Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kellek neki? fórum

Miért nem kellek neki? (beszélgetős fórum)


43. László1107 (válaszként erre: 42. - Unom)
2021. jan. 2. 12:00
Hogyan érjem el ezt a vagányságot? Mit kellene csinálnom?
42. unom (válaszként erre: 41. - László1107)
2021. jan. 2. 11:58

Az is lehet.

De lehetnél kicsit vagányabb, életrevalóbb.

Huszonévesen a legtöbben nem a nyugalmat keresik, az jóval később jön.

41. László1107 (válaszként erre: 40. - Unom)
2021. jan. 2. 11:52
Én azon is gondolkodtam hogy a külsőmön kell változtatnom.
40. unom (válaszként erre: 39. - László1107)
2021. jan. 2. 11:32

Egy kapcsolatban, ha hosszú távú, nehezen tudom elképzelni, ez hogy működik. Szerintem fontos a közös értékrend.

Próbálj a barári társaságban ismerkedni, hátha több sikerrel jársz.

39. László1107 (válaszként erre: 36. - Unom)
2021. jan. 2. 11:29
Nem zavar ha valaki nem vallásos csak ne menjen ellene :) Szóval hogy fogadja el hogy én az vagyok én is elfogadom ha valaki az. Én nem akarom megtéríteni, ő meg ne akarjon letéríteni :)
38. Lávli* (válaszként erre: 35. - László1107)
2021. jan. 2. 11:17

Azon sose változtass.:))

Csak ne aludjon meg a tej a szádban ... :)))

37. Lávli* (válaszként erre: 32. - László1107)
2021. jan. 2. 11:15

Lehet, hogy túl lassú, túl csendes vagy, egy idő után az unalmassá válhat. Nem mondom, hogy fordulj ki önmagadból, de lehet, hogy picit határozottabbnak, pörgősebbnek kéne lenned.

Hol? Mindenhol, bárhol. Társkeresőn pl. Egyre ügyesebben fogod érezni, ki a hozzád illő, ki nem.

Itt a Hoxán pl.

Le merném fogadni, hogy több olyan lány van itt, aki szelíd szolid cuki fiúra vágyik, mint nagydumásra.

Előbb utóbb úgyis rájönnek, hogy aki nekik nagyot ígér, az másnak is ... 🙃

36. unom (válaszként erre: 32. - László1107)
2021. jan. 2. 11:09

A kamaszkor a keresgélés időszaka, ilyenkor jön rá az ember, mit is akar valójában.

Az egyetemen nem tudsz ismerkedni?

Mennyire fontosak neked a vallásos értékek?

35. László1107 (válaszként erre: 33. - 80ASIQ)
2021. jan. 2. 11:08
Én már azon is elgondolkodtam hogy talán rosszul csinálom és nekem kell változtatni hogy ne legyen ennyire kedves, előzékeny
34. 80ASIQ (válaszként erre: 30. - Flóra76)
2021. jan. 2. 11:05
Pedig jelezni akartam. A 13-asban.
33. 80ASIQ (válaszként erre: 28. - Miss Angel)
2021. jan. 2. 11:03
Csuda tudja... Hiszek abban, hogy minden zsák megtalálja a maga foltját. Csak nem mindig azok jönnek össze, akiknek a mi véleményünk szerint össze kellene.
32. László1107 (válaszként erre: 24. - Lávli*)
2021. jan. 2. 10:49
Csak kérdés, hogy az ilyen lányokat hol keressem? Mert mint mondtam egy darabig a volt barátnőm is ilyen volt. Aztán egyik pillanatról a másikra már másra vágyott.
31. László1107 (válaszként erre: 25. - Unom)
2021. jan. 2. 10:46
A gyülekezetemben elég kevesen vagyunk és főleg inkább idősebbek a nők nálam. Gondolkodtam online társkeresőkben is, de ott meg kapásból nem is kezdődött el a beszélgetés senkivel, mert vagy nem írtak vissza vagy felszívódtak.
30. Flóra76 (válaszként erre: 26. - 80ASIQ)
2021. jan. 2. 10:37
Melyikben?
29. dfc04c70e4 (válaszként erre: 17. - László1107)
2021. jan. 2. 10:37

Na látod! Erről beszéltem lentebb. Van, akinek a "rossz fiúk" jönnek be, mert egy fiatal srác, aki mindig tisztelettudó, kedves, az előbb-utóbb megszokottá válik, unalmas lesz.

Bizonyos kort meg kell érni ahhoz, hogy másként értékeljen az ember.

Higgy már magadban! Nem kell ahhoz tetováltnak, lenned, nem kell verekedned! Hidd már el, hogy nem ettől menő valaki!


Nyalj egy utolsót a sebeden, aztán begyógyul magától!

Lesz másik, és még újabb másik, míg megtalálod azt, akinek te leszel az igazi.

De ne keseregj, nem tesz jót!

28. Miss Angel (válaszként erre: 26. - 80ASIQ)
2021. jan. 2. 10:36
ez így van a nőkkkel is,egy nő minél komolyabb felelősségteljesebb,stb,ugymond a "rendes" kategória,annál jobban nem kell.Ilyen a világ....
27. Miss Angel (válaszként erre: 1. - László1107)
2021. jan. 2. 10:35

remélem nem haragszol meg azért amit most írok,de sose futnék olyan után,akinek nem kellek,pláne olyan után,akinek egy ilyen kell.Mert ha neki ilyen kell,akkor ő is olyan amilyen....az életedet kár rá pazarolni,v inkább az életedből éveket v akár csak hónapokat

kívánom h vigasztalodj és találj vki olyat aki önmagadért szeret és akinek azért kellesz,aki vagy !!

26. 80ASIQ
2021. jan. 2. 10:35

Atyaég! Mintha saját magamat olvasnám!! Persze én a 70-es évek végén jártam így, a gyötrődésemnek a katonai behívó vetett véget, már amennyire... :D


A lényeg az, hogy Flóra 76 tökéletesen, röviden leírta a lényeget!


Én csak azért írok, mert meglepett a történeteink hasonlósága. Én ráadásul jóval többet tudtam lenni az illetővel, így utólag nálam felmerült az a feltevés, hogy balfék voltam. Én is aranyos, rendes, jószívű, meg a jó ég tudja még mi voltam, egy földre szállt angyal! Neki egy minden nőt megfektetni képes nőcsábász kellett, igaz, alkalmi kapcsolatra, aztán egy másik alkalommal egy undorító nyálas figura. (Én legalábbis mérgemben annak láttam! :D) Itt a Hoxán felvilágosítottak, hogy a rendes pasik unalmasak! Én nem tudom, milyennek kell lenni, de, ami tuti, az az, hogy szórakoztatónak!

Áhh! Én nem mondtam semmit, csak mondom, nagyon sorsközösséget érzek a Lászlóval. (Nálam ez már persze múlt idő! :D)


Nincs értelme kűzdeni érte... Sajnos... Új lányokkal kell ismerkedni! Az szinte tuti, hogy nem az első lány lesz az igazi, de valahogy felejteni kell a régit. Sok sikert kívánok!

25. unom (válaszként erre: 23. - László1107)
2021. jan. 2. 10:35

Szakításnál sok mindent mond az ember, nem kell vele foglalkozni.

A gyülekezetben nem próbáltál lányt keresni? A vallásosság nem sok lánynak vonzó, ha ő maga nem az.

24. Lávli* (válaszként erre: 15. - László1107)
2021. jan. 2. 10:33

Szerintem ez így nem igaz és nem létezik.

" a tisztességes embereket csak úgy elsöprik a lányok és inkább mennek a homlokközépig kivarrt büntettet előéletű figurákhoz" - döbbenet még olvasni is, hogy ilyen elképzelések élnek benned.


Szerintem a lányokat nem a varrás és a büntetett előélet veszi le a lábukról, hanem a nagyduma, a lendület, az akarni akarás. Ettől elkábulnak, nagyon fontosnak érzik magukat az adott fiú szemében, elhiszik, hogy őket nagyon nagyon akarja valaki, mindenáron, tűzön-vízen át.

Mégcsak nem is mai jelenség, Molnár Ferenc tollából (is) születtek hasonló szituációk, száz évvel ezelőtt is.

Az csak véletlen egybeesés, hogy a srác kigyúrt és tetkós (aki amúgy mint írod, "mindenkit lenyűgözött" az összejövetelen is).

Egy jól fésült, látszatra szolid egyetemista is hengerel nagy dumával és határozott fellépéssel.

Te teszetosza voltál, halogattad a találkát, más meg elvitte közben.

Ne keseredj el nagyon, mert nem minden lány szereti a nagydumát, sokan sokkal inkább a hozzád hasonló szolíd szelídeket, akikkel imádnak szótlanul kézenfogva andalogni, és félszavakból is ott a híd a szívük között.

Egy ilyen lány lesz a hozzád való.

23. László1107 (válaszként erre: 20. - Unom)
2021. jan. 2. 10:33

Teológiát tanulok. Hobbim sok van, mert nagyon szeretek a szabadban mindenfélét csinálni. Kirándulni, túrázni, biciklizni. Plusz golfozni is eljárok néha pár barátommal.

A volt barátnőm is csendes, visszahúzódó volt. Aztán pont ő vágta a fejemhez hogy unalmas vagyok. Ezért vagyok megzavarodva.

22. dfc04c70e4 (válaszként erre: 15. - László1107)
2021. jan. 2. 10:29

Pedig ezzel a lánnyal kapcsolatban jobban jársz, ha feladod.

Nem téged választott, más az értékrendje.

Mitől van ez a jelenség? Van és kész.

Fiatal ez a lány. Ő még tuti nem a "biztos, kiszámítható" kapcsolatokat keresi. Neki érdekesebb egy olyan figura, akit vagánynak lát, aki televarrt, neki ez jön be. Ezek szerint a srác büntetett előélete sem zavarja.

Ne küzdj érte, az energiádat fordítsd másra!

2021. jan. 2. 10:28

A lány még gondolom nagyon fiatal, keresi a zsánerét. Kipróbál ezt-azt. Majd megtalálja a neki valót.


Kár ezen agyalni.

20. unom (válaszként erre: 17. - László1107)
2021. jan. 2. 10:26

Próbálkozz csendesebb, visszahúzódóbb lányoknál.

Ne külső alapján válassz, koncentrálj a belső értékekre.

Mit tanulsz? Van hobbid?

19. Flóra76 (válaszként erre: 15. - László1107)
2021. jan. 2. 10:26
Gondolom imponál neki, amit a pasi nyújt, menő autó? menő programok,? stb, nem tudhatom.....Ebben a korban, még a külsőségek fontosak, csak később jön rá, ha rájön egyáltalán, hogy a szürke hétköznapokban ki milyen értékes...
2021. jan. 2. 10:24
Majd lesz olyan aki téged akar és meglátja benned a jót és szépet.
17. László1107 (válaszként erre: 16. - Unom)
2021. jan. 2. 10:24
A középiskolai barátnőm olyan volt, hogy értékelte amilyen vagyok. Mindig mondta nekem hogy nagy kincs hogy tudom értékelni a nőket és szerette hogy tisztelettel, kedvesen bántam vele. De aztán amikor a szakítottunk ő is azt vágta a fejemhez hogy egy idő után ellaposodott a kapcsolatunk mert elunta magát és ő valami izgalomra vágyik. Nagyon megviselt akkor is hónapokig magamban kerestem a hibát aztán végül jött ez a lány aki meg nem olyan mint a volt barátnőm de mégis ugyanarra vágyik. Szóval nem tudom, valamit biztos elrontok. Legyek én is kitetoválva? Vagy törjek be egy bankba? Esetleg meg kell vernem valakit ahhoz hogy ne legyek "unalmas"? :/ Elkeserítő, és nem értem
16. unom (válaszként erre: 15. - László1107)
2021. jan. 2. 10:19

Nem lehet, hogy rosszul választasz?

Nem veszed észre azokat a lányokat, akik lehet, hogy kevésbé szépek, de belül olyanok, amit te keresel?

15. László1107 (válaszként erre: 13. - Flóra76)
2021. jan. 2. 10:16

Ha nagyon muszáj elfogadom. Én egyébként nem szeretem feladni :)

De itt magára a jelenségre vagyok kíváncsi mert nem ez az első meg az utolsó eset sem hogy a tisztességes embereket csak úgy elsöprik a lányok és inkább mennek a homlokközépig kivarrt büntettet előéletű figurákhoz. Az érdekelne hogy ez a jelenség mitől van.

14. László1107 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 2. 10:13
Ja nem, tudom én hogy nyilván a lány se tökéletes ahogy senki de valóban vele kapcsolatban csaltak a megérzéseim, mert azt hittem hogy ő olyan típusú férfire vágyik aki megbecsüli és tiszteli.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook