Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lett veled egészségügy? fórum

Mi lett veled egészségügy? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi lett veled egészségügy?

1 2 3 4 5 6 7
2007. dec. 7. 18:47
Szörnyű az otthoni helyzet. Sajnos alapjaiban rossz az egész rendszer. Én Londonban lakom, már tapasztaltam milyen az itteni kórházi ellátás. Hiányosságok itt is vannak, de nagyon megleptek, amikor egy sürgősségi ellátás után úgy engedtek el, hogy 1 hétre előre megkaptam az összes gyógyszert (gyulladásgátló és kétfajta fájdalomcsillapító)! Helyben a rendelőben és ingyen! És itt csak hírből ismerik a hálapénzt!
2007. dec. 7. 18:37

no comment

cak még annyit hogy megkérdezném a szakácsot ,jogy azt a valamit amit kiadagol ,vajon a családjának is feltálalná ?

2007. dec. 7. 18:36

Az étkezés soha nem érdekelt, egyébként az étel mennyisége egy fekvő betegnek megfelel a táblázat szerint. Inkább a kispórolt belevalóval van gond. A 2 daranb zsemle pedig kalóriában teljesen normális, egy fekvő betegnek. A minőség a nem mindegy szerintem.

A többihez inkább nem fűznék semmit, mert szépet nem is tudnék mondani.

Hogy mi vár ránk? Egy kedves biztosítós ismerösöm a következő mondatot préselte ki magából: Hozzám szegény ember még nem jött biztosítást kötni.

ez az egy mondat aszem mindent elárul. És gondolkozzatok, vajon mi fér majd bele az alapcsomagba, s miért kell külön fizetni? Már ha lesz miből, mert a biztosítók szeretnék megemelni az egészségügyi dolgozók fizetését, európai szinvonalra, ami érthető is, csakhogy ez járulékemeléssel fog járni. Mindenkinek.

2007. dec. 7. 15:26

Hát igen.


Édesanyám tavasszal volt kórházban. Mikor már jobban volt, akkor beszéltük meg az étkezést. Az 1 db zsemléhez fél szelet szalámit kaptak, vagy 1 kockasajtot. Azon tréfálkoztunk, vajon mikor fogják a kockasajtot is elfelezni - abból tudni fogjuk, hogyan áll a gazdaság.

2007. dec. 1. 13:08
Betegségemből kifolyólag kezdetben nagyon sokat voltam kórházban. Az akkori időkre sem volt nagyon jellemző a betegek jóllakatása. De ami most megy, azt már el sem hiszi az ember, ha nem kerül a közelébe a kórház nevű intézménynek.

Ugrás a teljes írásra: Mi lett veled egészségügy?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook