Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez egy egészséges kapcsolat fiú lány között, lehet jobb hogy továbbálltam? fórum

Ez egy egészséges kapcsolat fiú lány között, lehet jobb hogy továbbálltam? (beszélgetős fórum)


10. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 22. 13:58
Nem volt barátság, nem abból léptél ki. Féltékeny voltál.
9. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 22. 11:26

Szerintem butaság volt ez miatt megszakítani ezt a kapcsolatot! Ha majd nem jön össze a kapcsolata, akkor visszalépsz az életébe, mintha semmi sem történt volna?

A lány helyében én nem éreznélek stabil férfinek, akiben bíznék. Tehát a barátságát,vagy az esélyt arra,hogy mégis kialakuljon valami,azt lehet elpackáztad azért, mert féltékeny vagy.

8. kalmanka511 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 09:07
Szerintem ez is az ego-ból fakad. Neked nem kell igazán a nő, de azért ne legyen más sem neki és ne is legyél második. Mi más ez, ha nem az ego?
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 08:57

Barátok, barátnők között is van féltékenység. Féltékeny vagy arra, hogy ezentúl nem fog akkora figyelmet fordítani rád, nem lesz ideje rád, mert a párkapcsolatát fogja építgetni.

Jó, hogy kiléptél ebből, mert ha ilyen érzések voltak benned, hosszú távon csak szenvedtél volna.


Tanulj belőle és keress másik nőt, de ne pusztán csak barátságra, hanem kapcsolatra.

6. Bichi (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2023. aug. 21. 08:48
Én ezt sosem értem, hogy minek ugyanarról egy ugyanolyan fórumot indítani,de hát nem ő az egyetlen...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kalmanka511)
2023. aug. 21. 08:30
És vajon ego lenne.... nem inkább féltékenység hogy lesz aki jobb lesz nálam, rövid ismeretség miatt én már másodhegedűs leszek stb? Nem jogos emberi érzések ezek?
2023. aug. 21. 08:27
Szerintem csak az egódat sértette, hogy van más, nem azért zavart, mert kellett a nő.
2023. aug. 21. 08:19

[link]


Itt egy sorstárs. Nem vagy egyedül :D

Vagy mégis?

2023. aug. 21. 08:18
Pillanatnyi fellángolásoknál történik ilyen.
2023. aug. 21. 08:11

Interneten megismerkedtem egy kedves aranyos lánnyal, volt egy két randi, de lényegében úgy volt hogy csak barátok leszünk, valahogy nem alakult ki a kémia, viszont ami a furcsa hogy minden nap beszélgettünk, írtunk egymásnak, állandóan keresett én is kerestem, figyelmet fordított felém, nagyon jól megvolt a közös hang vagy nem tudom mi volt ez....nekem ez nagyon furcsa mert sose volt ilyen barátom Max. párkapcsolatban tapasztaltam ilyen intenzív kapcsolatot, főleg fiú lány között furi volt nekem ez az egész...főleg hogy hihetetlen figyelmet fordított rám.....


Minap elmesélte hogy alakul egy kapcsolata vagyis háromszor már randiztak és nagyon jó volt, valahogy nagyon rossz érzés fogott el pedig nem gondolnám hogy belé szerettem volna....


Nyilván úgy éreztem hogy ez nekem így rossz és furi és nem tudom mi volt ez az egész....és igen kiképtem ebből a barátságból...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook