Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek Dr. Panka Tibor nőgyógyászról? Pécsiek! fórum

Mi a véleményetek Dr. Panka Tibor nőgyógyászról? Pécsiek! (tudásbázis kérdés)


35. bebe1010 (válaszként erre: 33. - Sweets83)
2011. jún. 6. 12:34

Kedves Sweets83!

Dr. Panka elérhetőségei magánrenelésben:

72/247-277. Rendel: Kedd és csüt.: 15:30-18:30 ig. Cím: Toldi u. 7.

Én is azon gondolkozok, hogy hozzá fogok járni, de engem is érdekelne ,hgoy milyen tarifával dolgozik, hogy fel tudjak készülni és kalkulálni. Aki tudja, írja meg, előre is köszönjük.

2011. jún. 6. 09:51

Sziasztok!!


Nem vagyok pécsi, de ismerem a helyet, az édesanyák útját is, a KLINIKÁT és a dolgozóit. Mind-mind nagyszerű, lelkiismeretes, szakemberek.


Egyikőtök vívódik a Panka meg a Vizer között. Vizer Miklósnál egyetlen egy van, aki jobb, az pedig az Arany Antal.


Remélem tudtam segíteni.

33. sweets83 (válaszként erre: 32. - Mandulacska2)
2011. jún. 6. 08:52

Áh...inkább köszi, hogy leírtad...próbálok folyamatosan tájékozódni, de valamiért én naiv fejjel azt gondoltam, hogy azért egy kicsit többet foglalkoznak az emberrel, de hát ez is ugyanolyan futószalag, mint a nátha...hehee:))))

Megpróbálok a Pankához elmenni magánba, épp azon vagyok, hogy kinyomozzam, hogy milyen számon lehet bejelentkezni..

Ha esetleg te hallod valahol, vagy bármilyen infot tudsz a díjakról, akkor majd írj, jó? Pénteken leszek 10 hetes, úgyhogy elvileg jövő héten, vagy utána héten szeretnék elmenni hozzá...

32. mandulacska2 (válaszként erre: 31. - Sweets83)
2011. jún. 5. 19:33
Igen, valóban korábban a Banóhoz tartoztam, de azóta átköltöztünk anyukámékhoz, és ők a Pankához tartoznak. A korábbi lakásunkat pedig kiadtuk albérletbe. Örülök is neki nagyon, mert a Banóhoz nem szívesen mentem volna. Remélem, azért nálad is rendben megy majd, és utána ha választasz dokit, mehetsz a Pankához is. Tulajdonképpen csak havonta 1 alkalommal kell menni a tanácsadásra, amin csak megnézi, hogy a méhszáj zárt e, és kiadja a beutalókat. Meg az ultrahang. De aszem azt is csak 2 alkalommal csinálja a terhestanácsadásos doki. A 12. és 18. heti UH-t a klinikán csinálják. A 32. hetit aszem a tanácsadásos. Meg csináltathatsz 3 D-st is a klinikán. Bocsi, hogy ezeket is leírom, lehet, hogy már te is tisztában vagy ezekkel.
31. sweets83 (válaszként erre: 30. - Mandulacska2)
2011. jún. 4. 18:26

Köszi a választ!


Korábban olvastam, hogy te utca szerint a Banóhoz tartoznál....akkor hogy-hogy mehetsz a Pankához sztk alapon?


A Vizerrel nekem is hasonló problémáim vannak...igazándiból ha nem muszáj nem fizetnék 100e Ft-ot terhesgondozásra+100eFt szülésre...és ráadásul azt hallottam, hogy annyira sokan vannak nála, hogy hiába fizetsz ennyit, ha problémád van, akkor is legalább 1 hét múlvára kapsz időpontot...


én utca szerint a Schunk Erzsébethez tartoznék, de valahogy a női nőgyógyászoktól idegenkedem...


Viszont nagyon érdekelne, hogy hogy lehet bekerülni a Pankához sztk alapon, ha nem hozzá tartozom...

30. mandulacska2 (válaszként erre: 29. - Sweets83)
2011. jún. 4. 12:59

Szia Sweets. Én a Pankához járok, de SZTK-ban tanácsadásra. Szerintem nagyon jó orvos. Minden alkalommal nagyon kedves, mindig kezetfog, mosolyog, felsegít a vizsgáló asztalról. A héten elmentem hozzá még egyszer, pedig előző héten volt tanácsadásom. Keményedett a hasam, és nagyon kedves volt, megvizsgált, és mondta, ne aggódjak, minden rendben, csak a szalagok nyúlnak, ahogy a méh nő. Úgyhogy én maximálisan meg vagyok elégedve vele.


A Vizer is kiváló. Én a Vizerhez mentem volna, ha van rá pénzem, de úgy tudom, hogy egy magánrendelés 10.000 Ft nála, a szülés pedig olyan 100.000. A Panka árait nem ismerem, de fel szeretném majd fogadni. Olyan 50-60.000-nél nem fogok tudni többet adni neki. A vizer nagyon jó ultrahangos, állítólag ő a legjobb.


A 12. heti UH-t nekem a Panka csinálta, mivel ő az egyetlen az SZTK-ból , akinek az ultrahangját elfogadják a klinikán. legalábbis én így tudom. A 18. hetit a klinikán csinálják. Viszont a 16. heti AFP vérvételt a Veress Endrében is csinálják már, nem kell a klinikára menni. Én hétfőn megyek majd oda.


Remélem, sikerül majd választanod, és miinden rendben lesz.

29. sweets83 (válaszként erre: 28. - F.evelin)
2011. jún. 3. 09:50

Szia!


Én 9 hetes vagyok, és eddig sztk alapon voltam a Banónál, de amint megállapítják az élő terhességet, már megszűnik a szabad orvos választás:)))

Így szabadon most épp két ember között őrlődök: Dr. Panka T. és a Vizer Miklós.


Írjátok le lécci, hogy a Pankának hol van magánrendelése, milyen számon lehet bejelentkezni, és milyen árak vannak (terhesgondozás/alkalom, UH, szülés kb.)

Nagyon sok jót hallottam róla:)


De ha valakinek van a Vizerről tapasztalata, azt is szívesen meghallgatom:)


Még egy kérdésem van, hogy akkor a 12. és a 16.heti UH-t a Klinikán kell csináltatni, vagy megcsinálhatja a doki is...hogy érdemes?


Várom válaszotokat:)

Egy első babás, még kicsit tanácstalan leendő anyuka:)

28. f.evelin (válaszként erre: 27. - 9a60ea7308)
2011. máj. 27. 17:13

Szia!

Én is hozzá járok, magánrendelésre. Bármikor csinál UH-t +7000Ft-ért, nem tudom hogy az sztk hogy van (képek 1000Ft/db). Nagyon alapos, és a kötelező ellenőrzés mellett is mindent megmutat részletesen a babán. Mi már láttuk ahogy szopja az ujját, ásít, kacsint, hatalmas élmény volt. :)

4D-s vizsgálatot mindenképp ajánlom a Medisonba, én azt hiszem 19hetesen voltam, mert akkor még teljesen ráfért a baba a képre. Bejelentkezni ráérsz 1héttel előbb, mielőtt szeretnél menni. Pendrive-ot vigyél, mert 3 képet nyomtatnak, de így a többit is hazaviheted, nekünk sajnos nem szóltak előre. Klinikán velem bunkók voltak, többet nem is megyek az fix, nem erre a viselkedésre van szüksége egy kismamának. Nem biztos hogy pont Panka lesz ott, én 11 és 18 hetesen voltam az Édesanyák útján és mindkét alkalommal más volt a doki.

Boldog babavárást!

27. 9a60ea7308 (válaszként erre: 26. - Ec7a42194a)
2011. máj. 17. 17:00

Szió

Beszállnék én is a beszbe ha nem baj.Én is hozzá járok nagyon normális és aranyos dr én nem magánba hanem simán az sztk-rendeléséreAzt szeretnéám kérdezni hogy most 13 hetes vagyok ésn nem birom ki a 18 hetes uh-ig ha megkérdezem tölle akkor csinál egy uh-t?És a 18 hetesre a klinikára kelll mennem de akkor már nem ö fog uh-ni?Köszike puszi

2011. ápr. 12. 12:33

szia mandulácska!

híreket hoztam neked. bár már lehet, azóta te is kiderítetted ezt, hogy járhatsz-e a Pankához.

Ma itt volt a védőnőnk és mondta, hogy sajnos nem! mindenki védőnő szerinte van beosztva és a Pankához nagyon sokana járnak és nagyon sokan szeretnének átkerülni hozzá így szinte ez teljesen megoldhatatlan. volt hogy próbáltak már trükközni, de nem nagyon működött, szóval, ha teheted menj hozzá magánba, vagy pedig legyen egy nagyon jó ismerősöd, aki tud ebben segíteni.

egyébként hogy vagy? minden rendben van? üdv. flat

25. mandulacska2 (válaszként erre: 24. - MMea)
2011. márc. 22. 15:33
Köszi Mea.:))) És te hozzá tartoztál? Mert én attól tartok, hogy nem mehetek hozzá, ha a körzetet nézzük, mert a mi utcánk pont a Banóhoz van beosztva. Legalábbis védőnő szerint, és 1 védőnő egy dokihoz tartozik, a védőnő a terhes tanácsadáson is ott van. Vagy te magánba voltál ott? Mennyit adtál neki szülés után? Adtál neki egyáltalán?
24. MMea (válaszként erre: 1. - Mandulacska2)
2011. márc. 22. 11:43
Szia! Én nála szültem februárban, minden rendben ment, a terhesgondozás alatt is nagyon meg voltam vele elégedve, csak ajánlani tudom.
23. ec7a42194a (válaszként erre: 22. - Mandulacska2)
2011. márc. 21. 17:57
Szia! Ez tök jó!Én 5+3-nál voltam először, ugyan így petezsák és szikhólyag volt még csak látható. Aztán 6+2-n mentem és már volt szívhang is! Izgalmas! A férjed is ari lehetett! Biztos szépen megmutogatott mindent a doki uh-n, azt szokta.
2011. márc. 21. 17:47
Szia. NA voltam UH-n. Szerencsére minden rendben van. Szívhang még nincs, mert 5 hetes 2 napos vagyok. Szabályos petezsákot és szabályos szikhólyagot látott a méhben. Magzati életet még nem lehet igazolni, mivel nincs még szívhang ilyen korán. Ápr. 4-n megyek megint UH-ra, akkor már remélhetőleg lesz, hiszen akkor már betöltöm a 7. hetet. Rendes volt a doki, férjem is bent volt. Szegény úgy meg volt szeppenve, a függöny mögött állt először. Doki meg mondta, hogy ha van kísérőm, akkor bújjon elő nyugodtan.:))) Úgyhogy látott mindent rendesen.:)))
21. ec7a42194a (válaszként erre: 20. - Mandulacska2)
2011. márc. 21. 11:09
Köszönjük!Fú, elég bonyolult ez a védőnő - orvos - kismama háromszög :). Én kimaradtam ebből, mert én magánba jártam hozzá. Bár, mondta a védőnőnk, hogy egyébként is pont hozzá tartoznánk. Kíváncsi vagyok a mai uh eredményhez!
20. mandulacska2 (válaszként erre: 18. - Ec7a42194a)
2011. márc. 20. 07:31
Gratulálok neked én is. Azt még nem tudom, tényleg járhatok e hozzá terhesgondozásra, a barátnőmnél is csak akkor volt probléma, amikor már elment a védőnőhöz, és a doki látta, hogy más védőnő írta alá a kiskönyvet. Ő azzal oldotta meg, hogy anyukájáékhoz van bejelentve állandóra, de elvileg a tényleges tartózkodási helyet nézik. Megbeszélte a védőnővel, hogy mivel anyukájáék hozzá tartoznak, akkor fogadja el. A szüleimmel ugyanaz a helyzet, és ráadásul sokkal közelebb van hozzánk a Panka védőnője, mint a barátnőmhöz, így azért remélem, hogy ha oda ki tud menni, akkor hozzánk is.
2011. márc. 19. 18:05
(ezt elírtam :S...szóval: kisfiunk)
18. ec7a42194a (válaszként erre: 17. - Mandulacska2)
2011. márc. 19. 17:51
Szia Mandulácska! Nagyon örülök én is és gratulálok! Kívánom, hogy legyen minden rendben! A hétfői UH-hoz is szorítok! Örülök, hogy szimpatikusnak találtad a dokit (és akkor ezek szerint nem csak a körzetihez mehetsz), meglátod végig ilyen normális hozzáállása lesz és tényleg alapos és figyelmes, kedves! Közben, ha nem baj, beleolvastam a naplódba - én is PCO-s vagyok. Külön öröm ezt olvasni, hogy így összejött a baba! Nekünk nem sikerült ilyen könnyen, de most már nem is ez a lényeg, mert azóta gyönyörű, egészséges kisfiúnkat a kezünkben tarthatjuk. Mire összejött nem volt egy fáklyás menet. De a doki mindig bíztatott minket és nagyon szorított.
17. mandulacska2 (válaszként erre: 16. - Ec7a42194a)
2011. márc. 19. 15:57

Szia flat!


Ma voltam dokinál. Most még csak megvizsgált. Nagyon kedves volt, rögtön gratulált, hogy összejött a baba. Mondta, hogy még csak a terhesség gyanúját lehet megállapítani. Hétfőn megyek UH-ra hozzá 13.00-ra. Úgyhogy már nagyon várom. Mondta, hogy a férjem is nyugodtan jöhet, úgyhogy nagyon jól esett, mert eleve én is és a párom is azt szerette volna, hogy jöhessen. Nagyon szimpatikus tényleg.

16. ec7a42194a (válaszként erre: 15. - Mandulacska2)
2011. márc. 18. 10:17
Szia! Én szorítok így ismeretlenül is :)! Minden kismamának ez a legfontosabb, csak legyen minden rendben és legyen egészséges! Majd néha benézek ide, hátha megírod, hogy mi történt. Üdv.
15. mandulacska2 (válaszként erre: 14. - Ec7a42194a)
2011. márc. 18. 05:46
Szia. Köszönöm:))) Én is azért szurkolok, hogy minden rendben legyen, és hogy megmaradjon a baba, és egészséges legyen.
14. ec7a42194a (válaszként erre: 13. - Mandulacska2)
2011. márc. 17. 17:53
Akkor ez hamar kiderül, hogy járhatsz-e hozzá! :) Remélem igen és azt is, hogy nem fogsz benne csalódni. Még nagyon az elején tartasz! Kívánom, hogy legyen minden rendben! Boldog babavárást!
13. mandulacska2 (válaszként erre: 12. - Ec7a42194a)
2011. márc. 17. 17:42
Most szombaton jár le az 5. hetem. Szombatra kértem időpontot hozzá, mert ugye most dolgozzák le a 14-t.
2011. márc. 17. 16:31
Szia Mandulácska! Azt sajnos nem tudom, hogy lehet-e más nőgyógyászhoz menni terhesgondozásra, mint, akihez tartozol. Én meg is lepődtem azon, hogy vannak körzetek. A barátnőm még nem terhes, de már hozzá jár. Nem tudja ezt neked a védőnő megmondani? Szerintem lehet máshoz is járni terhesgondozásra. Miért lenne kötelező a körzetihez menni. És, ha te már rég hozzá jártál volna egyébként is és közben leszel terhes, akkor át kell menned máshoz? De talán, ha elmész hozzá rendelésre az SZTK-ba, akkor ott is meg lehet vele beszélni, szerintem, egy próbát megér. Hány hetes terhes vagy? Szerintem kérny nyugodtan hozzá időpontot.
11. mandulacska2 (válaszként erre: 10. - Ec7a42194a)
2011. márc. 17. 16:20

Szia flat!


Köszönöm szépen. Én is úgy gondolom, hogy hozzá fogok járni. Viszont nem tudom, hogy van, de barátnőm szerint csak a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz mehetek terhesgondozásra. Ez tényleg így van? Mert én a Banóhoz tartoznék akkor. Az ismerősöd hozzá tartozott, vagy magánba ment hozzá? Én mindenképpen SZTK-ra szeretnék menni, és utána azért biztos felfogadom.

10. ec7a42194a (válaszként erre: 1. - Mandulacska2)
2011. márc. 17. 14:49
Szia Mandulacska2! Én Panka Tiborhoz jártam és csak jókat tudok róla írni! Nála szültem novemberben. Kedves, lelkiismeretes orvos. Magánrendelésre jártam hozzá, de van ismerősöm, aki a Veress E-be jár az SZTK-s rendelésére, neki is ugyan ez a véleménye. Nekünk elég sokára jött össze a baba,így nem egyszer mentem hozzá esedékes terhesgondozáson kívül is csak a magam megnyugtatása végett. Bármikor szívesen fogadott és mindig megnyugtatott. Uh-gal is mindig megnézte a babát, ha szerettem volna.Szülésnél is végig ott volt. Én csak ajánlani tudom! üdv.
2011. márc. 14. 21:51

Az egyik barátnőm nála szült. Nem keveset fizettek neki, mert fogadott orvosa volt, és nem volt vele megelégedve.

A második babáját már nem nála szüli.

8. mandulacska2 (válaszként erre: 7. - Horvathrekusi)
2011. márc. 14. 10:39
Terhesség alatt én is SZTK-ba járnék, csak hát ha nála akarok szülni, akkor kell fizetni. Én meg félek, hogy nem figyelnének rám és a babára, és nálam azért lehet komplikáció is, ezért szeretném, ha ugyanaz az orvos követné nyomon a terhességemet, és a szülésnél is ott lenne, mert tudná , mik voltak az eredményeim. Meg hát nem mindegy,hogy egy vadidegen van ott, akiről azt sem tudom, ki fia, ki borja.
7. horvathrekusi (válaszként erre: 6. - Mandulacska2)
2011. márc. 13. 12:55

Én is Pécsen szültem. Volt fogadott orvosom. De igazából nem sokat jelentett.

Ha még egyszer szülnék nem fogadnék orvost. Felesleges pénzkidobás.

A normális rendelésen is nagyon figyelmesek és alaposak. A klinika pedig tele van jó orvosokkal.

Pankát egyébként nagyon sokan dícsérik.

2011. márc. 12. 19:44
Van még valaki, aki tudna róla véleményt mondani? Jó lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook