Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem képes miattam feltölteni a telefonját? fórum

Miért nem képes miattam feltölteni a telefonját? (beszélgetős fórum)


4. Iodine (válaszként erre: 1. - 0e5366b520)
2012. szept. 8. 02:19

De gondolj bele forditva neked hogy esne,ha te dolgoznal nyarimunkan,es az osszes megkeresett penzed telefonra menne el?!


Amugy O csak a baratod,vagy a parod/pasid...vagy ki?


Erre a,nem ertem neki miert nem fontos-ra,meg csak annyi,amit az elobb irtam.Lehet neki is fontos,hogy beszeljetek es hallja a hangod,de miert csak o fizethetne ezt?

En megertem ha zokon esett neki.

3. Iodine (válaszként erre: 2. - 0e5366b520)
2012. szept. 8. 02:12
Miert nem beszeltek skype-on vagy msn en eloben?Ugy inegyen lenne,csak internet kell hozza.
2012. szept. 8. 02:03
természetesen eszem ágába sincs követelni tőle, hogy az egész megkeresett vagyonát rám költse! Ha valakinek ez jutna eszébe.
2012. szept. 8. 01:59

Egy barátom, akivel távkapcsolatban vagyok. Zokon vette, hogy "elvárom" hogy költsön rám, azért mert szeret... Az előző hónapokban kb 20 ezret költött az én hívogatásomra. Nyári munkával keresett 20-30 ezret, amit csak magára akr költeni, pedig hónapok óta nem beszéltünk élőben, én pedig azt hittem fontos neki a telefon miattam. Ő csak azzal jön, hogy drága rám költeni.

Én alig várom, hogy végre hallhassam, mert az sokkal jobb, közelibb végülis az élő beszéd! Nem értem neki ez miért nem fontos? :(

Nekem nincs pénzem, iskolás vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook