Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akar velem kettesben lenni vagy beszélgetni a férjem? fórum

Miért nem akar velem kettesben lenni vagy beszélgetni a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. Bontie (válaszként erre: 18. - Birebora)
2018. dec. 8. 20:43

Akkor felreertettem tenyleg.

Probaltam mar azt is. De akkor sem partner benne, csak az a 'mondjad amit akarsz gyorsan, aztan terjunk a lenyegre' stilus van.

51. Bontie (válaszként erre: 49. - Amina93)
2018. dec. 8. 20:40
Igen, ilyen erzes.
50. Bontie (válaszként erre: 48. - Marcsi37946)
2018. dec. 8. 20:38

Igen...az...

Voltunk parterapian. A kislanyunk szuletese utan nehezen vette az akadalyokat, sokat hisztizett azon, hogy nem minden alakulhat most mar spontan az eletunkben. Pl. hogy mikor kelunk, hova mehetunk stb...tette a dolgat tobbnyire, de allando zsortolodes volt emiatt.

Ezt zokon vettem nagyon, mivel sokaig kuzdottunk a babaert es masfele hangulatban kepzeltem el a gyermekagyi es azt koveto idoszakot.

De ezt se tudtuk megbeszelni, hogy miert volt, mert errol sem akart. Ekkor tulajdonkeppen kozoltem, hogy vagy elmegyunk terapiara vagy elkoltozom.

Ekkor eljott, de 5 alkalom utan nem volt hajlando folytatni.

Akkor azt mondta,ketten megoldjuk.

Azota se beszeltunk errol (se), hiaba probalkoztam ovatosan... :(

2018. dec. 8. 19:41
Ez kb olyan,hogy kettyinteni jo vagy,amugy meg hagyd békén a saját kis nyugalmaba.. Ismerös..
2018. dec. 8. 19:40
Izgalmas lehet az a kapcsolat ahol csak szex van. Valami tanácsadáson még nem gondolkodtatok?
47. dd9dec5381 (válaszként erre: 44. - Bontie)
2018. dec. 8. 19:20
Olyan mintha a szex lenne most az egyetlen kommunikációs forrása...
46. Bontie (válaszként erre: 17. - Biológus)
2018. dec. 8. 19:19

Sajnalom. :( Te is probaltad tisztazni ezt vele?

En nem tudom ezt igy egy eleten at elviselni...

45. Guruljka (válaszként erre: 44. - Bontie)
2018. dec. 8. 19:16
... és ha ezt egy épp jó szex után hozod szóba?
44. Bontie (válaszként erre: 16. - Régivágású úriember)
2018. dec. 8. 19:14

Igen, introvertalt. De en is az vagyok tulajdonkeppen. Az egyedullet pihenteto szamomra is.

Szoval nem azt varom tole, hogy egesz nap nyuzsogjon, es trecseljen velem.


Korabban se beszelgettunk sokat, de ezt nemikepp kompenzalta, hogy sol dolgot csinaltunk egyutt.

Most se kommunikacio, se kozos program csak szex.

43. Guruljka (válaszként erre: 42. - Apeeng)
2018. dec. 8. 18:36

Diagnózisom nincs, de ha a beszélgetés a kritérium, akkor én is lelki beteg lennék...

Aztán van az, hogy aki csak futárként megy a pszichológushoz és ott ragad, az is kap valami diagnózist...

Aztán van az, hogy előjön a szurkapiszka énem, és megkérdezem, ugyan miért kötelező beszélgetni?

42. apeeng (válaszként erre: 41. - Guruljka)
2018. dec. 8. 18:24

ha nem, hát nem..majd te megmondod..biztos van rá találó diagnózisod.


én tartom a lelki problémát...nem csak a beszélgetés a probléma....mert mi is az a jóízű beszélgetés?..

41. Guruljka (válaszként erre: 39. - Apeeng)
2018. dec. 8. 17:39

Már miért lenne lelki beteg? Mert nem szeret annyit beszélgetni?

A szex stimmel, a hármasban való programok stimmelnek...

2018. dec. 8. 17:09
Egyébként azt tudjuk, hogy mennyire nem beszél? Vagy beszél csak a feleségnek van nagyobb igénye a csevegésre. Én kimondottan igénylem hogy ne szóljanak hozzám. És ha nem így történik ideges leszek:)
39. apeeng (válaszként erre: 36. - Amina93)
2018. dec. 8. 16:56

..."fogadja el hogy van egy férje aki nem törődik vele."..


talán így: fogadja el, hogy van egy -beteg- férje...


mert a pasi lelki beteg...ennyi..sok családban van ilyen probléma, sőt rosszabb..valahogy megoldják..társat nem cserélünk úgy, mint egy gatyát..


szerintem.

38. dd9dec5381 (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2018. dec. 8. 16:50
Nálam is szinte mindig eljön/jött a pont, amikor füles be, ha lehet kertbe ki, és békésen iszogattam, cigiztem tovább egyedül. Esetemben azt hitték szomorkodom.. Pedig dehogy :))
37. Guruljka (válaszként erre: 34. - Dd9dec5381)
2018. dec. 8. 16:16

Igen, én is bulizok néha nagyokat.

De néha buliban is félrevonulok egy kicsit, aztán sokan sehogy sem értik, miért "sértődtem meg"...


A felvetett témában az sz érdekes, hogy a baba megléte óta változott, de azzal tudom magyarázni, hogy a nyitott területből a baba többet vesz el.

36. Amina93 (válaszként erre: 35. - Apeeng)
2018. dec. 8. 15:16

..vagy nem.. 😅

Vagy várjon éveket a csodára,hátha eljön.. Addig meg fogadja el hogy van egy férje aki nem törődik vele..egy kapcsolatban egyedül lenni hatalmas karrier.. 👏😯

35. apeeng (válaszként erre: 5. - Bontie)
2018. dec. 8. 15:01

Elöljáróban: nem benned van a hiba...ilyen a férjed, te biztosan nem tudod megváltoztatni...

hagyd, ha már a szex jó neki is, akkor nagy baj nem lehet..mindkét nemnél előfordul az ilyen, légy türelmes, ne erőltesd, hogy beszélgessen..


...egyszer kattan egyet, és csoda történik...


mégegyszer: ne hibáztasd magad...

34. dd9dec5381 (válaszként erre: 33. - Guruljka)
2018. dec. 8. 14:21

Az biztos :))

Bár szerintem nincs vegytiszta intro, ahogy semmi sem fekete -vagy fehér. Én pl. simán vagyok partiarc vagy porondmester ha úgy esik, inkább ott látom a különbséget, hogy ritkabban van igényem rá, ill. hogy szeretek egyedül lenni, és ha nem tudok, kikészülök.

Nekem nem lenne fontos a cimkézés (sőt), de lehet valaki igy jobban megérti a lényeget.

33. Guruljka (válaszként erre: 31. - Dd9dec5381)
2018. dec. 8. 14:01

Nem igazán értik ezt, én is sokáig nem értettem magamat.

Fokozatok sincsenek benne, mert az introk sem egyformák. (Még szép!)

De az extrok néha az agyunkra mennek... :D

32. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - Lávli)
2018. dec. 8. 13:40
Igen, attól még mert valaki kicsit eltér az átlagtól, ugyanúgy jogos igénye van családra vagy bármi másra. Az emberek különböznek, így a kapcsolatoknak sem kell egyformáknak lenniük. Csak az a lényeg, hogy a benne élőknek megfeleljen.
2018. dec. 8. 11:45

Hagyjuk már az introvertált szitokszónak való alkalmazását. Az embereknek fingjuk sincs milyen, csak ráhúzzák mindenkire aki nem belegyömöszölhetö az előre fröccsöntött formába (ha kocka, ha kör, ha háromszög).

TI férje sem full egyedúllétre vágyik, hanem a kettesben töltött idővel hibádzik valami.

Szòval szálljunk le az introkról, yesoké? ;)

30. 9cf0877606 (válaszként erre: 29. - 9cf0877606)
2018. dec. 8. 11:43
kát = két
29. 9cf0877606 (válaszként erre: 25. - Marcsi37946)
2018. dec. 8. 11:42

Itt nem az a helyzet, hogy "két ember nem tud"... Szerintem itt az a helyzet, hogy van kát ember, akik közül az egyik "szeretne, sőt, nagyon szeretne", a másik viszont "nem akar". Lehet, hogy azért, mert "intro". Lehet, hogy valami másért. Lehet, hogy úgy érzi, hogy a gyerek születésével nem az "édeskettes" az első, hanem az "egy család vagyunk".

Csak feltevéseink lehetnek.

28. unom (válaszként erre: 25. - Marcsi37946)
2018. dec. 8. 11:41
Valamit félreolvashattál, a férj a gyerekkel menne, hármasban. Ez a gyerek szempontjából miért nem jó szerinted?
27. Lávli (válaszként erre: 25. - Marcsi37946)
2018. dec. 8. 11:36

Eléggé természetes igénye és joga egy introvertalt embernek is családot alapítani, akkor is, ha kicsit magának valóbb az átlagnál.

Szerencsésebb, ha magához hasonlót választ, vagy összébb kell csiszolódni. Hisz erről szól a párkapcsolat. Ketten, hasonló igényekkel, de nem a másikat a magunk képére alakítani.

Az a jó, ha "veled még hallgatni is jó" 😊

Én világgá futnék egy szóf@só pasitól. 😱

2018. dec. 8. 11:07

Igen,szerintem is próbáld meg azt,hogy elmentek 3asban valahova,es akkor ott beszelgettek. Esetleg egy játszóházba lerakjatok a kislányt,es amig "vartok rá " beszélgettek.vagyis megpróbálsz.

Az en férjem is hasonló. Ö a nyugalmat szereti. Nem visz moziba,kirándulni,sétálni. Pl ha egy sütit enne,azt is inkább hozzam át a cukrászdábol,mert ő nem akar menni. Szeret minket.a maga módján. De nem egy család centrikus.pl ő imád horgászni .7órakor ő már csöndbe aludna.tv meg minden nélkül.. Hát elég nehéz mit ne mondjak..

Szoval nem rád unt,hanem ő alapból ilyen szerintem. Nyugodtan tipus. Unalmas 😁

25. Marcsi37946 (válaszként erre: 22. - 9cf0877606)
2018. dec. 8. 11:04
Nem akarok senkit megbántani, de milyen az már, amikor két ember nem tud magának a gyerek nélkül programot csinálni? Szükség van a kettesben töltött időre is. Azt gondolom aki ennyire introvertált annak meg kellene gondolni 2x is, hogy akar-e valóban családot, gyereket, mert az nem játék..
2018. dec. 8. 10:56
Tapasztalat ;)
2018. dec. 8. 10:54

Igazat szóltál:)

Vagyis írtál:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook