Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miben különbözik a Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea a többi fogyi teától? fórum

Miben különbözik a Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea a többi fogyi teától? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. szept. 22. 21:34
Sziasztok! Segítsetek! Már 4 napja iszom a Natúr Varázs teát, de eddig semmi. Még csak a hasam se megy, pedig mindenhol azt olvastam, hogy az az első jel. Már nagyon kevés vízben főzök, nagyon sok teát, de hiába, sőt székrekedésem van.(de nagyon)Valaki tapasztalt már hasonlót? Be fog indulni?
2006. szept. 22. 09:33
Sziasztok!Ki tudja pontosan megmondani,hogy melyik natur-varázs teát itta a Csala Zsuzsa mert már ebből is többet találtam.Mindenhol azt mondják ez az,ez az de most melyik az igazi?Köszi aki a pontosat elárulja.Ági
2006. szept. 16. 22:01

1 hete már én is iszom, egyenlőre megy a hasam, de a közérzetem jobb, a tea íze jó ( csalán tea íze van).

A szomszédasszony szerint keskenyedett az arcom.

Én nem látom, de remélem alakul majd.

Kitartás mindenkinek.

2006. szept. 15. 11:57
azt szeretném kérdezni, hogy mióta iszod? én egy hete kezdtem el persze ettől még nem várok sikert, de jó előre nézni mikor várható már valami!!!
2006. szept. 11. 15:09

Az egész lényege, mint a többi hasonló teáé, nem az, hogy fogyaszt, mint inkább az, hogy a szervezeted kitisztítja és megszabadítja mind azon dolgoktól, melyek megakadályozzák az anyagcsere folyamatok gyors lefolyását.

Saját tapasztalatomból tudom, hogy az első időkben a vizet hajtja le, majd utána a beleket tisztítja meg (sajnos ebben az időszakban elég sűrűn kell "oda" járni), hogy a lerakódott felesleges anyagok, zsírok, mérgek, ne zavarják az emésztési folyamatot. Miután mindezek megtörténtek, válik képessé az immunrendszerük is a megújulásra. És itt következik be az, amit mindenki vár a teáktól. Elindul szép lassan a fogyás. Tehát ne keseredjünk el akor, ha úgy érezzük, hogy lassan indul meg a folyamat. Előbb rendbe kell tennie a szervezetünket, hogy hatni tudjon. Nem vagyok hozzáértő, de ezek a saját tapasztalataim.

2006. szept. 10. 19:07
Miben különbözik a Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea a többi fogyi teától?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook