Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért jön mindig vissza az aftám?Voltam orvosnál, azt mondta nem szájprobléma de nem tudja mi, lehet ezer oka! fórum

Miért jön mindig vissza az aftám?Voltam orvosnál, azt mondta nem szájprobléma de nem tudja mi, lehet ezer oka! (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 22. 19:27
A fogkrémváltás is fontos, nekem a lányomnak csak Elmex jó, mert a gyerekfoggkrémek közül a többi mind tatartalmaz egy adalékot, ami jobban előhozza. Olvass utána, én is itt a neten találtam ezt.
2010. júl. 23. 15:58

aperisan gél!!! nagyon jó tapasztalataim vannak, annyira jó, hogy 2 afta között úgy elraktam, alig találtam meg..és most se nekem kellett hanem a kisfiamnak... és eltelt fél év, ha nem több...

próbáld ki, hátha neked is beválik!

9. 47b9cf27b3 (válaszként erre: 8. - Zsú1965)
2010. júl. 23. 08:32
ok!Köszi szépen!
8. Zsú1965 (válaszként erre: 7. - 47b9cf27b3)
2010. júl. 23. 08:30
CSak annyi, hogy régóta probléma, hogy nehezen ürül az epéje, és néha olyan tünetei voltak, mintha köve lenne, de az aftát évekig nem kapcsolta senki tünetként ehhez.
7. 47b9cf27b3 (válaszként erre: 6. - Zsú1965)
2010. júl. 23. 08:20
Volt neki más tünete is az aftán kívül,vagy egyszer csak az orvos gondolt rá,h megnézze?Köszönöm mindenkinek aki írt és segíteni próbál!:)
2010. júl. 21. 07:47
Az anyukámnak az epéje miatt volt, kitágították az epecsatornáját, hoy rendesen ürüljön, azóta nem volt egyszersem. Évekig küzdött vele, mire egy orvosnak ez eszébe jutott.
2010. júl. 21. 07:12

A szájvízzel óvatossan!Csak ritkán,ha nagyon muszáj!

Az aftát okzhatják az olajos magvak,pld.napraforgó,mogyoró.Amikor kijön az aftád,gondolkozz,hogy mit ettél előtte!Lehet,hogy madatól is rájössz,hogy milyen étel okozza!

2010. júl. 21. 06:58

Az afta sajnos ugyanúgy vírus, mit pl. a herpesz. Aki egyszer találkozik velük, számíthat arra, hogy élete folyamán időről időre előjönnek. Előhozhatja pl. a stressz is.

Vitaminokkal, immunerősítőkkel lehet csökkenteni a kiújulás gyakoriságát.

2010. júl. 21. 06:31

Gondolom az alap, hogy minden afta után fogkefét cserélsz.

De lehetne valami immunerősítőt szedned.Hátha akkor nem tudna kijönni.Vagy fogmosás után mindig használj szájvizet.

2010. júl. 21. 05:31
Ezt egy virus okozza, talán jó lenne, ha elküldene egy kivizsgálásra! Ne hagyd magad, menj vissza az orvoshoz és kérj tőle segitséget. Talán érdemes lenne egy másikhoz menni!
2010. júl. 21. 05:15
Miért jön mindig vissza az aftám?Voltam orvosnál, azt mondta nem szájprobléma de nem tudja mi, lehet ezer oka!Kaptam rá kenőcsöt de így is van

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook