Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akar velem kettesben lenni vagy beszélgetni a férjem? fórum

Miért nem akar velem kettesben lenni vagy beszélgetni a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. Bontie
2018. dec. 21. 20:55
Koszonom a sok hozzaszolast, egy darabig nem voltam netkozelben, de reagalok hamarosan.
81. Nancy91 (válaszként erre: 64. - Marcsi37946)
2018. dec. 12. 05:43

Bocs, hogy beleszólok, de korábban már írta valaki, hogy nem váltogatjuk a partnerünket, mint más az alsógatyát.

Én is ilyen házasságban élek. Szinte 100%-ban ilyen a férjem. És ez a második férjem. De totál elegem van abból a "jótanácsból", hogy költözz el, vagy keress mást...stb...

NEM!

Igen is legyen partner a férj, ha már feleségül vette, vagy gyereket csinált.

Ez nem játék! Itt komoly érzelmekről van szó.

80. 9cf0877606 (válaszként erre: 70. - Sárkánytűz)
2018. dec. 10. 07:34

Bocs, de kevered a szezont a fazonnal.

Egy pszichopata nem tud "jó ember lenni", nem is akar, egyszerűen el se jut odáig, hogy jónak kéne lenni.

Manipulálni, nos, azt viszont tud! (Ezt viszont észre lehet venni, ha valakiben dolgoznak az ösztönök.)

79. 9cf0877606 (válaszként erre: 77. - Birebora)
2018. dec. 10. 07:29

Vagy kényelmes.

Vagy fásult.

78. 9cf0877606 (válaszként erre: 55. - Bontie)
2018. dec. 10. 07:18

Ez így nem hangzik rosszul.

Ha ennyire megbízik abban, ahogy te intézed a dolgaitokat, akkor szerintem azt is le tudnád vezényelni, hogy ezt-azt ő csináljon. Időnként.

Vagy nem bízol meg benne?

Egy számlát befizetni, egy horgászengedélyt kiváltani, egy ajándékot megvenni stb. talán képes lenne ő is, nem gondolod?

77. birebora (válaszként erre: 50. - Bontie)
2018. dec. 9. 08:32
Beteg ember:(
76. Lávli (válaszként erre: 74. - C4f5f81270)
2018. dec. 9. 05:51

Biztos, hogy ilyen is előfordul. 😀

De esetenként női álarcot sem használnak 🤣

75. Lávli (válaszként erre: 69. - Bontie)
2018. dec. 9. 05:49

Szerintem nem kanyarodunk el.:)

Hogy motiválod?

74. c4f5f81270 (válaszként erre: 72. - PöttyösPanka)
2018. dec. 9. 04:35

Tapasztalatom szerint a férfiak sokkal többet beszélnek a nőknél / a ritka kivételtől eltekintve /.

És ha a nejük nem kér a tanácsaikból, regisztrálnak a hoxára női álarcban, és itt osztogatják az észt 🤣

73. Amaunet (válaszként erre: 72. - PöttyösPanka)
2018. dec. 9. 04:06

Igaz. Kiegészíteném azzal, hogy sok férfi akkor beszél, ha van mondanivalója.:)

Számukra a nők közlési vágya üres fecsegés és inkább elmenekülnek előle.

Néha már azt a kérdést sem merik feltenni, hogy mi történt ma, mert tisztában vannak vele, hogy egy szóáradatot fognak kapni válaszul.:)

72. PöttyösPanka (válaszként erre: 54. - Bontie)
2018. dec. 9. 03:42
Sok férfi alapból nem szetet beszélgetni csak úgy. A férfiak főleg akkor beszélnek, ha valami megoldandó problémáról van szó. Ez szokott is konfliktust okozni, mert amikor a nő csak ki akarja panaszkodni magát, a férfi ahelyett, hogy vegighallgatná, tanácsokat kezd osztani. Viszont a te férjed nagyon nem szeret problémákat megoldani, így még inkább nincs értelme részéről a beszélgetésnek. Ha nem használ az sem, hogy "drágám, szeretném, ha most csak vegighallgatnál", akkor nem tudom, mit lehet tenni.
71. semleges (válaszként erre: 65. - Bontie)
2018. dec. 9. 02:32

Bocs, de szerintem sem normális a férjed.

Nekem úgy tűnik inkább az anyja/gondviselője vagy mint a felesége. Neked nem egy, hanem két gyereked van.

És nem mentetek nyaralni - hát biztos, hogy megütött volna a guta:)

2018. dec. 8. 23:22
Ez egy önző pasi, akinek Te egy tárgy vagy, esetleg cseléd aki mindent elintéz. Gondoskodj az anyagi biztonságodról és menekülj még talán időben vagy! 25 év után jöttem rá, hogy egy pszichopatához mentem feleségül, aki egyébként jó ember volt otthon, a munkatársai csodálkoztak hogyan tudok vele kijönni. Amikor nyugdíjba ment, akkor kezdett otthon úgy viselkedni, mint a munkahelyén. Akkor értettem meg a munkatársait.
69. Bontie (válaszként erre: 68. - Lávli)
2018. dec. 8. 23:10

Barmi lehet.

De en nem igy erzem. O a szuleitol koltozott ossze velem es mindig kerlelt, hogy ezt vagy azt intezzem, mert jobban tudom, gyakorlottabb vagyok.

En probalom motivalni ot. Neha sikerul. Pl azt elertem, hogy a kocsival kapcsolatban o intezzen dolgokat.

De a mai napig jon, keri, hogy lecci hivd fel, intezd...


De elkanyarodtunk kicsit. ;)

68. Lávli (válaszként erre: 65. - Bontie)
2018. dec. 8. 22:56
Lehet, hogy abba unt bele, ahogy intezkedsz, megoldasz mindent, egy idő után lehet, hogy már én is így érezném, gondolnám, hogy itt rám nincs is szükség, és csak rád hagynék mindent fásultan, csináld, ahogy akarod, éld, ahogy akarod, beszéljünk csak a legfontosabbakról.
2018. dec. 8. 22:55

Nekem erről a házastársi beszélgetésekről ez jutott eszembe.:)

[link]

66. Bontie (válaszként erre: 64. - Marcsi37946)
2018. dec. 8. 22:55

Hidd el, en is tudom, hogy ez igy gaz. De egy hazassag es a csalad er annyit, hogy mindent megprobaljak....

Nem kivanok egy igy mukodo kapcsolatban megoregedni, de mas dolgokban is valtozott o, azert is irtam ki a kerdest, hatha van valami ami bevalhat, ami masnal segitett...


Es most per pillanat meg gyeden vagyok, amugy se tudnam hova es mibol szedni a satorfamat.

65. Bontie (válaszként erre: 63. - Lávli)
2018. dec. 8. 22:50

Nyilvan mondom.

De arra ugyanaz a valasz vagy az, hogy 'de Te olyan jol meg tudod szervezni Edesem'.

Volt mar tobbszor, hogy mondtam, hogy jo, akkor ha ennyire sem veszed a faradsagot, akkor nem megyunk.

Es nem is mentunk....


Azert en, mert igy alakult, nekem rugalmasabb volt a munkaidom es a gyerek mellett is konnyebben intezek ilyet munkaidoben. Persze lehet mondani, hogy ez se ok, de ez igy alakult ki koztunk, nem problemaznek rajta, ha a tobbi dolog mukodne.

2018. dec. 8. 22:44
Ez tuti kamu.. :D Vagy ha nem, és még mindig ilyen emberrel vagy, akkor nem sajnállak.
63. Lávli (válaszként erre: 62. - Bontie)
2018. dec. 8. 22:42

És te nem mondod, hogy neked úgy lenne jó, ha megbeszélnétek, hogy ki hogy szeretné, mert az ő kívánsága is fontos?

És miért mindent te intézel?

62. Bontie (válaszként erre: 61. - Lávli)
2018. dec. 8. 22:39

Minden ilyet en intezek.


Nemet mondana azzal, hogy ugy legyen minden ahogy en szeretnem.

Vagy ha oda is jonne akkor 2 perc utan mondana ezt es kozben asitozna. Ez megtortent. Szoval... :/

61. Lávli (válaszként erre: 60. - Bontie)
2018. dec. 8. 22:36

Így már értem.

Mondjuk horgászengedely kiváltását, anyja apja ajándékát pont neki kellene intezni, nem neked.

Nyaralás előtt ha kedvesen oda hivnád a gép elé, hogy gyere, nézzünk körül, nézzük meg mit írnak a helyi látványosságokról, stb., akkor nemet mondana?

60. Bontie (válaszként erre: 58. - Lávli)
2018. dec. 8. 22:29

Nyilvan nem. De olyan dolgokrol, ami kolcsonosen erint minket. Vagy engem.

O max annyit kerdez ilyenkor, hogy pl. elinteztem-e az anyja/apja szulinapi ajandekat, felhivtam-e pl. a horgaszengedely kivalto helyet stb, stb. Ami neki fontos.

De ha mondjuk a heten elmentem dokihoz vmivel vagy beteg voltam vagy talalkoztam a reg nem latott tesommal stbstb., akkor nem kerdezi meg, hogy mit mondott a doki, jobban vagy-e mar, milyen volt a tesoddal stb...

Vagy ha nyaralni keszulunk, nem erdekli, nem beszelunk rola, hogy smint lesz, szervezzem le es az jo lesz ahogy akarom. Azt se akarja megbeszelni.

Van ferfi baratom, es vele normalisan mukodnek ezek. Pedig o se egy elmelkedo, szofoso tipus.

59. Bontie (válaszként erre: 57. - Loch ness)
2018. dec. 8. 22:23

Nincs sajnos. Baratai nincsenek, a csaladtagokkak sem szokott beszelgetni.

En abban biztam, hogy megerti, mert a terapian sok minden elhangzott, tolem is, a terapeutatol is.

De semmi. Mintha nem is lett volna ott. :(

Pedig amugy o is jo ember.

58. Lávli (válaszként erre: 55. - Bontie)
2018. dec. 8. 22:18
De mégis, miről szeretnél beszélgetni egy ilyen családi sétán? Az aktuális politikai helyzetről? Színházi bemutató darabokról?
2018. dec. 8. 21:47

Nem az introvertáltság a probléma, hanem hogy a feleségének szüksége lenne tőle valamire, és jogosan, ő meg nem törődik vele. Viszont ami neki kell, azt elveszi (szex). Azért ez nem az igazi... A szex az egységetek, egymásra hangoltságotok kifejezése kellene, hogy legyen, ha ez nincs benne, akkor épp a lényege hiányzik.

Nincs valaki, aki beszélne a fejével? Családtag, barát... Ismerek ilyen embert, aki egyszerűen nem szokta érteni, miért kellene bármit is megbeszélni, miközben amúgy jó ember, de ezzel elég sok nehézséget tud okozni a körülötte lévőknek. (Ráadásul ő nem is introvertált.) Jobb esetben a férjednek sem esett le, mi a szitu, bármennyire is a szájába rágtad. Szóval tényleg kellene megoldást keresni, mert kikészülsz.

2018. dec. 8. 20:54
Tudom miről beszélsz.. Ezt nem lehet tul sokáig épp ésszel egy nőnek csinálni. Egy nőnek szüksége van szeretetre,törődésre. Ez pedig nem az.ez mindenkit felemészt előbb utóbb.
55. Bontie (válaszként erre: 22. - 9cf0877606)
2018. dec. 8. 20:51
Ilyen programok vannak. De olyankor is teljesen a gyerkocre koncentral, ha epp pl elalszik a kislanyunk seta kozben, akkor is kb arrol tudunk csak, hogy mit inteztem el a heten es mit kell a jovo heten.
54. Bontie (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
2018. dec. 8. 20:48

Horgasz. ;)

Probaltam vele menni, neha orult is neki, de ez nala inkabb az a 'nezek ki a fejembol es pihenek' program igy nem eroltettem egy ido utan.

Termeszetesen kerdezek errol is es a munkajarol is, akkor beszel is az aktualitasokrol, de viszont nem kerdez engem semmirol.

Szoval nem azt igenylem, hogy melyenszanto beszelgeteseket folytassunk a lelek rejtelmeirol, de o nem erdeklodik irantam es ha magamtol mondok barmit is 30 masodpercen tul, lekeveri.

53. Marcsi37946 (válaszként erre: 50. - Bontie)
2018. dec. 8. 20:46
Akkor biztos, hogy egy ilyen emberrel akarod nevelni a gyereked? Ha ez így folytatódik, akkor nem csak a te, de a gyerkőc élete sem lesz túl pozitív, hisz idővel ő is rá fog jönni, hogy anya és apa között nem stimmelnek a dolgok.. Talán jobb lenne külön, de boldogságban, mint együtt, és zsörtölődéssel/veszekedéssel nevelni a gyerkőcöt. Persze ez csak az én véleményem. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook