Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fél a komoly kapcsolattól, de azért több van köztünk mint barátság? fórum

Fél a komoly kapcsolattól, de azért több van köztünk mint barátság? (beszélgetős fórum)


1 2
35. kócosvagyok (válaszként erre: 30. - Fe22c2d57c)
2017. szept. 3. 13:40

Elmentek kirándulni, együtt horgásztok, szexeltek stb., de csak "legyünk barátok", mert két év alatt sem ugrott be neki a szikra, hogy Te vagy az "igazi"?

Ne haragudj, de megkérdezném: hány éves vagy, és hány férfival voltál már együtt és mennyi ideig, hogy ilyen menthetetlenül naív vagy?

34. 5e54df5e1d (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. szept. 3. 09:37
Te mit szeretnél tőle? Sajnos nagyon kevés esetben lesz ebből bármi. Saját tapasztalat. Évekig vártam egy férfira, aki nem érdemelte meg. Én szerettem, ő nem. Neki kényelmes volt, én meg csak megelégedtem a helyzettel. Ezt nem szabad. Aztán belémesett, ő könyörgött, de akkor bennem már átfordult valami. Kiszerettem belőle, szánalmasnak tartottam, ahogy ő is annak tarthatott engem amikor ő ült a magas lovon. Kész tények elé kell állítani, nem kell a langyos vizben maradni.
33. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Fe22c2d57c)
2017. szept. 2. 10:12

az a baj, hogy a szikra az elejen szokott pattanni. noknel elofordul, hogy egy pasi annyira nem bejovos nekik, de idovel beleszeretnek azert, amilyen. a pasiknal ez nincs. vagy az elejen szikrazik, mert noken hu meg ha, es utana beled is szeret, de ha mar az elejen mondja a nem akar komolyat most (nem szoktak mondani, hogy bocs, de veled nem), es baratsag es de azert fontos vagy neki, abbol sosem lesz szerelem


a legjobb amit varhatsz az, amit irtal, hogy nem talal jobbat, olyat, akibe belezug, ezert marad veled, mert legalabb tudja, mire szamitson, es megis van valakije. ebben az a rossz, hogy barmikor johet neki egy szikras no, de addig sem lesz olyan ez a kapcsolat, olyan a hozzad fuzodo erzeseiben, mint amit te szeretnel. ezert folyton benned lesz a ketseg, a talalgatas, a remenykedes. egy kapcsolat pedig nem ilyen. abban nem remenykedsz, hanem megeled a jot, ami van

32. 8a65af67ce (válaszként erre: 29. - Fe22c2d57c)
2017. szept. 2. 10:00
Nem te vagy számára a nőideál. Így már érted? :D Ha az volnál, már beléd zúgott volna, mert ismer. Az emberek általában a barátaikkal, az ismerőseik egy részével is törődnek, de nem lesznek mindenkibe szerelmesek. Külsőleg biztos tetszel, ha lefekszik veled, és elvagytok, de ennyi. De felőlem reménykedhetsz tovább...
31. alidamolnar (válaszként erre: 30. - Fe22c2d57c)
2017. szept. 2. 07:02

Nekem a szemem előtt zajlik egy hasonló a családban.

Évek óta rabolják egymás idejét.

A pasi a "csak barátok" dologhoz tartja magát, szex és laza kapcsolat.

A nő elköteleződésben reménykedik.

Hát, sikerüljön neked, volt már rá példa (főleg filmekben, regényekben).

30. fe22c2d57c (válaszként erre: 27. - Alidamolnar)
2017. szept. 2. 00:11
Nem a jobban úgysem talál elve alapján maradjon velem, hanem valami szikra kipattanna benne. Hogy rájönne, adni akar egy esélyt a kapcsolatunknak, mert jó neki velem. Én ebben bíznék. Ezen a héten minden nap találkoztunk és ha olyan lesz az idő vasárnap elmegyünk kirándulni. Ő vetette fel, hogy menjünk el.
29. fe22c2d57c (válaszként erre: 24. - 8a65af67ce)
2017. szept. 2. 00:08
Ezt nem állítanám, hogy nem vagyok az esete. Ha nem lennék az, nem találkozgatna velem, nem törődne velem, nem töltene velem időt. Én így gondolom!
28. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 29. 23:59

A nok alt.a= remenykedo faktor...

Azt lehet :D

Barmikor, barmeddig.

Engem a barinok semtudtak lebeszelni egy has.kaliberu manyusrol es visszanezve eveket csesztem el a nagy semmire varakozassal.

Nemerdekelt mit mondanak, mert meggyozodesem volt,hgy "csak ido kerdese"

27. alidamolnar (válaszként erre: 22. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 28. 21:53

Nem bántani akarlak. De akkor lényegében azt szeretnéd, hogy szexeljetek, eljárkáljatok ide-oda, ő láthatóan az elköteleződés halvány jele nélkül teszi mindezt.

Te pedig kivárnád, hogy pár év múlva, jobbat úgysem talál alapon elköteleződjön melletted.

Hidd el, nem sok köszönet lenne ebben. Baráti körünkben is, rokonságunkban is van ilyen. Egyik házasságért nem adnék egy lyukas garast sem.

26. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 28. 16:24
nincs ra realis esely, lepj tovabb. ha nem szeretned, elszexelgethetnetek, mig jon mas, de igy te nem fogsz mast keresni, folyton szenvedni fogsz, agyalni, es nagyon padlora kerulni, mikor otthagy vegleg
25. messzi idegen (válaszként erre: 22. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 27. 16:21

Ez a "félek a komoly kapcsolattol", ez kamu.

Ha szeretne, veled lenne.

És ne abrandozzz, ne húzd magad fel lelkileg, ebből nem lesz párkapcsolat.

24. 8a65af67ce (válaszként erre: 22. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 27. 11:24
Ha két év alatt nem szeretett beléd, ezután sem fog. Hiába jó a szex, és szerinted barátok vagytok, mégsem vagy az esete, ne áltasd magad.
23. NomNom
2017. aug. 27. 11:13
Szerintem felesleges reménykedned. Elvan veled. Nem fél a komoly kapcsolatoktól, csak még nem tslált olyat akivel működne. Majd fog.
2017. aug. 27. 10:46

Lehetséges, hogy buta női logikával gondolkodom, de abban bízom, hogy hátha valamikor rájön, hogy én vagyok az akivel kapcsolatot akar. Mert hiszen minden jól működik köztünk. Barátok vagyunk, jó barátok. A szex is jó. Egy hullámhosszon vagyunk és ezért nem értem miért nem akar engem úgy. És a fantáziámban azt látom, hogy valamikor rádöbben egyszer, hogy feladná ezt a "nem akarok komolyat, mert félek a komoly kapcsolatoktól" - dolgot, és beadja a derekát.


Szerintetek reálisan nézve van erre esély, hogy megváltozik a véleménye az irányomba, vagy ha a 2 év alatt nem jutottunk el arra a szintre, már nem is fogunk? Bármennyire is egy hullámhosszon vagyunk minden szempontból.

21. fe22c2d57c (válaszként erre: 19. - Messzi idegen)
2017. aug. 27. 10:40
Én beleszerettem...
20. fe22c2d57c (válaszként erre: 18. - Massalhangzo)
2017. aug. 27. 10:38
Igen, várom, hogy több legyen belőle. Egy darabig nem volt szex köztünk, de én sem bírtam magammal és aztán meg ő is keresett engem. És most így vagyunk.
19. messzi idegen (válaszként erre: 17. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 26. 15:24

Mikor érted már meg,nem akar kapcsolatot,nem akar elköteleződni,nem szeret,vagy nem úgy,ahogy te igényelnéd,csak kötöttségek nélkül akar dugni.

Ennyike.

A többi rizsa.....

18. massalhangzo (válaszként erre: 17. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 26. 15:08

ne varj ra. azzal, hogy belementel szexelgetesbe, csak azt mondtad neki szavak nelkul, hogy neked igy is jo, elfogadod, hogy nem akar veled komolyabbat


ha ezt tenyleg el tudod fogadni, akkor elvezd, ami van. ha csak remenykedsz abban, es bebeszeled magadnak tipikus noi modon, hogy hat szexel velem, sot program is van, es kedves, akkor tuti lehet ebbol szerelem, akkor lepj tovabb

2017. aug. 26. 12:13

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Azt kihagytam, hogy 2 éve ismerjük egymást, de nemrég jöttünk össze, aztán szét is mentünk és most így vagyunk. Ő is keres engem, én is keresem őt. Munka mellett viszonylag sok időt töltünk együtt, de mintha nem akarná az életét feladni. Úgy értem a hobbiját, a haverokkal való sörözést, horgászást. Velem is szokott borozni esténként, vagy vitt már horgászni is magával. Tehát nem zár ki az életéből.

16. lapbarna (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2017. aug. 25. 18:25
Mindig felvidítasz! :DD
15. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 19:58
csak a kutya szokott akarni; bocs :(
14. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 13:20
ez most ugyan az a pasi mint a ,,szerelem első látásra,, vagy ez már egy másik,kicsit kusza ez a sok történet,hány éves vagy tulajdonképpen mert még nagyon éretlennek látszol
13. 8a65af67ce (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2017. aug. 24. 11:38
:D
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 08:20
Szerintem szeret, csak nem meri bevallani még saját magának sem.
2017. aug. 24. 08:02
Találd meg önmagad és ne szedj össze minden gáz pasit! Olvasd végig a kiírt fórumtémáidat, jó ez neked?
10. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 07:26

ha nem vállal fel, mint kapcsolatot, akkor csak a szex kell neki.

ha neked ennyi nem elég, akkor sajnos lapát a pasi.

9. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 06:14
A szex van köztünk rész kivételével rendben is van.De megkérdezhetem miért hazudsz magadnak? Te többet remelsz.Vond ki a szex részt az egyenletbol kíváncsi vagyok hogy meddig tart a kapcsolat.Nyilvan ha ennyire kell a szex neked csináld de ebből nem lesz semmi.
8. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 05:54

Jól beleszeretsz (megint) aztán pofára esel. Játszottam ilyent régen. Nem volt jó.

MOndjuk én nem vagyok a félmegoldások híve, vagy mindent, vagy semmit akarok.

7. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 05:51

"De ő azt mondja fél a komoly kapcsolattól, nem akar elköteleződni de fontos vagyok neki."


Magyarra leforditva, elvarasok, kötöttségek nélkül, szeretne tovább dugni.

Nem akar elköteleződni, szerintem nem is szeret.

Ha te komolyat akarsz, minél előbb zárd le ezt a viszonyt.

Csak, meg jobban beleesel, a későbbi elválás nehezebb lesz.

Legyen eszed Drága :)

Kapd össze magad, és állítsd falhoz!

Vagy-vagy.

Vagy, ha megfelel neked a jelenlegi helyzet, akkor maradj benne.

Te döntesz :)

6. Belat_itt_ne_keressek (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 24. 02:17

"Nem akar komoly kapcsolatot". Szerintem az van, hogy vágja, hogy te odavagy érte, és ezt simán kihasználja. Szépen nézni minden pasas tud, ha csak ennyit kell tennie a pásztorórákért.

Aztán beleesik valami nőbe és felszívódik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook