Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevallom úgy érzem sok embernek nincsenek érzései miért... fórum

Bevallom úgy érzem sok embernek nincsenek érzései miért... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
91. csemár (válaszként erre: 89. - Tumbo2)
márc. 23. 16:48
Az természetes, hogy nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak.
90. tumbo2 (válaszként erre: 88. - Csemár)
márc. 23. 16:38
és a lényeg,hogy ne bántsuk egymást,
89. tumbo2 (válaszként erre: 88. - Csemár)
márc. 23. 16:37
én tekintettel vagyok.de a legtöbb emberrel közömbös .tehát nem utálom,de nem is szeretem őket.egy kezemen meg tudnám számolni,akit igen.
88. csemár (válaszként erre: 87. - Violet18)
márc. 23. 16:28

Azért - szerintem - egy árnyalattal humánusabb az a viselkedés, hogy tekintettel vagyunk az embertársunkra.

De - mondottam - te tudod, Neked hogy a jobb.

87. Violet18 (válaszként erre: 86. - Csemár)
márc. 23. 16:20
De látod...ez a lényeg....meggyőzni? Miért??!! NEM VAGYUNK EGYFORMÁK. Soha senkire nem akartam rátolni amit gondolok vagy érzek, még a halvány gondolat se merült fel bennem.....
86. csemár (válaszként erre: 84. - Violet18)
márc. 23. 00:26
Így is lehet élni; meg se próbállak meggyőzni arról, hogy lehet másképp is.
márc. 21. 20:40
Amúgy nem tudsz igazságot tenni ebben a kérdésben, én ilyen hideg rideg érzéketlen vagyok, nem sajnálom. Ha ezt is mondom mindenki tudja h nem gondolom komolyan. Engem zavar ha vki sír mellettem, túl érzékeny, rinyálos. Valószínűleg pont azért mert bennem ez nincs és nem tudok mit kezdeni ezzel. Nem kérdezem meg h vagy, mert nem jut eszembe, ha akarod mondjad, meghallgatom, és a lényeget leszűröm magamban 2 szóban, a többit törlöm. Nem direkt vagyok ilyen, ahogy a túl érzékeny emberek sem direkt olyanok.
84. Violet18 (válaszként erre: 71. - Csemár)
márc. 21. 20:35
Engem nem fogsz látni rinyálni, se hisztizni, tényleg mindent leszarok. Nem kell a stressz, ami nem számít elengedem.
83. Violet18 (válaszként erre: 59. - Csemár)
márc. 21. 20:33
Ez nem belerúgás. Mi alapján döntjük el h gyengébb? Inkább arról van szó h sokan nem bírják elviselni ha vki nem ad nekik igazat, vagy nem azt a szépet mondják amit hallani akarnak. Jobb egy hazug világban élni ahol mindenki mosolyog a másikra közben meg hátbaszúrja.... Inkább nem, köszi
82. Violet18 (válaszként erre: 62. - Srcrss)
márc. 21. 20:30
Nem, miért. Nem vagyunk egyformák, mindenki máshogy látja a világot, a másikat.
81. Violet18 (válaszként erre: 57. - Csemár)
márc. 21. 20:29
Próbalni? 🤣🤣🤣 akkor inkább odébb megyek és csöndben vagyok. De ha kérdez válaszolok. Aki ismer tudja. Es sokszor pont ezért engem kérdeznek mert tudják h őszintén válaszolok
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - 33d9e639ec)
márc. 20. 12:14
Köszönöm
márc. 20. 12:14
Csak gorombák anyámat azért nem említettem , mert már meghalt, de ő is goromba volt.
márc. 20. 11:08

Látod, látod..

Már az elején megkérdeztem tőled, hogy te vagy-e az érintett a témában, bántott-e valaki.

Azt mondtad, nem te vagy az érintett. Most mégis úgy tűnik, bár most is azt írod, nem vagy szuperérzékeny.


Ha már nyitsz egy ilyen témát, nem szégyen ám "bevallani", hogy magad is érintett vagy, és ezért érdekel mások véleménye.


Sajnálom, ha a családod ilyeneket vág a fejedhez. Apádat és a két nővéredet említed, mint szóban bántalmazót. Édesanyád? Róla nem írtál.

Egyébként a családod csak gorombáskodik? Vagy esetleg autista vagy? Nem szégyen az! Csak az nem mindegy, hogy a család hogyan kezeli.

77. 33d9e639ec (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 11:08

116-123

Ez egy anonim vonal telefonszáma, ingyenesen hívható.

Bármikor sötét gondolataid támadnak, magányos vagy, sírnál vagy dühöngenél, bármit kibeszélnél magadból vagy csak hallgatnál, kérlek, hívd fel ezt a számot!

Segíthet.

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Srcrss)
márc. 20. 10:29
17
75. srcrss (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 19:22
Sajnálom. Nem tudsz elköltözni? Hány éves vagy?
márc. 19. 17:26
Gondoltam már arra sőt sokszor de nem teszem meg.
márc. 19. 17:24

Nem akartam az időmet pocsélkolni, de úgy érzem muszáj, hogy írjak egyébként nem akartam leírni, amit lefogok írni, pl nekem mindent mond a a családom, azaz az apám és a két nővérem, mindig azt mondják hülye, autista, bolond és fogyatékos stb., és még átkoznak

is engem igazán jó érzés mégígy is hogy nem vagyok szuperérzékeny.

72. Ghost👻 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 16:56

Èrtem èn,hidd el,csak neked is fel kellene fogni,hogy bizony vannak emberek akik nem fognak rohanni simogatni..

Sőt!

Addig örülj mìg elkerülik az ilyen gyenge lelkűeket ès nem belerúgnak mèghozzá èlvezettel!

71. csemár (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 16:54

Tévedsz, az ilyen embereknek is vannak érzelmeik. Csak másfélék, mint azoknak, akik olyan "rinyálósok". (Pl. épp most írta Ghost, hogy gyűlöli, (ha vigasztalgatják). Azaz irtózik valamitől, ami másoknak (esetleg) vigasz.

De mindegy is, igazad van, felesleges itt minden szó.

70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Ghost👻)
márc. 19. 16:50
Le💩
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Ghost👻)
márc. 19. 16:49
Nem, is kell aki érzéketlen az nem,fogja megérteni kár volt pazarolnom az időmet arra hogy segítsek abban hogy megértsd.
68. Ghost👻 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 16:39

Sajnálom,de ha valami bajom van gyűlölöm ha vìgasztalgatnak.

A környezetem tudja,hogy olyankor kerüljenek el messzire.

Ìgy ezt az örömöt sem tudom megadni neked/nektek.

márc. 19. 16:13
Istenem,néhányan bántjátok az ilyen embereket neten, szerintem személyesen is, legalább ők nem gonoszak, vannak érzéseik, sőt nem is kicsi, de néhányatoknak nulla az érzelmi szintje.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Csemár)
márc. 19. 16:05
egyetértek veled, amúgy ha valami miatt majd jól esne, neki, ha megvigasztalnák, remélem nem fogják, akkor talán megérti, hogy miért írtam amiket írtam.
65. csemár (válaszként erre: 64. - Ghost👻)
márc. 19. 15:54
Azt kívánom Neked, hogy SOHA ne is legyen!
64. Ghost👻 (válaszként erre: 63. - Csemár)
márc. 19. 15:37
Èn kerülöm igen. Nincs szükségem erre.
63. csemár (válaszként erre: 61. - Ghost👻)
márc. 19. 15:35

Hát akkor bocsánat, hogy pont Téged szólítottalak meg ezzel a véleményemmel!

Aki, mint kivétel, éppen hogy erősíted a "szabályt"! (Azaz azt a gyakorlatot, elvet, hozzáállást, miszerint az ilyen "nyivákolókat" semmibe kell venni, el kell őket kerülni.)

62. srcrss (válaszként erre: 9. - Violet18)
márc. 19. 15:34
Ez azt jelenti, hogy téged nem zavar, ha lehülyéznek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook