Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? fórum

Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 4. 12:30
Hát igen rossz helyen vagy mármint, azért mert igen a középsuliban és a gimiben szokásos "kicsinálni" az embert. Fontos, hogy ezért nem kell váltanod sulit. Nézz szembe az emberekkel, akik szeretnek és a barátaid el fogják hinni hogy beteg vagy és nem lógsz. Egyébként igen az emberek rosszindulatúak, mert nem szeretik ha másoknak több van vagy jobb a helyzetük.
2011. jan. 4. 12:26
Szakmát tanulok egy középsuliban. Az érettségim már megvan.
2011. jan. 4. 12:25
Milyen suliba jársz?
2011. jan. 4. 12:24
Mellesleg terhes nemvagyok teszteltem többször is, sokszor van hányingerem ( ez sajnos lehet a sok gyógyszer miatt amit szedek jelenleg is).
2011. jan. 4. 12:22
Kicsit bővebben...Gyomorbeteg, Porckopás van a térdemben, Hormonzavarok ( az még vizsgálásra vár ) asztma a nődokis is most lesz vizsgálva, fogamzásgátló szedése mellett nem akar megjönni, ha megjön akkoris nagyon nagyon kevés szinte semmi.
2011. jan. 4. 12:21
Gyomor, Izület, asztma, hormon, és még egy baj nem derült ki az már nődokis téma....
2011. jan. 4. 12:20
Milyen beteg vagy?
2011. jan. 4. 12:16
4 hónapja beteg vagyok. Sokat hiányzom ezért az iskolából. De mindenki csak bánt. Vőlegényem velem él, látja hogy nem rózsás a helyzet, igyekszem talpraállni, de már a házidokim is pesztrál minek kérek ennyi igazolást... Suliban meg fújják miért nem iratkozok ki...Meg miért a családiért járok suliba. Ők nemlátják az én életem, nemérzik azt amit én. Nagyon magam alatt vagyok már. Mindenki ítélkezik felettem, holott nem is tudnak látnak semmit. Csak a vőlegényem és az édesapám hiszi el nekem hogy tényleg nem érzem jól magamat. azért, mert nem hisztizek és panaszkodok hogy mennyire fáj rögtön nincs is semmi bajom, én csak "lógok" ..:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook