Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem kaptam fizetést? fórum

Miért nem kaptam fizetést? (tudásbázis kérdés)

2013. okt. 10. 21:31
Holnap meg fogom kérdezni.
9. Toulouse (válaszként erre: 6. - Lexibaba)
2013. okt. 10. 21:29
Én az OTP-nél vagyok, a munkahelyem a K&H-nál. A többiek mind megkapták már 9.-én.
2013. okt. 10. 21:29

hát nálunk (közalkalmazotti állás) ha a hónap tizenvalahanyadikáig nem adják le az új belépők papírjait első hónapban, akkor már csak hóközi fizetést tud kapni... vagyis nem rendesen a hó elején fogja megkapni az elsőt...

ha te 27-én kezdtél, akkor azt csak késve tudták bérszámfejteni... persze lehet hogy máshol másképp működik.. de miért nem kérdezed meg a munkahelyeden?

7. simple (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2013. okt. 10. 21:28
Lehet, hogy majd csak a következő, teljes havival együtt fogod megkapni. Miért nem kérdezed meg bent?
2013. okt. 10. 21:27

melyik banknál vagy? Melyik banknál van a munkáltatód? Van ugyanolyan banknál lévő ember, mint ahol te is vagy és megkapta? Holnap benézhetsz a pénzügyre esetleg és csak halkan kérdezd meg, hogy:

"Elnézést, a tegnapi napon még nem érkezett meg a fizetésem. Csak szerettem volna megkérdezni, hogy mivel nem régen kezdtem sikerült-e az adataimat rendben felvenni? Ha igen, akkor mi lehet a gond?"


Szerintem ha ezt így nyugodt hangon megkérdezed, biztos megkapod a választ. Sok sikert! :)

2013. okt. 10. 21:27
Talán kérdezd meg a munkahelyeden.
2013. okt. 10. 21:27
Még nincs vége a mai napnak. Hátha....:)
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2013. okt. 10. 21:27
A legjobb ha a személyzeti osztályon megkérdezel valakit.
2013. okt. 10. 21:24
Szeptember 27.-én kezdtem a munkahelyemen. A szeptemberi hónapban 3 napot dolgoztam. A munkaszerződésem szerint legkésőbb minden hónap 10.-ig meg kell érkezzen a fizetés. Igaz, hogy nem nagy összegről van szó, de akkor is és rajtam kívül már mindenki megkapta.
2013. okt. 10. 21:24
Miért nem kaptam fizetést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook