Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi bajom lehet? fórum

Mi bajom lehet? (tudásbázis kérdés)


2022. máj. 1. 06:45
Szerintem ez nem csak testi probléma nálad. Jobbulást kívánok!
2022. máj. 1. 06:43
Pedig ha valaki idegeskedik, az általában felviszi a vércukorszintet.
2022. ápr. 30. 20:00

Igen, biztos valami utóprobléma, de nem szabad belesüppedni!


Az IR nem halálos betegség és még tüneteket sem okoz nagyon. Gyógyszert sem kell rá szedni, mert sokaknak elég a diéta.


Miért szedsz gyógyszert, ha leesik a vércukrod?

Hogy állapították meg, hogy IR-es vagy?

Az IR-esknek nem kell 160 gr-os diétát csinálniuk.


Vagy még a gyógyszer szedés elején vagy? Én a hozzászokás idején kekszet tartottam a táskámba és ha éreztem, hogy pl. remeg a kezem, akkor gyorsan ettem kekszet.


Szerintem ez is fejben dől el. Ha ennyire frusztrál a kaja méricskélés, akkor miért méred? Már kell tudnod, hogy milyen adagot kell enned, hogy betartsd a diétát.


És a 76 a születési évszámod, akkor meg végképp nem értem, hogy miért kkel pánikolnod. Már egy tapasztalt felnőtt ember vagy, akinek illik tisztában lennie a betegségével és következményeivel.


Mi az, hogy nem mersz már emiatt elmenni dolgozni? Mibpl fogsz élni? Miből fogsz enni? Miből fogod venni a gyógyszeredet?

6. timycat (válaszként erre: 5. - Gizike76)
2022. ápr. 30. 14:36

Alakul, még van hova javulni testileg-lelkileg.


Jobbulást kívánok neked is!

5. Gizike76 (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. ápr. 30. 13:36

Köszönöm szépen,hogy ezt leírtad.

Azt hiszem akkor sejtem mi lehet nálam.

Testvéred jobban van ?

Jobbulást neki !

4. timycat (válaszként erre: 1. - Gizike76)
2022. ápr. 30. 13:17

Ez szerintem már depresszió, post trauma.


Nekem a húgom volt cca 2 hónapja nagyon beteg, a helyi kórház "gondos ápolásának és odafigyelésének" köszönhetően majdnem el is patkolt 28 évesen. Csak az mentette meg, hogy szétrúgtam 1-2 ember seggét és sürgősségivel átvitettem egy klinikára ahol már komolyan vették hogy nem csak megjátsza magát. 1 hónapot volt bent.

Húgomnak a helyi kórházban tapasztaltak óta van halálfélelme. Másra sem tud figyelni csak hogy hogy van, és bármi nem normálisat vagy vélt nem normálisat tapasztal, bepánikol. Jár pszichológushoz, állítólag post traumában szenved.


Szerintem próbálj meg te is szakemberhez fordulni, mert ami veled van kicsit sem normális és közvetlenül nem az IR-hez köthető.

2022. ápr. 30. 12:37
Bár ilyen egyszerű lenne
2022. ápr. 30. 12:29
Pedig most kimehetnél, pompás idő van, egy kis D vitamint gyűjteni.
2022. ápr. 30. 12:24

Van egy kis gondom,amibe eléggé bele vagyok roskadva.

Állandóan leesett a cukrom az utóbbi időben és emiatt csak erre tudok figyelni hogy éhes vagyok-e

Kell-e mennem wcre hasmenés miatt mert akkor utána biztos leesik a cukrom...ez a nagy baj nálam hogy csak erre figyelek

Ettem e eleget ,korog e a gyomrom..

Hogy képes vagyok úgy túl enni magam hogy levegőt alig kapok mert éppen szomjas vagyok és bepánikolok hogy éhes és hiába ettem előtte muszáj megint mert különben bepánikolok.

IR lettem,tartom a diétát,jó ideje nem esett le,de nem tudom ezt elengedni.

Már dolgozni sem tudok,csak itthon ülök vagy fekszem.

Még talán a legfontosabb dolgokat elvégzem,de azt is muszájból.

Depresszió lenne ?

Hogy tudok ebből kitörni ?

Csak cipelem vonszolom magam,se a net se a zene se a tv se a régi hobbik nem kötnek le.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook