Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi is az a homeopátia? fórum

Mi is az a homeopátia? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi is az a homeopátia?

14. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 12. - Linda111)
2012. dec. 15. 22:09
kedves Linda, a ti papotok nagyon tájékozot mit az alternativ gyógyászatban mind az ezotériában.. nekem már csak az a furcsa hogy neki minden rossz.. és szentségtörés.. ami végül is rendbe is lenne.. csak legalább te ne hiresztelgesd ezt a sok..(...), mert nem fedi a valoságot..:)
13. kristo_f (válaszként erre: 12. - Linda111)
2012. dec. 15. 22:04
Pap bácsi majd Lyól mondjon el párMea Culpa-t, mert hazudott, vagy olyat adott tovább ami nem igaz, annak vizsgálata nélkül/pletyka/
2012. dec. 15. 21:46
SZiasztok! Ma hallottam egy érdekes előadást egy paptól, beszélt a homeopátiás szerekről is, és mondta, hogy amikor készítik őket, többek között Szentíráshoz ütögetik hozzá az edényt, ami a Szentírás megalázása, szóval nem a jó erők hatnak ezeken a szereken kersztül...ezt most muszáj volt megosztanom veletek :)
2009. jan. 31. 12:53
Vagyis placeboterápia
10. 91707a6150 (válaszként erre: 7. - Dee)
2008. márc. 8. 17:56
szia Dee!elküldöd nekem a számot?én néha el szoktam menni homeo magánrendelésre,mert erre csak ilyen van a felnőtteknek,meg a könyvet is olvasgatom ,de azért jobb a szakértő véleménye.előre is köszönöm!
9. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 7. - Dee)
2007. okt. 1. 09:27

A mi patikánkban sajna nem tájákozottak homeós ügyben,pedig szeretem őket,sokmindenben tájékozottabbak mint a dokik:-)

Szóval próbálnak segíteni,de inkább konkrétan kérem a szert és megrendelik ha nincs...

2007. okt. 1. 09:25
Sziasztok!Migrénre szedtem gyógyikat,sokat-sokat...mellette kedélyjavítót,nyugtatót kellett volna,amit ugye együtt nem lehet...szóval áttártem homeósra,néha kemény,azért a gyógyszer gyorsabban hat és máshogyan,de jól vagyok és miótta elkezdtem,nem ettem sem fájdalomcsillapítót,senm nyugtatót,csak a homeós bogyóimat.Közben igyekszem tájékozódni róla,egy nagyon kedves közeli rokonomtól kaptam egy könyvet,így lassan próbálok "okosodni" e téren.
7. dee
2007. szept. 30. 23:57

Ma láttam a patikában a reklámot.


Létezik homeopátiás orvosi tanácsadó szolgálat.Hétfőtől péntekig 9-17 óráig hívható telefonon.Aki kéri priviben küldöm a számot.


(Schüssler só ügyben is lehet hívni)

6. kisgé (válaszként erre: 2. - Sziszike)
2006. szept. 20. 09:44

Szia!


Én több, mint 3 éve használom, mindenre. Van vagy 60 féle homeóbogyóm, egy egész gyógyszertárnyi.:))) Én imádom. Szeretem, ahogy hat és eltűnnek a tünetek. 1 éve észrevettem, ha kerülget valami betegség, egy meleg teától elmúlik, már nagyon jól reagál az immunrendszerem. Előtte 3 hetente beteg voltam!!!

5. kisgé (válaszként erre: 4. - Dee)
2006. szept. 20. 09:43

Szia!


Orvos vagy?


Köszi, hogy felajánlottad.

4. dee
2006. szept. 18. 18:19
Én is most tanulom a homeopátiás gyógyítást.Ha tudok segítek.Írjatok.
2006. szept. 18. 14:30
Az én kislányom nem birja az utazásokat.Mindegy, hogy buszon, vonaton vagy kocsiba ülünk,ő kitaccsol.A dr nénink ajánlott egy jó homeopátiás gyógyszert.Bevállt,azóta tudunk vele utazni!:)
2006. szept. 15. 13:57
én kb 6éve voltam először homeopathiás drnőnél,mert évek óta szenvedtem az allergiától.kigyógyított.azóta nem szedek semmit.a családomba néha előfordul 1 kis influenza,megfázás.csak a homeop.szereket használjuk.
2006. szept. 13. 13:48
Ebben a cikkben összeszedtem néhány alapinformációt a homeopátiáról, nekem annyira jó tapasztalataim vannak vele, hátha más is kedvet kap hozzá és a tanulmányozza ezt a természetgyógyászati ágat.

homeopátia ma is követett, több mint 200 éve létező, sok támadást megélt, esetenként félreértett, de sokak által mégis kedvelt és elismert orvosi irányzat, amelynek alapítása Samuel Hahnemann nevéhez fűződik. Legfőbb alapelve az úgynevezett hasonlósági törvény, amelynek értelmében a hasonlók hasonlókkal gyógyíttatnak (similia similibus curantur).

Ugrás a teljes írásra: Mi is az a homeopátia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook