Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti is tapasztaltátok már, az emberek milyen indulatosak?Nem tudnak nyugodtan megbeszélni dolgokat, indulatos, személyeskedős, sértegetős let fórum

Ti is tapasztaltátok már, az emberek milyen indulatosak?Nem tudnak nyugodtan megbeszélni dolgokat, indulatos, személyeskedős, sértegetős let (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. Soufflet (válaszként erre: 67. - Ina87)
2023. febr. 21. 16:19

Talan nem latsz mindent.

Ami ha igy is van, nem baj.

Az a Jo a netezesben, hogy barmikor elhuzhatsz. Akar egy sO nelkul


De ha megismered a torzsvendegeket, nem lesz rossz.

68. Soufflet (válaszként erre: 67. - Ina87)
2023. febr. 21. 16:15

Mi a jo csatorna?

De egyebkent nekem Jo a tapasztalatom.

67. ina87
2017. máj. 26. 19:42
hát itt a hoxán többnyire csak veszekedésbe torkollik minden topik,más oldalakat nem tudok h ott mi h folyik,viszont világ hálón kívül na ott sem nyugodt az ember többség indulatos szemtelen és még sorolhatnám
2017. máj. 26. 19:34
Ez így van. Én is tapasztalom nap mint nap sajnos.
65. nicole. (válaszként erre: 63. - D41005143d)
2012. aug. 25. 11:26
így van, de sajnos annyi carság van az életben, hogy az emberek egyre feszültebbek, idegesebbek és így nehéz mosolyogni, főleg ha még nem is olyan lelkületű, habitusú...és nehéz tolerálni, illetve könnyebb a más dolgait elítélni mint a sajátjainkat elviselni, megoldani
64. spinneli (válaszként erre: 1. - Filona51)
2012. aug. 25. 11:25
Nyugi, élőben szinte mindenki beszari.
2012. aug. 25. 11:18
szerintem szep szoval,mosollyal mindent el lehet intezni.
2012. aug. 10. 23:01
A személyeskedést nem bírom, főleg, ha van benne jó adag rosszindulat. Ha trágár szavakkal illetnek, ugyanezzel viszonzom. Nem vagyok rá büszke, de egy kicsit heves vérmérsékletű vagyok. Alaptalanul azonban senkibe sem kötök bele.
61. filona51 (válaszként erre: 55. - Binky)
2012. aug. 10. 22:23
Igen, ezt jól fogalmaztad, szerintem is sokszor félreérthető az írás, meglehet, nem rosszindulat van mögötte, mégis úgy is lehet értelmezni.
60. 04e95f637a (válaszként erre: 59. - D41005143d)
2011. okt. 27. 16:10
én nem is tagadom :)
2011. okt. 27. 16:08
igen kulonosen a skorpiokra jellemzio ez a hirtelen harag,a helyes taplalkozas nyittja a nyugodt,kiegyensulozott idegrendszer.
58. globus (válaszként erre: 1. - Filona51)
2011. okt. 17. 12:30
Vannak fórumok, ahol előzetes moderálás után kerülhetnek ki az írások, néhány perces-órás időzár után. Így a kommentelő kénytelen meggondolni, miként csomagolja be mondanivalóját. Ez az a bizonyos átmenet, amelyet hiányolsz :)
57. 706217a8a2 (válaszként erre: 29. - **Rita**)
2011. okt. 17. 12:27
Egyetértek.Én is megmondom az igazat és még én vagyok a rossz.
2011. okt. 17. 09:27
Igen minden ember a saját gondjával van elfoglalva, de ez a rendszerváltás hozta magával, hogy miért is indulatosak és képtelenség sokszor kulturált módon megbeszélni dolgokat. Nézzünk körül az utcán egy kedves, mosolygós járókelőt sem lehet látni és tisztelet a kivételeknek úgy nézünk egymásra, mint a véres rongyra. Kinek jó ez kérdem én? Senkinek sem. Üdv.Ágnes
55. Binky
2010. aug. 6. 12:01
Mert neten nem fogod fel, hogy élő emberekkel beszélsz, egyfajta játékként élik meg a legtöbben. Másrészt meg nincsenek meg azok a metanyelvi elemek, amik egy szemtől szembeni beszélgetést, vagy akár csak egy telefonhívást személyessé tesznek és amik a mondanivalót értelmezik. Még az itteni hangulatjelek, smiley stb, sem tudja az árnyaltságot megfelelően éreztetni.
2009. júl. 15. 19:00

Az emberek többnyire annyira frusztráltak, hogy mindent magukra vesznek, és a saját maguk elleni utálatukat vetítik ki másokra.

Én gyakran tapasztalom , hogy egy-egy megjegyzéstől egyesek mennyire kikelnek magukból, holott nem nekik szóltak, de a saját megoldatlan problémáik miatt magukra ismertek és ezt agresszívan igyekeznek lereagálni.


...na most jól megmondtam, remélem érthető.

:)

53. Anka71 (válaszként erre: 29. - **Rita**)
2009. júl. 15. 17:36
Igen, lehet más a véleménye, de ne engem minősítsen a válaszával akkor sem. Mondjuk ha nem ismerek egy viszonylag ritka étel alapanyagot, akkor ne azt ragozza, hogy vajon 38 évesen szoktam-e vásárolni járni.
52. Anka71
2009. júl. 15. 17:34

Valaki itt feltette a kérdést: "Ki dönti el, hogy mi a nem megfelelő hangnem?" (Amikor itt nincs hangerő, stb).

Nálam pl. az dönti el, hogy amikor kérdezek, akkor nem azt várom, hogy engem minősítsen valaki, hanem segítséget várok. És ha 38 évesen nem tudok valamit (mert még nem találkoztam vele), akkor sem személyeskedést várok. Szóval, nálam ez dönti el a hangnem megfelelőségét.


Amúgy három szakmai fórumon is fent vagyok rendszeresen, ott mindig kulturált és segítőkész írásokat olvastam. Semmi személyeskedés, semmi egymás kiosztása. Holott elhangzanak szakmailag olyan "butácska" kérdések, hogy sokszor sírva fakadhatna az ember. Valamint: érdekes, ott abszolut egymás konkurenciái vagyunk a való életben. MÉgis mindenki a tudása legjavát adja be a közösbe.

2009. júl. 15. 16:34
Iszonyat az emberek milyenek én sokszor csak döbbenek, ahogy beszélnek másokkal, szomorú ez:o(
50. Henci2
2009. júl. 15. 16:15
Anya is ilyen. nem tudom miért nem lehet szépen beszélni, normál hangon elmagyarázni a dolgokat. Szerencsére többnyire nyugodt vagyok, úgyhogy engem nem hatnak meg az ilyen emberek.
2009. jún. 23. 00:18

Igen nagyon jó, hogy emlititek, én is tapasztalom

uton utfélen közértbe parkolásnál, vezetés közben.

Az emberek ingerküszöbe talán a napi rohanás, a szocializálodásból is fakad, ki milyen élményt ivott gyerekkorában. A szüllői minta? De ez mintha

nem is erről szolna, valami olyan eszeveszett tolerancia nélküli világ lett, ami nyilván a sok

adodó probléma, a kilátástalanság a folyamatos negativ témák hallása, tapasztalása, annyira kiveszi az emberekből a figyelmességet, a kedvességet,az embert, hogy már szinte mérhető.

Nagyon rossz bele gondolni, ha már ennyire észrevesszük az emberek negativ viselkedését, hozzáállását a másikhoz, GYŐZIKE stilust is tulugrottuk. De lehet a médiákon keresztül is

nevelik a társadalmat..ÉS EZ A CÉL.

48. spinneli (válaszként erre: 41. - Filona51)
2009. jún. 22. 21:14

A saját kudarcaikat az emberek hajlamosak agresszióval kompenzálni, és belelátni mindenbe és mindenkibe.

Itt is rengeteg ilyen van-az emberek észre sem veszik, hogy saját maguk hibáival nem tudnak mit kezdeni.

47. silvercat (válaszként erre: 46. - Silvercat)
2009. jún. 22. 20:52
Bocs.Tartom
2009. jún. 22. 20:51
Nagyon sok buta,primitív,személyeskedő,félremagyarázó hozzászólást olvastam már itt az oldalon.Jómagam nagyon hirtelen haragú vagyok,de elképzelhetetlennek tartóm,hogy számomra idegen embereket minősíthetetlen hangnemben szapuljak.
2009. jún. 20. 19:44

Igen tudom, igazad van! Sosem szoktam trágár lenni egyéb esetben, de akkor az voltam, mert velem is azok voltak. Ez kicsit gyerekesnek tűnik, de úgy éreztem, hogy ezzel a társulattal másként nem lehet.

Hát meg lett az eredménye:))

44. filona51 (válaszként erre: 43. - B9fb9d38f8)
2009. jún. 19. 18:59

Szia fegu!

Van az úgy, ha az ember begurul. Kihozzák belőle az állatot.

De én pl. mindig vigyázok arra, hogy trágár szavakkal nyilvánosan nem sértegetek senkit, meg lehet sérteni finoman is valakit, és az talán még rosszabbul esik neki, mert érzi a szellemi fölényt.

Üdv.Filona

2009. jún. 14. 17:57
Én most meg is tapasztaltam:-( De olyan szinten belementem a sértegetésbe, hogy én is szégyelem magam:-(
42. **Rita** (válaszként erre: 41. - Filona51)
2009. jún. 11. 18:58
Ezt természetesen nem lehet félre értemi
2009. jún. 11. 18:06

Ritának.

Az egyik közösségi oldalon olvastam azt, amit az egyik nőnek írt egy hasonló korú férfi azzal kapcsolatban, hogy a nő elmesélte, miért nem sikerül a párkapcsolata.

":::teli van a tököm, hogy mindenféle kielégítetlen öreg csaj a férfiak szapulásával van elfoglalva."

Megjegyzem a nő semmi rossz megjegyzést nem tett a volt párjára, csak azt írta le, hogy miért nem működött a kapcsolat, tárgyilagosan.

Nos, kell ehhez mimika, vagy arc, gesztus?Szerintem ez tisztán érthető.

2009. jún. 7. 15:37
párom is dettó..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook