Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak tapasztalataid a SEDATIF PC nevű homeopátiás stresszoldóról? fórum

Vannak tapasztalataid a SEDATIF PC nevű homeopátiás stresszoldóról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
131. Manoka4
2021. jan. 25. 14:08
Nagyon rossz alvo a kisfiam. 2 éves. Többször felkel.
2021. jan. 24. 14:35
Volt idő, amikor próbálkoztam vele, de azon kívül, hogy a kis golyócskák szopogatása közben fájósra dörzsölte a szájpadlásomat, más hatása nem volt! - Én azt hittem, hogy ezeket már nem is árulják! :) - Nálam nyugtatásra, elalvás segítésére - ha szükség van rá, vagyis nem rendszeresen - a gyógynövényekből préselt Nervenpflege tabletta vált be!
129. Bless the child (válaszként erre: 128. - Manoka4)
2021. jan. 24. 14:34

[link]


Homeopátia, mint "tudomány"


Amúgy miért akarsz egy 2 évest placebo hatásnak kitenni?

128. Manoka4
2021. jan. 24. 13:34
Sziasztok. Adja Valaki 2 éves kisfiunak?
2018. febr. 13. 15:20
Csak egy napja szedem és nincs szorongásom
126. Csicsi25 (válaszként erre: 125. - Kisboszi67)
2016. dec. 21. 21:16

Ha tudnád, mi az a homeopátia, nem írnál ilyet. Javaslom, nézz utána!

Arról nem is beszélve, hogy mérgező növények kivonatából, sőt kígyóméregből(!) gyógyszert is készítenek.

2016. dec. 16. 15:58
Sziasztok!Meg nézte valaki is közületek az összetevőit ennek a készítménynek? Én utána néztem,és a 6 féle növényből, 2 nagyon mérgező!!! Akkor ezek után hogy merjem szedni? Az első: Aconitum napellus a(sisak virág).Írd be a keresőbe...
2015. máj. 18. 10:43
Én majd egy dobozzal beszedtem,de nekem nem vált be. Lehet h,nem szedtem elég ideig,nem tudom,de azonkívül,hogy olyan mintha csak cukorkát szopogatnék az égvilágon semmi.
123. Reverie
2015. máj. 18. 08:20
Én hosszú évekig nem tudtam elaludni éjszakánként, sokszor ott tartottam, hogy elájulok, olyan fáradt voltam. A háziorvosom már altatót akart felírni nekem, de gondoltam, kipróbálom ezt és bevált :) Engem nem érdekel, ha placebo is, végre normálisan alszom.
2013. jan. 18. 12:57
Használt valaki ilyen készitményt?És jó volt?
121. gyöngyike30 (válaszként erre: 120. - Anianiko.)
2013. jan. 12. 16:51
Jó,köszi
2013. jan. 12. 15:15
Kb 4 nap után használt nekem is, sokkal nyugodtabb voltam Tőle, a fura szemidegem is eltűnt ami néha előjön. Eléggé ráfüggtem, képes voltam az egyetemen minden előadás előtt bekapni egyet belőle. Ne vidd túlzásba! Csak átmeneti időszakra ajánlom, mert valóban hatásos, de a problémákat nem oldja meg, azokkal Neked kell szembenézned.
2013. jan. 12. 14:19
Éni is kipróbálom szorongásra,nagyon remélem hogy jó lesz.
118. Cippora
2013. jan. 11. 22:14
Alvászavarra használtam,bevált.
117. Anyagi
2013. jan. 11. 21:57
Nekem bevált.
116. Szilvita (válaszként erre: 113. - Szilvita)
2013. jan. 11. 21:54
Én azért használtam, mert mikor kicsi volt a baba, egyszerűen nem tudtam aludni, azt hallgattam a másik szobába mikor esik ki a cumi, amikor meg tudtam, hogy alszik, nem tudtam aludni, csak forgolódtam, aztán már tudtam hogy nemsoká kel. Pár nap után használt.
2013. jan. 11. 21:52
Igen, nagyon jó! Eddig mindenkinek bevált, akinek ajánlottam. (persze nekünk is) És bátran használható, nem lehet hozzászokni, mert homeopátiás.
114. Jossie
2013. jan. 11. 21:51
Nekem kb. 13 éves koromban ajánlotta a háziorvos, hogy próbáljam ki, mert szorongtam. Nem igazán emlékszem akkorról csak annyira, hogy "dührohamaim" lettek tőle, majd megnyugodtam teljesen. Szóval ilyen módon vezettem le a feszültséget. Később is szedtem, sőt még ma is van belőle, bár csak ritkán használom nagyon, de nekem hatásos. Ma már nincsenek dührohamaim tőle és hasonlók, csupán csak megnyugszom tőle némileg. :) Pl. vizsgák előtt is bevettem, hogy ne ájuljak el az izgulástól.
2013. jan. 11. 21:48
Én alvászavarra használtam és bevált
2013. jan. 11. 21:47
Mi a tapaztalat használ szorongásra ez a szer?
2013. jan. 11. 21:46
Ez egy Homeopátiás szer szorongásra használt már valaki ilyet?
110. 2a44b32e51 (válaszként erre: 109. - Cicusmicus223)
2011. ápr. 21. 19:33

Szia!


Hát nem tudom miket érzel de normális igen. Én csak 3szor 1et szedtem és úgy is éreztem ezt azt:)))),kb. 3 napig....de aztán elmúlt....

2011. ápr. 21. 19:30
Sziatok!Nektek csajok mennyi ideig erősödtek a tüneteitek a Sedatiftől?Én nagyon rosszul vagyok tőle!Sos!Irjatok most lécci!Pánikos vagyok!
108. 2a44b32e51 (válaszként erre: 107. - Adijahamba)
2011. ápr. 14. 15:12

ha csak enyhék a panaszok, egy ideig szedheted, (én szedtem kb. 5 hónapig, ja és bízol benne:)). De ha rosszabbakat érzel és tudod hogy tényleg pánikbeteg vagy akkor szerintem nem jó, tapasztalatból mondom.

Az antidepresszánshoz kevés a másfél év, korán hagytad abba és lehet kezd újra előjönni, de ne hagyd.....

2011. ápr. 14. 14:56

Sziasztok!


Én pánikbeteg vagyok egy jó pár éve, de mindig változó az állapotom amikor elkezdődött az egész akkor nagyon rosszul voltam és antidepresszánst szedtem kb másfél évig de azt abba hagytam már 2 éve és nem is szeretném újra elkezdeni és nem is volt eddig nagy bajom, csak ha sok ember volt körülöttem vagy vlmi stresszes helyzet akkor kicsit rosszul voltam, de már megtanultam kezelni. Viszont most a zh időszakban megint kezdenek előjönni a tünetek, de teljesen másképp, mint eddig, minden reggel mielőtt elindulok az iskolába gyengeséget szédülést vérnyomás vagy vércukorszint leesést érzek és nagyon nehezen tudok elindulni, az odaút meg egyenesen kínszenvedés. Ezért elmentem most az orvosomhoz elküldött vér és vizelet vizsgálatra megmérte a cukorszintem és a vérnyomsom és minden negatív lett. Tehát biztosra mondható, h a pánikbetegség gyötör megint és mondta, h van ez a feszültségoldó gyógyszer, de nem vagyok benne biztos, h mennyire használna vagy h van-e értelme elkezdeni, ezekre a panaszokra való-e? Szóval aki volt már vagy van hasonló helyzetben és szedi ezt a gyógyszert, megköszönném hogyha írna egy pár sort a saját tapasztalatairól. Előre is köszi!

Dia

2011. márc. 30. 19:48

sziasztok!lehetséges hogy a sedatif pc től nem eszik a lányom??ha nem akor várom tanácsotokat mert már 2. napja nem eszik sem tápot sem főt ételt....

köszönöm előre hogy írtok

2011. márc. 28. 13:23
igen ezt is mondták sokan hogy egy kis tej de a kslányom nem hajlandó meginni most probálkozom töbször de ugyfest nem sok sikerel mert max fél óra és fenn van
2011. márc. 28. 11:25

A homeopátiás szerek információt szállítanak.Szerintem ,ha egy egész dobozzal adsz neki,akkor sem lesz semmilyen hatása.

Ő még nem igazán tudja,hogy miért kapja,de biztos van valami oka,amiért ilyen gyakran felébred.

Estére egy kis meleg tej hatásos szokott lenni.

2011. márc. 28. 10:47
sziasztok!mi most keztük alkalmazni a Sedatif pc Kislányunknál Biusnál aki most mult 1 éves és az lenne a kérdésem hogy mi edig csak este egyet adtunk neki ha többet kap az nem árt?mert összinte leszek ez amit bius müvel elviselhetetlen mivel fél óránként felsír éljel és csak egy órás döncölés útán hajlandó vissza aludni....mi meg kikészültünk...kérem írjatok mert nem birjuk tovább és végülis egy egyéves babának mégis hányszor adhatok??
2010. nov. 23. 09:45

sztem pusztán placebo-hatás! Alvásgondokra egy barátom citromfű teát és orbáncfűteát iszik, ez utóbbit inkább pulzusszámcsökkentésre, amolyan bétablokkoló,vagy hogy mondják :)

nem tudom,h használ e a homeopátiás szer. Anno én használtam más nyavalyára menstruációs zavarokra nőgyógyász javaslatára homeopátiás szert. hatott,de nem tudom, hogy csak maga a tudat hatott,vagy a szer :) ha hiszel is benne, az már fél siker!

Viszont nem akarok károgni, de milyen nyugtató az amit terhesek is szedhetnek? De legalább függőséget tuti nem okoz, és finom, mint egy cukorka, mert talán az is :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook