Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ahogy olvasom egyes emberek hozzáállását, rosszindulatát,... fórum

Ahogy olvasom egyes emberek hozzáállását, rosszindulatát,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. jún. 16. 07:46

Szerintem amiről FI ír, nem jelenti azt, hogy a problémákat szőnyeg alá söprik, és egymás előtt kizárólag a "jópofit" mutatják.

A gondokat, problémákat meg lehet egymás között beszélni normálisan is. Az még nem jelenti azt, hogy a másikat sértegetni, lehülyézni, vagy bármi más módon meg kellene bántani.

6. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 22:33
A virtuális lét nem egyenlő a valósággal...
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 22:09
Mondjuk hogy mit mondanak a hátad mögött, arról fogalmad sincs...
4. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 14:39

Az, hogy a való életben kit engedsz magadhoz közel, kikkel vagy körülvéve, jórészt rajtad múlik. Mondjuk nem minden esetben, mert mondjuk a kollégáidat nem magad választod. A rokonaidat sem, de őket tudod szelektálni. Talán a barát/barátok az egyetlen kategória, akit magad választasz.


Mondjuk én nem szeretnék olyan idealizált való életet, mint amiről írsz. Lehet, hogy sokaknak ez furcsa, hogy ezt írom, de tényleg nem szeretném. Nem fejtem ki, hogy miért nem, mert csak hosszan tudnám.


Itt, a Hoxán meg egyértelműen szelektálhatsz. Nem kell mindig, mindenki hozzászólását olvasni, ha te rosszindulatúnak tartasz egyeseket. Probléma máris megoldva.

3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 14:16
Legyen is igy.
2022. jún. 15. 12:48
Tudod, ahol mindig minden rendben megy és van, ott előbb-utóbb vérfürdő szokott lenni! 😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook