Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szeretik sokan a Tescot? fórum

Miért nem szeretik sokan a Tescot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
492. ESS
2008. ápr. 16. 12:48

"nem megfelelo a kikszolgalas..."

ez azért van mert szarnak a vevőkre ahogy az alkalmazottakra is. én tudom én is alkalmazott vagyok ennél a köcsög cégnél ahol csak azzal foglalkoznak a vezetők hogy egyre feljebb és feljebb jussanak BÁRMI áron , ha ennek az az ára hogy másokat kikell túrni a helyéről legyen az OV vagy Ügy igazgató ,hát szarnak bele megteszik mert egy köcsög mocsok BANDA az egész

491. Anita123 (válaszként erre: 121. - Kinga82)
2008. márc. 13. 22:21

Ez biztos igy van!!!

"Angliában színvonalas a Tesco" ahogyan Kinga is irta.

Minden tokeletes.Nagyon odafigyelnek mindenre,h rendben legyen.Segitokeszek az alkalmazottak,stb.

Sajnalom ha ez M.o-n nem igy van.De otthon nem csak a boltokba "nem megfelelo a kikszolgalas..."De ez mar mas tema...

2008. márc. 13. 22:13

Nagyon szeretem a Tescot!!!


Minden heten ott vasarolok.(Nem tudom az otthoni milyen.A szolgaltatas,termekek minosege stb...De az ittenivel nagyon elegedett vagyok!)

2008. márc. 2. 19:48

Nagyon oda kell figyelni a pénztárnál!

Mindezek ellenére érdemes ott vásárolni pl.6 kg-os mosóport, 3 db-os fogkrémet, az 1-et fizet 2-őt kap akció is megéri.

2008. márc. 1. 19:47
Én azért szeretem.Sokszor klassz akciók vannak.Pelust szoktunk ott venni!!!
487. ea9bff1b44 (válaszként erre: 478. - 9bc47feccc)
2008. márc. 1. 19:47
pasi vagy ugye? Mintha csak a sógoromat hallanám:)
2008. márc. 1. 19:45
ma is ott voltunk vásárolni. Bár a felvágottak jóval többe kerülnek, mint mellettünk a kisboltba, de legalább a gyerek evett egy szelet pizzát!Az akciós sonkából persze már nem volt!
485. nitán
2008. márc. 1. 19:44

Frászt kapok a lélektelen hodályoktól,olyan mintha

nem embernek találták volna ki. A minőségről ne is beszéljünk

2008. márc. 1. 19:41
A felvágottaknál nekem már gyanús, ha kettő címke van a csomagoláson már egy –kétszer megjártam meg van olyan érzésem, hogy sok terméket át csomagolnak.
483. gerna
2008. márc. 1. 19:31

Én viszont szeretem, mert nem kell parkolódíjat fizetni (mint nálunk a piacnál), vannak Cherokee cuccok, van zacskós basmati-rizs, rengeteg zacskós fűszer... mit is vettem még tegnap?

Az emberi kapcsolatok? ahányszor odamegyek, rengeteg ismerőssel találkozom. Kisváros!

2008. márc. 1. 19:20
Csatlakozom Zelma véleményéhez..
481. Zelma
2008. febr. 25. 22:03
Mert egy hangulatnélküli lélekölő hodály. Mert behozza a szemetet, az emberek rászoknak, és nem mennek ki Mari nénihez a piacra. Az emberi kapcsolatok gyengülnek, a pénz kimegy, a kaja szemét.
2008. febr. 25. 21:53
a kedvenc termékeim mindig elfogytak. utálom, h mindig nézegetni kell a lejárati dátumot és az első sorokban vannak a 2 napon belül lejárt cuccok igy hát autómatikus hatulrol veszem. melleseg az auchan nagyobb és jobb a kínálat. de ami zavar az a KÉSZLET HIÁNY!
2008. febr. 25. 21:27
Én szeretek ott nézelődni,de amikor nem az az ár van kiírva,amit a ksszánál is beütnek,na akkor mérges vagyok...
2008. febr. 25. 21:16

Én szeretek a Tescoban barangolni,Persze engem a híradástechnika,számítástechnika érdekel,meg a sörosztály.Eltudok akár fél napot is bóklászni,nézelődni,aztán nem veszek semmit,kijövök.A lottóimat szoktam ott kitölteni.

Nekem bejön.

477. 01kalandor01 (válaszként erre: 476. - DODICA)
2008. febr. 25. 21:11
Én csak azt vázoltem, miéert van a hozzánemértés.
476. DODICA (válaszként erre: 474. - 01kalandor01)
2008. febr. 25. 12:42

???????


Nem az eladókról beszéltem.

2008. febr. 25. 08:04
Különösebben nincs bajom vele, igaz nem is járok oda nap, mint nap. De azért húsárut nem szoktam onnan vanni, nem bízom a minőségükben!
474. 01kalandor01 (válaszként erre: 122. - DODICA)
2008. febr. 24. 20:24

A Tesco ÖNKISZOLGÁLÓ, az eladók nem eladók, hanem árufeltöltők, akik csak a saját területüket ismerik (azt se tökéletesen, hisz folyamatosan cserélődnek).

Még az osztályvezetők (kék pólósok) is csak a saját termékeiket ismerik.

Sőt napközben nincs is árufeltöltő max. 1 nagyobb áruházakban osztályonként 2.

473. 01kalandor01 (válaszként erre: 119. - Rencsilany)
2008. febr. 24. 20:15

Az árukat nem az eladók csomagolják ki. Saját szememmel láttam, mikor a lepántolt terméket szedte szét a kedves vevő, persze nem azt vitte el. A dobozokat szétszaggatják, a nem kívánt termékeket pedig ott rakják le, ahol éppen eszükbe jut.

Pl. cipőt nápolyik közé stb.

Ezekért nem az alkalmazottak a felelősek. Ez vásárlói primitívség. Tisztelet a kivételnek.

472. 01kalandor01 (válaszként erre: 99. - Petrikek)
2008. febr. 24. 20:07

Sziasztok!

Még csakmost találtam rá erre az oldalra.

Lehet, hogy már más írta, de tényleg figyelik a péztárosok gyorsaságát. Ugynevezett "szkennelési arány" norma van megállapítva. Ezt minden nap kiírják egy táblára, hogy ki hogy teljesített. Ha pedig nincs vevő, ki kell lépni a gépből, mert az üres járatot is mérik.

Azt ugyan nemhallottam, hogy a hiányt ki kell fizetni, de a bórravalót tényleg nem teheti el sőt a töbletet se. Sőt nem is tudja van-e eltérése, mert nincs rovancsolás műszak végén. Van hogy egy nap több ember is dolgozik ugyanannál a kasszánál.

VAn, hogy nem csak kasszások blokkolnak, hanem árufeltöltők is, ha hosszú a sor.

Egy háromszoros Penny méretű áruháznak van 16-17 4-6 órás kasszása. Na ennyi embert kell elosztani egy hétre, napi 18 órára.

MOst hírtelen ennyit a kasszásokról.

2008. febr. 17. 14:21

A streszko egy otvar, az egyetlen elonye, hogy ejjelnappalos.

En nem jarok oda mar, mert nincs is, de pesten jobb a cora, az auchan, a kedvencem a kaisers volt, es a lenti kisboltban is mindent lehetett kapni, nem kellett felnapos programot tervezni egy bevasarlasra, szerintem meg olcsobb sem volt. Az eladokat nem tudom, en mindent megtalaltam egyedul is, pont ezert arra sem emlekszem, hogy lattam-e egyaltalan oket, vagy nem.

470. 0c97fbb607 (válaszként erre: 465. - Mütyür)
2008. febr. 17. 12:52
A hipermarketekben ,nem nagyon vannak eladók,én inkább árufeltőtőknek nevezném ,akik ott dolgoznak,mindenkinek meg van a saját részlege,amit felügyel.Persze ,hogy átküld oda,ahol körülbelülre sejti,hol lehet az az áru.
469. 0c97fbb607 (válaszként erre: 468. - Pp)
2008. febr. 17. 12:49

Szia Pp:))))))

Igazad van,mi szinte mindig a tescóban vásárolunk,jobban mondva a férjem.Éjjel jár dolgozni ,így előtte pont útba esik neki éjjel.Tetszik a nyitvatartása,és már zöldséget is lehet éjjel venni,a minőségével sincs semmi baj.

468. pp (válaszként erre: 465. - Mütyür)
2008. febr. 17. 12:46

Melyik boltban nem bunkók és parasztok az eladók?

Mi az ami ehetetlen, használhatatlan? Nagyjából ugynazt lehet kapni, mint mindenhol...


(bár nem általános, de én múltkor éjfélkor habpatront kerestem a tescoban, és egy eladószerű addig kísérgetett, meg mozgósított másokat is, míg meg nem találtuk, a végén már kényelmetlenül éreztem magam)



Én kíváncsi lennék tényleg, hogyha itt mindenki szarja a tescot, akkor ők hol vásárolnak, ahol minden másképp van? Mert amik itt ujra és ujra fel vannak sorolva a tesco ellen, az - ahogy én látom - máshol is ugyanúgy van.

2008. febr. 8. 18:27
Előfordul,hogy a kiírt árnál jóval drágábban kapok meg valamit,és mehetek az információhoz...Pl.egy játébaba 990ft-ért volt kiírva,de 2300ft-ért hoztam el gyerekemnek,mert ugye neki nem mondhattam azt,hogy bocs kislányom,átvágtak...szegénykém nem értette volna úgysem.
2008. febr. 8. 16:58

Én szeretem.

Azért még szerettek? :D

2008. febr. 8. 16:57
Mert az eladók és kisegítők bunkók, parasztok ráadásul nem tudnak semmit. Ha megkérdezed hol találod, nem tudja, elküld egy másikhoz, az se tudja...és így tovább. Kaja hiába olcsó, ha szinte ehetetlen, a többi termék is hiába olcsó, ha használhatatlan. Ennyi nagyvonalkban. Én nem járok oda már régóta
464. era06
2008. jan. 12. 20:23
Akciós termék csak az újságban. Lejárt szavatosságú termék a pulton, még egy hét múlva is. A hús kinézete szörnyű. a felvágottról nem is beszélve. Ha megfeketedet az egyik oldal megfordítjuk. Az ár nem annyi mint ki van téve, hanem amennyit számolnak a pénztárnál. Legújabban tök üres a bolt. A kiszolgáló hölgyön olyan köpeny, hogy a felmosórongyom tisztább.
2008. jan. 12. 19:59
Mert például a lejárt szavatosságu szalámit sütik rá a pizzára, de ez csak 1 dolog.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook