Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lennék naiv, azért mert nem hiszem el a pletykákat és jó embernek tartom? fórum

Miért lennék naiv, azért mert nem hiszem el a pletykákat és jó embernek tartom? (beszélgetős fórum)


12. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 00:33

én megdicsérlek,kevés az olyan ember,aki nem mások véleménye és hallomások alapján ítél,hanem a saját tapasztalatai alapján és sajat maga akar megismerni egy embert.Ez nagyon szép dolog és becsüllek!!!

megismered majd az illetőt és eldöntöd,milyen

lehet olyan lesz,amilyennek elmondták,de lehet hogy nem

sajnos rengeteg a rosszindulatú ember,aki vagy csak kitalál másrol dolgokat-írod,az egyik nőnek volt is köze hozzá,ki tudja ,mik zajlottak köztük-vagy hall ezt is és azt is és még tesz hozzá,persze még rosszat .D

A masik oldal is igaz lehet termsészetesen,hogy a pletykák igazak,de ezt te fogod látni és érezni.Csak figyelj oda az ösztöneidre és vigyazz arra,hogy ne engedd magadhoz túl hamar túl közel,hogy te semmiképp ne sérülj.Ne legyen lila köd se,de előitéletek se,ez az egészséges középút.Drukkolok,hogy ne legyen igaz,amit hallottál;)

2021. márc. 18. 23:45
Ezt már olvashattuk a múlt héten is.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pteri)
2021. márc. 18. 21:46
Nem ő az első ilyen férfi, akire azt mondtam, hogy nem rossz ember ő, hiába mondanak róla mást... viszont akkor se tévedtem, mivel tényleg nem volt rossz ember az illető.
9. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 20:26
Majd rajossz sajat tapasztalatbol. Kellenek olyan emberek is, akik a maguk kárán tanulnak.
8. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 18:38
Igen. Naiv vagy. Kis élettapasztalat kell, hogy változz. Lehet, hogy ez is jó tapasztalat lesz. Próbáld ki. Legalább tudod mire számíthatsz. Nem ér meglepetés.
7. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 18:15

Én mindig azt mondom, hogy nem azzal kell foglalkozni, amit mások mondanak, meg nem az számít, amit mondanak, hanem, hogy ki mondja blabla

De azért nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 18:12
Aki 3 óra alatt alkot véleményt valakiről, azt én is naivnak tartom. Őszintén, 3 óra alatt mit tudhatsz meg róla?
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 18:11
Pontosan olyannak látod, amilyennek mutatja magát. És pontosan olyannak mutatja magát, amilyennek látni akarod! Bekaptad a mézes-madzagot! Menekülj, amíg lehet.
4. Domimami (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 18:08

Én is voltam így kábé 23voltam.Nem hittem senkinek,még saját magamat is áltattam.

Aztán verés,zaklatás végül bírósági eljárás lett a vége.

A következő “áldozata”nem hitt nekem,mondanom sem kell hasonlóképpen járt,mint én.

2021. márc. 18. 18:06

Amit látsz belőle,nem biztos,hogy az a realitás.



Ha közelebb kerülsz hozzá,igen hamar kiderül "valójában" milyen.....Nem véletlenül mondtak rá annyira nem kedvező véleményt.


Ne legyen igazam!

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 18. 18:04
Mert rózsaszín csillámpónin vágtázol, a lilaködben.
2021. márc. 18. 17:52

Megismerkedtem valakivel, akiről az hírlik, hogy csak kihasználja a nőket, nem vállalja fel őket, szereti az italt stb... Az emberek nem igazán mondanak róla jót. 1 alkalommal találkoztam vele olyan 3 órát beszélgettünk, valamint kb 2 hónapja messengeren beszélgetünk, de nekem nem tűnik rossz embernek. Megvannak a bogarai, a felfogása, viszont velem eddig normális. Látásból régebb óta ismerem, állítása szerint mindig szimpatikus voltam neki, ne azon menjek el, amit mások mondanak róla.

2 ismerőst kérdeztem meg róla, az egyik csaj mindennek lehordta, de mint kiderült anno köze volt hozzá. A másik férfi pedig csak embereket ismer, akik ismerik az illetőt, de nincsenek jó véleménnyel róla. Én miért látok mégis többet benne, mint amit mások mondanak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook