Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért "jó" az ha valaki állandóan törölteti magát? fórum

Miért "jó" az ha valaki állandóan törölteti magát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. 342402de6d (válaszként erre: 10. - Peggy73)
2012. aug. 16. 14:17
igen,de engem annyira bosszant,hogy jó pár ember már eltűnt innét akit megkedveltem,biztos rossz emberismerő vagyok,de a valóságban is utálom azt aki nem szól hozzád mert pl. haragszik,vagy menekül vagy hazudik.....
10. Peggy73 (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2012. aug. 16. 13:36

Nem mindenki tud szembenézni a tettei következményével...

De az is lehet, hogy menekül valaki elől.

Vagy lehet a több név több személyiséget takar?

Sokakban él a vágy, hogy kilépjenek a hétköznapi életükből, és olyanok legyenek, olyat tegyenek, amire régóta vágytak, csak saját nevükön nem merték megtenni.


Egyébként meg annyira sokan figyelik az embert, jó lehet néha ismertlen köntösbe bújva megírni azt ami igazán bennünk van, nem foglalkozva azzal, hogy ki, mit szól hozzá?

2012. aug. 16. 11:35
csak :))))))))
8. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2012. aug. 16. 11:35

"na meg van aki tényleg elmeháborodott és több névvel van folyton, "akik" másnak adják ki magukat és "együtt" szerepelnek"


nagy ügy, én is ezt teszem:P

2012. aug. 16. 11:18

hát.. lehet, hogy megsértődik/üldözöttnek érzi magát, aztán mégis itt akar lenni.

persze van, aki trollkodik, azért

olyan is aki nem akarja, hogy vissza lehessen nézni a hozzászólásait, mert túl sokat árult el magáról

na meg van aki tényleg elmeháborodott és több névvel van folyton, "akik" másnak adják ki magukat és "együtt" szerepelnek

2012. aug. 16. 10:17
Én konkrétan állandóan töröltetem magam és visszajövök,fene tudja pszichés dolog is sokaknál nagyban,nálam is...Többségnél az van amit trapiti irt előttem....
2012. aug. 16. 09:51

Többféle oka lehet...

A legutóbbi akiről konkrétan tudom, hogy többször töröltette magát, aztán azonnal vissza is jött, az botrányosan viselkedett, kifejezetten az volt a célja, hogy másokat megbántson.

Olyat is tudok, aki így próbált megszabadulni bizonyosa ismerőseitől, előlük akart eltűnni, de a portálon más néven maradt, akivel folytatni akarta a kapcsolatot, azoknak előre szólt.

A harmadik eset, ha bizonyos dolgokat nem akar, vagy mer az eredeti nickjén leírni...

4. 342402de6d (válaszként erre: 3. - Peggy73)
2012. aug. 16. 06:22
Igen,1x már én is töröltettem magam,mert valójában 2009 jan-tól vagyok itt.De a valóéletben is ilyen menekülős az az ember?Miért nem lehet a problémákkal szembenézi?
3. Peggy73 (válaszként erre: 1. - 342402de6d)
2012. aug. 16. 05:56

Attól is függ, hogy mennyi idő telik el 1-1 eltünés-visszatérés között? Mert ha több hónap, akkor nem gáz.

Ha viszont valaki sűrűn váltogatja a "neveit", akkor előfordulhat, hogy szeretne másnak látszani ami. De egy idő után csak előbukkan a személyisége...akkor törlés, és jöhet az újabb név..

De az is lehet, hogy valami olyanra kiváncsi, vagy olyan fórumokhoz szólna hozzá, amit a "valódi" nevével nem merne.

2012. aug. 16. 05:43
...de újra és újra visszajön??
2012. aug. 16. 05:42
Miért "jó" az ha valaki állandóan törölteti magát?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook