Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akar velem kettesben lenni vagy beszélgetni a férjem? fórum

Miért nem akar velem kettesben lenni vagy beszélgetni a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. 9cf0877606 (válaszként erre: 13. - Marcsi37946)
2018. dec. 8. 10:47

Extrém helyzet, az tény.

Pozitív dolognak tűnik, hogy a kis kétévest szereti. Lehet, hogy kiút lenne a zsákutcából, ha az "édeskettes" helyett olyan programokról ábrándozna a fórumindító, ahol a gyerek is jelen van?

(Csak egy ötlet: egy közös állatkerti séta. Vagy "csak" egy "közönséges" séta a parkban...)

21. PöttyösPanka (válaszként erre: 14. - Bontie)
2018. dec. 8. 10:35
Másokkal mennyire "csevegős"? Ha alapból szófukar, akkor neki nem a legjobb kikapcsolódás a beszélgetés. Persze azért az ember beszélgessen a párjával, mert ez nagyon fontos, hogy megmaradjon a jó kapcsolat. Talán olyan programokkal kellne próbálkoznod, amiket ő szeret. Nekem olyan horgászós típusnak tűnik. Esetleg számítógépezősnek. Az keményebb dió, mert csak azért elkezdeni WOW-ozni, hogy beszélgetni tudjatok... De kérdezni lehet róla.
20. globus (válaszként erre: 14. - Bontie)
2018. dec. 8. 09:05
Nekem is az a gyanúm, hogy ő valószínűleg ilyen alaptermészetű, elejétől fogva. Csak amíg lebegett a rózsaszínű köd, nem vetted észre. Egyedül ezt nem tudod megoldani, esetleg próbálkozhatsz érdeklődni a szüleinél, testvéreinél, hogy ők látnak-e rajta változást. Ha azt mondják, nem, akkor sajnos így jártál... :(
2018. dec. 8. 08:59
Az introk nagyon is szerethetnek arra érdemes partnerrel kettesben lenni... Más kérded, hogy megüti-e bárki is a mércét. :)
18. birebora (válaszként erre: 11. - Bontie)
2018. dec. 8. 07:25

Természetesen nem benned van a hiba. És nyilván vágysz nem csak szexre is. Félreértetted.

Szerintem is úgy gáz az egész, ahogy van. Akkor beszélgessen veled szex előtt. Komolyan mondom. De az is gáz, hogy ezt így kelljen kiharcolni. Nem irigyellek.

17. biológus (válaszként erre: 14. - Bontie)
2018. dec. 8. 04:45

Szia!

Nekem. Azzal a különbséggel, hogy ő nem rajongott a gyerekért. Mikor három és fél éves volt a lányom, kavarni kezdett a legjobb barátnőmmel...

Hosszú sztori, mi kibékültünk, de semmi sem lesz a régi egy ilyen törés után. Ő is ilyen volt, mint a te párod, sőt még most is ilyen (nem beszélget, nem figyel rám) azzal a különbséggel, hogy mostmár mindenhova velem akar csak menni. Ez sem jobb.

2018. dec. 7. 21:44
Eléh introvertalt lehet.
15. Bontie (válaszként erre: 12. - Marcsi37946)
2018. dec. 7. 21:11
Azt gondolom, szeret. Kulonben nem tornem magam, hogy megoldjam ezt.
14. Bontie (válaszként erre: 12. - Marcsi37946)
2018. dec. 7. 21:10

Valamennyire ilyen volt, de most rosszabb lett. Vagy csak kielezodott, hiszen a gyerek elott voltak kettesben programjaink.

En orulnek a legjobban, ha ez csak vicc lenne, de egy 2 eves mellett nincs idom ilyenekkel viccelodni. ;)

Valakinek hasonlo elmeny vagy ferj?

2018. dec. 7. 21:05
Vagy tényleg valós ez, vagy csak szívatni akarsz minket.. Mindkettő nagyon gáz.
12. Marcsi37946 (válaszként erre: 5. - Bontie)
2018. dec. 7. 21:04
Nem tudom. Ha ő alapból is ilyen volt már megismerkedésetektől kezdve, akkor nincs gond, de így hogy írtad most rosszabb a helyzet.. Az én meglátásom szerint ha valaki nem akar velem jönni csak egy harmadik személy társaságában, hát.. ha valakit szeretek akkor elmegyek vele mindenfelé.. Biztos hogy szeret téged? Minden rosszindulat nélkül kérdezem.
11. Bontie (válaszként erre: 10. - Birebora)
2018. dec. 7. 21:03
Hat biztos bennem van a hiba, ha a napi szintu szexen kivul masra is vagyom egy parkapcsolatban. ;)
10. birebora (válaszként erre: 5. - Bontie)
2018. dec. 7. 21:00
Napi szinten szex de nem beszél veled, csak annyit, hogy imádja veled, na jó, szia:)
9. Bontie (válaszként erre: 7. - Birebora)
2018. dec. 7. 20:59

Nem. Ahogy irtam a kislanyunk nelkul nem akar sehova.

Tudjuk kire hagyni, megbizhato nagyikra. Ha inteznivalo van, nyugodt szivvel rajuk is hagyja. De kettesben nem akar velem sehova menni a gyerek nelkul. (Setalni, moziba, akarhova..)

8. Bontie (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2018. dec. 7. 20:57

Arrol nem (sem) beszel, hogy miert nem akar velem kettesben lenni.;)

Eze

7. birebora (válaszként erre: 4. - Bontie)
2018. dec. 7. 20:56

És az mit jelent, hogy nem akar veled lenni kettesben?

Átmegy a másik szobába, kimegy ha te bemész? Nem értem.

6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Bontie)
2018. dec. 7. 20:55

Nem akar beszélgetni arról, hogy miért nem akar beszélgetni?

Ja, a pasik ilyen bonyolultak.:/

5. Bontie (válaszként erre: 3. - Marcsi37946)
2018. dec. 7. 20:55

Nem gondolom, hogy lenne valakije, mert napi szintu igenye van a szexre es azt tobbszor kifejezi, mennyire imadja velem. Es egy barati korben dolgozik, ott nem is lenne lehetosege, es amugy sincs semmi erre utalo jel.

Ram unt volna? Hat meg ez is lehet. Mert akkor viselkedik igy egy pasi?

4. Bontie (válaszként erre: 2. - Birebora)
2018. dec. 7. 20:52

Altalanos dolgokrol roviden igen. Vagy ha en pl. megkerdezem milyen volt a napja, akkor elmesel egy-ket dolgot.

De viszont o nem kerdez, ha mondok is valamit, kozbevag es eltereli.

Korabban is volt ilyen gond kisebb mertekben kozottunk, de most kettesben lenni sem akar, es mivel beszelgetni nem akar igy azt sem tudjuk megbeszelni, miert nem akar velem kettesben lenni.:/

2018. dec. 7. 20:32
Nagyon unalmas egy figura lehet. Az már elég gáz ha semmiről nem tudtok beszélgetni..tán rádunt? Van neki valakije?!
2. birebora (válaszként erre: 1. - Bontie)
2018. dec. 7. 20:21

Hogy, hogy nem beszélget?

Ültök, esztek, éltek, sétáltok, kirándultok egymás mellett némán? Gyerekről, munkáról, családról, aznapról, jövőről semmiről?

2018. dec. 7. 20:05

Van egy 2 eves kislanyunk akit imad, es ennek orulok, de miota a babo megszuletett nem akar kettesben lenni velem. Kiveve ha szexrol van szo.

Beszelgetni elotte is nehezen tudott, de azota egyaltalan nem lehet. (A bevasarlas, ugyintezos dolgokon kivul.)

Mar mondtam neki ezerszer, kerleltem, megszerveztem, de nem partner benne.

Ha veletlenul sikerul leszerveznem vamit akkor, 'na jo, elmegyek'. Es fapofaval 'vegigcsinalja'.

Mit tegyek?

Adok magamra es nem hiztam meg a terhesseg alatt csak az ilyen jellegu feltetelezeseket elkerulendo.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook