Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért jó ha az embernek fia van? fórum

Miért jó ha az embernek fia van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Channa*)
2021. dec. 28. 07:29
🤣
2021. dec. 28. 07:27

Nekem lányom van, és nem hagyja, hogy szép, rózsaszín, lányos ruhákat adják rá. Nem engedi, hogy frizurája csináljak neki. Szülinapjára nagy, félelmetes dinoszauruszt, karácsonyra pedig markolót kért. Kedvenc játéka, hogy ő egy szörny, és engem kerget.


Én meg lány létemre gépészmérnök lettem.


Nyugi, úgyis imádni fogod.

45. c85d1d200b (válaszként erre: 8. - Domimami)
2021. dec. 28. 00:39

emben.Az en apam azt mondta neki fiai lesznek.

A harmadikra lett, a ki tervezve sem volt, osszejott.

Nagyon bantott regen az "egy szem fiu" szoveg, de aztan negyen lettunk a ketto helyett, es apam barkiert lemegy a pokolba, es van csatlosa is a szemelyemben.

44. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 00:31

Fojtsd vizbe, mert nem eleg lany, vagy akarmi!


Neked nincs lelked?

2021. dec. 28. 00:13

Szia! Világ életemben úgy gondoltam a majdani anyukaságomra, hogy lányos anya leszek.


Erre kiderült, hogy kukis a mi kis pocaklakónk. ☺️ Őszintén szólva én hamar átálltam fejben. ♥️♥️♥️ Elképesztően szerencsésnek érzem magam, hogy lehet gyerekem.


Én például sosem voltam csajos kislány. Utáltam a szoknyát, sosem Barbieztam. Helyette vagány kis barátkozós kislány voltam, feltaláltam magam. Kertben játszottam, fára másztam, jégkoriztam. 14 fölött kezdtem egyáltalán csajos ruhákat hordani. Párom kislánya még ennél is “fiúsabb”. Leginkább a sport érdekli, imád focizni, és nagyon vagány lányka. Hidd el, az a csajos, habos-babos dolog csak a sztereotípiákban él.


Miért is jó egy kisfiú?


Olyan dolgokat tanulhatsz meg mellette, amit korábban talán nem próbáltál. Lehet vele szaladgálni, szánkózni, dinókkal játszani, Lego várat építeni.


Jó neveléssel a kisfiúk igazi mini úriemberek, elolvad tőlük bármelyik felnőtt.


Menő frizurát vágathatsz neki, adhatsz rá édes pasis ruhákat. Láttál már például ing tetejű bodyt?? 😍😍


Sokkal kevésbé szednek össze fertőzéseket odalent, ami azért a pelenkás időszakban nem hátrány.


Nagyon meghitt az anya-fia kapcsolat.


Ja, és minden kisfiú, akit csak ismerek, szuper aranyos, sokszor kreatív és kedves kisgyerek. Nem hiszem, hogy a vadság a nemében múlik.


Kívánom, hogy találd meg minél hamarabb az örömöt a fiacskádban. ♥️♥️♥️

42. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 22:34

Hú, valahol nagyon beléd nyomták ezeket a sztereotípiákat.

A kislányok messze vannak a tündérektől, ahogy a fiúk is a rossz és agresszívaktól.

Én is lányt akartam, de fiú lett, egy percig sem voltam tőle bánatos, és ha utólag visszanézek minden környezetemben lévő kislány egy hisztis királylánynak hiszi magát, aki visít, mikor olyana van. Utólag már örülök hogy nem lányom van, a tini és bakfis korban meg pláne áldás. Egy fiút könnyebben enged el az ember, mint egy lányt, sokkal kevesebb a gond velük.

Reménykedni nem nagyon kell, az hogy fiúnak néznek egy lányt, az kevésbé valószínű, mint fordítva

2021. dec. 27. 22:31
Vagány dolog. (két kiskamasz fiú anyukája)
2021. dec. 27. 21:26

4 fiú után lett egy lány,igazi királylány.

De a 4 fiút sem cserélném el,soha semmiképp.

2021. dec. 27. 21:25
De a tied biztos egy kis vadóc lesz. Üt-ver, lököd, ordít, rúg-kapál, stb...
2021. dec. 27. 21:22
Ember tervez, Isten végez. Volt egy nagyon cuki, örökmosoly, kedves, szelíd, bújós, imádnivaló pici fiam. Már megnőtt, azért csak volt. Nagy lókötő, de imádom.
37. LionQueen🦁 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 21:18

Én is kislányt szerettem volna először, fiú lett. Annyira megszerettem a fiús anyaságot, hogy másodjára is fiút akartam. Az is lett. Elevenek mint 6 ördög fejenként, de annál nincs jobb mikor odabújnak hozzám.


A lányok is kinevetik a be nem illeszkedő társukat, a lányok is lázadhatnak és a lányok sem lesznek feltétlen nyugodtak.


Ez a gyerek természetén múlik és nem azon, hogy mi van a naciban.

2021. dec. 27. 21:10
Mindíg mondom, nem kell mindenkinek gyerek.
2021. dec. 27. 21:07

Egyik barátnőmnek végig fiút mondtak az orvosok, és már volt egy kislánya, hát bevásároltak fiús cuccokat, már a neve is megvolt. Mikor megszült, kérdezte az orvos, mi lesz a neve a kislánynak, merthogy kislány lett, meg is lepődtek, és mikor haza vitték, a nővére megkérdezte, hogy "de hol van Benjámin?" 😁

Amúgy biztos vagyok benne, hogy nagyon fogod szeretni akkor is, ha kisfiú lesz, és csak rajtatok, szülőkön fog múlni, hogyan és mire nevelitek. Én óvónő vagyok, hát van olyan kislány a csoportomban, aki kitesz tíz rossz fiút is, borzalmasan engedetlen! És van tündéri kisfiú is.

A lányom soha nem babázott, világ életében utálta a babákat, és soha nem volt tipikus csaj, most 13 évesen kezdett el csajosodni, először kért ruhát a születésnapjára 😁

2021. dec. 27. 21:00
Most döntöttem úgy,hogy felkötöm magam :D
33. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 20:40

Kislányt akartam nagyon, kisfiú lett.

Gyönyörű, érdeklődő,igazi kis vagány kissrác.

Bújós,vicces,bárhová megyünk odáig vannak érte, milyen közvetlen,szófogadó.Hidd el,minden rajtad múlik,mindegy milyen nemű.

El sem tudom képzelni egy kislánnyal magam😀

2021. dec. 27. 20:35

Kedves Fórumindító! Szerintem annyira ne aggódj, szépen át fogsz állni kisfiúra, aztán kész. Adj időt magadnak.

Ismered Janikovszky Éva két könyvét? "Örülj, hogy fiú!" az egyik, a másik pedig "Örülj, hogy lány". Ez olyan könnyed, nagyon kedves könyv a témáról, olyan igazi janikovszkys stílusban. Ha megvan, olvasd el az elsőt, ha nincs, hallgasd meg itt: [link]

Az elején kicsit idegesítően vihog ez a fiatal anyuka, de utána nagyon szépen és kedvesen olvassa fel a könyvet (tíz perc alatt fel lehet olvasni, rövid). Szerintem ennél jobb terápia nincs arra a problémára, amit felvetettél.

Szép babavárást és sok örömöt kívánok neked!


Ja, barátnőmék kezdettől kislányt szerettek volna, de nagyon. Négy fiuk született, de egyiket sem cserélnék el lányra :) És boldogok velük. Te is az leszel.

31. 8d00a82c06 (válaszként erre: 29. - Channa*)
2021. dec. 27. 19:46
Azt nem tudom! Lehet!
30. Channa* (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:41
Az biztos! Amíg élsz!
2021. dec. 27. 19:40
A gumi sem olcsó!;)
28. 8d00a82c06 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:38

Elején igen.

Majd a 20. ilyennél már nem.

Mindegy hogy fiú vagy lány.

27. 8d00a82c06 (válaszként erre: 25. - Channa*)
2021. dec. 27. 19:37

Erről van szó!

Tele vagyok hegekkel. A fejemen most, hogy nullással alá van nyírva ott virít a heg ugyanis én is betörtem.

Fiúkkal lógtam.

Komplett búzatáblákat tettünk tönkre mert labirintust tapostunk bele, viszont gyorsabban futottunk mint a csősz kutyája.

Görkori miatt agyrázkódás..


Kedves fi!

Nézd a másik oldalát!

Egy vagyon a betét! Azt nem kell majd venned!

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 8d00a82c06)
2021. dec. 27. 19:34

Ez ijesztő. :(


Szerintem mindenen pánikolni fogok😢

25. Channa* (válaszként erre: 23. - 8d00a82c06)
2021. dec. 27. 19:33

Na, akkor én mint lány, aki egyébként olyan volt, hogy odaraktak a sarokba és elvoltam...

De! Az építkezésen szépen beleestem a mészbe, kicsin múlt, hogy nem vakultam meg. Magamra rántottam egy nagy porcelántálat, amitől elrepedt a koponyám. Futottam egy üvegpohárral, amivel természetesen elestem és összevagdosta a tenyeremet.

2 hetente szakad ki a fülbevaló a fülemből. Beleültem egy fazék forróvízbe, és a fenekemen mai napig ott van a Salgótarján felírat fordítva;)

Ez életem első 5 évében történt velem...

24. bnedora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:33
Ennek mi köze ahhoz, hogy milyen egy fiú. Szerintem lányokkal is előfordulhat ilyen eset. Nekem a fogam elöl úgy tört ki, hogy az iskolában szaladtam szünet közben az udvaron és összeütköztem egy másik gyerekkel. És nem voltam rossz gyerek.
23. 8d00a82c06 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:29

A lányom a fejét törte be.

2 öltés kellett bele.

2021. dec. 27. 19:29
Szerintem, ha lányunk lenne, akkor már minden szőnyegünkbe beletekert volna egy-egy pasit a férjem...;)
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. dec. 27. 19:27
Júj:(
20. Channa* (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:26

Egy kislány rokonunk belenyúlt a konnektorba:(

20 éves, de maradt nyoma bőven...

2021. dec. 27. 19:22

Akiket ismerek fiúkat nagyon vadak. Pár hete a 6-7 éves szomszéd kisfiú kitörte a fogát olyan módon biciklizett. :(

Ömlött a vér a szájából, a párom segítette fel.

18. Scherlock (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. dec. 27. 19:22
:DDD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook