak szégyenemben?? A fórum pedellusa most kiállította a bizonyítványomat! :))

Mit tegyek, ha az éttermekben is olyan zsúfoltak az asztalok (a több vendég, több pénz okán),hogy akaratlanul is látni lehet, mit csinálnak a szomszéd asztalnál? A partneremmel meg közben ezt jól kitárgyaltuk, bizony! :)) Na, pá! Most megyek bújdokolni, előled!

22. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 17:31

Csatlakozom azokhoz, akik szerint ez normális, de ne keseredj el jobban!

Én sem cseverésznék egy orvosi váróban. Azt sem szeretem, ha ilyen helyen mellettem hangosan beszélnek vagy halkan susmognak. Nem odavaló.

De, hogy te előkapod a telefonodat és közvetíted itt nekünk, hogy épp mit látsz és mit nem hallasz, az sem helyénvaló.

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Alinka01)
2022. jún. 2. 17:13

Bocsi, számomra ez is nagyon gáz, hogy egy étteremben a másik asztalt lesed, hogy ott mi történik.

És nem tudom szebben írni a lesednél, mert leírtad, hogy beszélgetést kezdeményezett az anyuka, hogy a telefonjaikra diszkréten pillantottak, majd felszabadultan, stb.

Akkor te sem az asztalpartnereddel/partnereiddel voltál elfoglalva.

20. ,zumba
2022. jún. 2. 17:10
Mindenhol ez megy, csak a tf-t simogatják, áttevődik arra a kommunikáció, személyes beszélgetés egyre kevesebb ember közöttt folyik.(sajnos)
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Alinka01)
2022. jún. 2. 17:09

Ennyi!

Normális ember ìgy viselkedik.

Még a gyerekre is ràszólok,ha olyan helyen akar valamit mesélni, hogy ne itt!

18. alinka01 (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2022. jún. 2. 17:04
Mondjuk ritkán utazunk vonaton, de ott is csak közömbös dolgokról beszélünk mások előtt a párommal. Inkább mindketten olvasunk.
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 17:01
De èrtem,te nem èrted!
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 17:00
Lehet te mész szembe a forgalommal?
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 17:00

Ha egy szót sem szóltak, honnét tudod, hogy egy párt alkottak?

Lehetett egy testvér, szomszéd, sógor aki elvitte a kismamát a vizsgálatra.


Én meg azt utálom, ha egy rendelőben harsányak,az orvos sem hall bent. pusmogni meg kellemetlen, azt az időt kibírják beszélgetés nélkül.

Nem kell más szokásával foglalkozni. Nem zavartak rajtad kívül senkit így legalább.

2022. jún. 2. 16:59
Elkeserítő....komolyan. tíz emberből kilenc szerint ez normális....
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 8d00a82c06)
2022. jún. 2. 16:58
Nem erről van szó. Látom nem érted ..
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 16:56

Ès akkor mi van???

Csak örömködni lehet??

Csak a gyerek lehet a téma??

Muszáj jàrtatni a szájukat mert terhes??

2022. jún. 2. 16:56
Én amúgy azt sem értem hogy neked ez miért baj? Az ő életük... Nem értem hogy mit vársz ettől a fórumtól? Ja biztos nem szeretik sem egymást, sem a születendő gyereküket, mert telefonoztak.... Ha meg beszélgettek, nevetgéltek volna, az zavart volna hogy mit röhögcsélnek az orvosi váróban. Amúgy mi is szoktunk a párommal egymás mellett telefonozni, pl metrón ahol képtelenség beszélgetni, de az orvosi váró is ilyen lenne, nem akarnám hogy a többi ember azt hallgassa a néma csendben hogy mi miről beszélgetünk.
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 16:55

Egy váróban,idegenek között mi sem beszèlgetünk.

Semmi köze senkinek az èletünkről!

2022. jún. 2. 16:49

Abban egyetértek Léna123-mal, hogy egy nőgyógyászati váróban nem biztos, hogy beszélgetni kell a párunkkal, mert miről, ott mások előtt.

DE hogy a beszélgetés mintha tényleg visszaszorulna a családtagok között (is), abban lehet valami. Egy most vasárnapi éttermi példa:


Kellemes, hangulatos vidéki kis étterem, egy nagyobb asztalnál láthatóan gyereknapi családi ebéd résztvevőiként a szülők, egy nagymama, egy nagynéninek látszó hölgy és a két tinédzser korú gyerek. Gyakorlatilag szó nélkül várták, amíg megkapták az ételeket. Az Anyuka időnként próbálkozott valami beszélgetés kezdeményezésével, de rendre csődöt mondott. Közben az egyik gyerek és az Apuka is rá-ránézett az okostelefonra, de csak óvatosan... Majd néma csendben elfogyasztották az ebédet. És ahogy letették az evőeszközt, a Papa és a két gyerek valami pánikszerű gyorsasággal előkapta a telefont és azt nyomogatták, láthatóan felszabadulva a viselkedési kényszer alól... Az Anyuka feladta a kedélyes családi ebéd ideáját, gyorsan fizetett és kiterelte a néma sereget az étteremből.

2022. jún. 2. 16:47
Egyetêrtek Lénával.🤷
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Léna123)
2022. jún. 2. 16:45
Nem tudom ..biztos nincs igazam de ha két ember szereti egymást, fura ez a viselkedés
6. Léna123 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 16:43
Én csak magamból indulok ki. Persze ha nincsenek sokan,vagy lehet egymástól távolságot tartani, akkor nyilván lehet beszélgetni halkan. Szoktunk is. De pl pont ahova én nődokihoz járok, úgy ülünk, hogy szinte összeérünk. Akkor én is szívesebben ülök csendben. Bár oda amúgy is egyedül jár az ember a legtöbb esetben. A másik véglet, akik meg olyan hangosan beszélik meg a dolgaikat, hogy csak az nem hallja, aki nem akarja, nekem az is tök zavaró.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Léna123)
2022. jún. 2. 16:38
De,de ez akkor is olyan lelombozó! Most várják a babát....
4. Léna123 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 16:36
Gondolod nem szokott ez a pár beszélgetni, mert egy nőgyógyászati váróban csendben vannak? Jézus isten, a te szavaddal élve.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook