Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi ez a kapcsolat köztünk, egészséges férfi nő között ez a fajta kapcsolat, mit érezhet irántam? fórum

Mi ez a kapcsolat köztünk, egészséges férfi nő között ez a fajta kapcsolat, mit érezhet irántam? (beszélgetős fórum)

24. csikil4ny (válaszként erre: 17. - K-né Zsóka)
2023. aug. 19. 19:55
Azóta már itt is változott a helyzet. De ezelőtt is ha valamelyik lányról kiderült, hogy kapható, sorra vették. Most még könnyebben derül ki.
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - K-né Zsóka)
2023. aug. 19. 19:25
Az egyikük székely volt 🤷‍♀️
22. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 12:08

Nekem is van hasonló barátságom. Igaz, nem is akartunk az elején sem többet/mást.


Itt az a kérdés, hogy te egészen biztos nem akarsz többet/mást? Mert ha reménykedsz ebben, akkor érdemes megszakítani a kapcsolatot, saját magadat kínzod. Nem értek egyet azzal, hogy majd lesz belőle valami csodás, ez csak a romantikus filmekben van így.


Arra, hogy én miért írok már több éve neki: jó vele beszélgetni, fontos a számomra, mint barát, szeretek tudni a napjáról, arról, hogy mi történik vele. Neki nincs párja, így gondolom, hogy szüksége van neki is valakire, akinek elmondhatja, hogy mi történik vele...

21. Amaunet (válaszként erre: 16. - K-né Zsóka)
2023. aug. 19. 10:18

Ideig, óráig működhet. De miután mindent elmondtak magukról a másiknak, mindent elmeséltek, amivel érdekessé tehetik magukat a másik számára, mi következik?


Szerintem a nőnek hallgatóság kell, akinek elmondhatja, hogy a műkörmös aznap milyen klassz körmöket varázsolt neki vagy mint a #1-ben az aznapi kanija milyen jól megdöngette.

Ez lenne a barátság? Erre lenne tartva a fi.?


Azt írta, hogy interneten ismerte meg. Webes oldalakon általában céllal keresnek az emberek. Párkapcsolatra, levelező partnerre, szexre keresnek partnert. Vagy eleve barátot keresett a nő? Érdekes lenne megtudni, hogy a fi. és a nő milyen céllal keresgettek?


Ha férfi lennék tuti nem mennék bele egy ilyen "legyünk csak barátok" szituba. Szerintem ez megalázó és sokszor ez csak akkor tartós, ha a férfiban túlteng a nőiesség vagy annyira belezúg a nőbe, hogy átmegy pincsikutyába.

2023. aug. 19. 08:24
Nincs barátnője akinek elmondhatná, így neked mondja el. Nem valószínű hogy többet akar mint ez. Cserébe ő is meghallgat? Támogat téged mint barát? Vagy csak az ő dolgairól szólnak a dolgok.
19. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 06:22
Te férfi vagy nő vagy?
2023. aug. 19. 01:05

Valószínűleg a jóbarátjának tart, ha minden örömét-bánatát megosztja veled és ő is meghallgat.

Ha így van, akkor az jó dolog.

Ez is szeretet, csak más, mint amit párkapcsolatban érezne.

17. K-né Zsóka (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2023. aug. 18. 19:01
Komolyan mondom én ezt nem értem. Minden nő ezt mondja, hogy tőle a másik nem többet akar mint barátság. Nos akkor én igencsak világ csúfja lehetek, mert a legjobb barátaim fiúk voltak, de soha egyik sem akart megfektetni. Ott voltam az esküvőjükön, ők az enyémen. Ami viszont érdekes, amíg otthon éltem, soha nem hallottam a kolléganőimtől, senkitől sem, hogy őt ez is az is megkívánta, tudtára adva, hogy jó lenne összehozni valamit. Na mármost arra jutottam, hogy vagy a székely nők diszkrétek, esetleg nem kívánatosak, vagy a mi férfiaink kevésbé kanosak :).
16. K-né Zsóka (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. aug. 18. 18:54
Miből gondolod, hogy nem kölcsönös a dolog? Talán a fi. is elmondja búját-baját a hölgynek. Egy barátságba belefér, hogy megosztjuk a jót és a rosszat is a másikkal.
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Kacsahercegno)
2023. aug. 18. 11:51
Hülye egy hozzáállás. Mondjuk ha belegondolok, hogy a legtöbb férfi "barátomról" kiderült, hogy többet akar, akkor sajnos van benne igazság.
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Leoborta)
2023. aug. 18. 11:49

" pl. van egy szexpajtija és van hogy tudom mikor van nála"


Ez nagyon nem aszexualitásra vall.

2023. aug. 18. 11:46
Aszexuális, de azért vonzódik hozzád.
12. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 11:35

A barátság nem megalázó.

Ha úgy van, ahogy Amaunet írja, az megalázó.

11. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2023. aug. 18. 11:00
Csak ha nő 🤷‍♀️ Mint tudjuk, az egész "friendzone" elképzelés ebből indul ki, hogy egy nővel csak abban az esetben érdemes energiát fektetni egy kapcsolatba, ha szex lehet belőle, különben megalázó/kínos nőkkel barátkozni.
2023. aug. 18. 10:17
Azt megtudhatnánk, hogy milyen oldalon ismerkedtetek meg? Ki és mit keresett?
9. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 10:12
Hát, ahogy érzed...
2023. aug. 18. 09:49
Megalázó valakinek a barátjának lenni?
2023. aug. 18. 09:48
Szerintem nem megalázó... elvégre egy barátság sokszor többet ér, mint egy szexpartner.
2023. aug. 18. 09:29

Annyira az,amennyire annak érzed.

Tisztességes volt, tudatta , csak barátság lehet.

Ha te szeretnél többet, ha kitartó vagy, akár lehetsz befutó is.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. aug. 18. 09:19
Igen, és ez nem megalázó?
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 09:11
Annyira nem jöttél be neki, hogy szex is legyen, de lelki szemetesnek jó vagy.
3. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 08:41
A nőknek sok esetben kell a biztonság. Szeretik ha vannak fix emberek, barátok körülöttük akikkel tudnak kommunikálni, te is egy barát vagy, semmi több.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 08:35
Szeret több vasat tartani a tűzben.
2023. aug. 18. 08:18

Kb fél éve megismerkedtem interneten egy nővel, aztán így randik alkalmával kiderült hogy ő inkább barátságot érez és ebből csak barátság lesz ... elején többet éreztem de már részemről is barátság kezd lenni...


Ami a furcsa hogy állandóan keres, naponta több órát írogatunk egymásnak hetente kéthetente találkozunk, tényleg szinte egy nap sem tellik úgy el hogy ne irogssunk egymásnak.. pl. van egy szexpajtija és van hogy tudom mikor van nála és mikor pl. elmegy, akkor azonnal keres ír rám....kicsit furi ez így mi ez az egész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook